DeaDMoroZZZ rakstīja: patēriņš - apmēram VWFana 3.2 baudāmu merivu apjomā
uzturēšanas izmaksas - lētāk būs uzturēt kādus 5-6 vecus golfus
visādu citādi - S500 ir un paliek S500........ manurāt, der cilvēkam ar ienākumiem vismaz ap 4-5kls mēnesī, ne mazāk. Tad viņam tas auto gan piestāv, gan var atļauties. Citos gadījumos - gunāra staipīšana vien sanāk
varbūt publicē pilnu sarakstu, kādi auto pienākas kādiem cilvēkiem, atkarībā no "ienākumu līmeņa"... 
Sretsked rakstīja:
Kaksis rakstīja: Cilvēks vienkārši naspēj atzīt to ka nevar atļauties auto. Tikai grib to pēc iespējas krutāk pateikt.
un viņam ir priekšstats, ka tad, kad viņam būs orālais sekss, viņam būs S500 MB
viņam nekad nebus S500 un....
Tads S toties ir daudz drošaks pa visadiem spaiņiem.Ta ka ja ienakumi atļauj tad var braukt ar drošu auto un nemaz nevajag šoferi.Maibaham gan vajadzetu 
Nu bet pasaki, kam s klasi ražo ????
Lai ķertu kaifu pie stūres ? Atļauj pasmaidīt
Lai kaifotu uz pakaļējā beņķa !!!!!!!!!!! tā ir šī auto būtība
Orāli, neorāli ar avīzi vai cigāru, vai vienkārši gulēt, vēl līdz darbam braucot, tam jau nav nozīme
arba rakstīja: Nu bet pasaki, kam s klasi ražo ????
Lai ķertu kaifu pie stūres ? Atļauj pasmaidīt
Lai kaifotu uz pakaļējā beņķa !!!!!!!!!!! tā ir šī auto būtība
Orāli, neorāli ar avīzi vai cigāru, vai vienkārši gulēt, vēl līdz darbam braucot, tam jau nav nozīme
Priekš tevis minetajam darbibam ražo maibahus un rolsroisus
arba rakstīja: Normāli cilvēki bentlios sēž uz pakaļējā beņķa
labi pirkšu s klasi, bet kupeju
Nevajag manam mētelim masāžu
Vot tas ka normali cilveki nebrauc ar alfam un tamlidzigam tarbam tas nu gan ir skaidrs
Kurš jefiņš izstaipīja lapu
Centis_Nuudele rakstīja: Kurš jefiņš izstaipīja lapu
Centis atnāca un salāpīja 
S_2 rakstīja:
DeaDMoroZZZ rakstīja: patēriņš - apmēram VWFana 3.2 baudāmu merivu apjomā
uzturēšanas izmaksas - lētāk būs uzturēt kādus 5-6 vecus golfus
visādu citādi - S500 ir un paliek S500........ manurāt, der cilvēkam ar ienākumiem vismaz ap 4-5kls mēnesī, ne mazāk. Tad viņam tas auto gan piestāv, gan var atļauties. Citos gadījumos - gunāra staipīšana vien sanāk
varbūt publicē pilnu sarakstu, kādi auto pienākas kādiem cilvēkiem, atkarībā no "ienākumu līmeņa"...
es neteicu - pienaakas, es teicu - PIESTAAV un VAR ATĻAUTIES.
ar "var atļauties" es nedomāju spēju atļauties maksāt 500 Ls mēnesī par oplīzi
to spēja jebkurš vidusmēra celtnieks 2006.-2007.gados
tas, ka "ekonomiska uzplaukuma" brīdī pie mums kosmiskā ātrumā palielinājās ls300, rx 400, S500, tuaregu, kajēnu, lc u.c. luxus autiņu skaits vēl nenozīmē, ka ar tiem brauca patiešām atbilstoši turīgi ļaudis..... leila daļa no tiem autosiem jau vairākus mēnešus tiek realizētas kā atsavinātas
Master_D rakstīja: Draugam bija darba e320 cdi, pāris gadus vecs. Tam auto pamatā bira piekare (laikam bija hidraulika, vai kaut kas tik pat smalks). Mašīnā tika sainvestēti ntie tūkstoši, bet pēc tam auto tapa nošķilts. Bukte nebija liela, tomēr drošinātāji izlēma norakstīt.
Man Merivai gan piekarei nekas nav darīts, lai gan mašīnai drīz būs 3 gadi, un nobraukums tagad ir 61418 km.
www.ss.lv/...
Iestutēt baudāmās Meriva diesel dvēseli
un būs baudāms mercedes.
Ozz rakstīja: var, protams....
bet gribi teikt, ka tikai s klase speej sniegt eertiibas, paareejie visi tikai moca
neesmu stiprs meršu nomenklatuuraa, bet man liekas ka tur arii citi modeļi bija...
Vasarā bija iespēja vienu dienu krietni pabraukt ar 2007.gada C-200 Kompressor ar automātisko ātrumkārbu (184 zirgspēki). Domāju, ka nekas daudz baudāmāks vairs nevar būt, un tādu auto var nopirkt par apmēram 19 tūkstošiem latu:
rus.auto24.ee/...
VWfans rakstīja:
Ozz rakstīja: var, protams....
bet gribi teikt, ka tikai s klase speej sniegt eertiibas, paareejie visi tikai moca
neesmu stiprs meršu nomenklatuuraa, bet man liekas ka tur arii citi modeļi bija...
Vasarā bija iespēja vienu dienu krietni pabraukt ar 2007.gada C-200 Kompressor ar automātisko ātrumkārbu (184 zirgspēki). Domāju, ka nekas daudz baudāmāks vairs nevar būt, un tādu auto var nopirkt par apmēram 19 tūkstošiem latu:
rus.auto24.ee/...
Nu C ar S salīdzināt... kā pirkstu ar... nu sapratāt 
Sretsked rakstīja:
Uggga rakstīja:
VWfans rakstīja:
Ozz rakstīja: var, protams....
bet gribi teikt, ka tikai s klase speej sniegt eertiibas, paareejie visi tikai moca
neesmu stiprs meršu nomenklatuuraa, bet man liekas ka tur arii citi modeļi bija...
Vasarā bija iespēja vienu dienu krietni pabraukt ar 2007.gada C-200 Kompressor ar automātisko ātrumkārbu (184 zirgspēki). Domāju, ka nekas daudz baudāmāks vairs nevar būt, un tādu auto var nopirkt par apmēram 19 tūkstošiem latu:
rus.auto24.ee/...
Nu C ar S salīdzināt... kā pirkstu ar... nu sapratāt
Fanam tak tikai pirksti vien ir.... domā,šitāds zin, kas būtu darāms ar ko citu?
hej, nu shitik nesmuki jau nevajadzeeja..... katra no mums savas "utis"

VWfans rakstīja:
Master_D rakstīja: Draugam bija darba e320 cdi, pāris gadus vecs. Tam auto pamatā bira piekare (laikam bija hidraulika, vai kaut kas tik pat smalks). Mašīnā tika sainvestēti ntie tūkstoši, bet pēc tam auto tapa nošķilts. Bukte nebija liela, tomēr drošinātāji izlēma norakstīt.
Man Merivai gan piekarei nekas nav darīts, lai gan mašīnai drīz būs 3 gadi, un nobraukums tagad ir 61418 km.
Tava meriva nav darba auto. Čoms to mašīnu saņēma, kad boss bija nopircis jaunāku.
merivai nav arī air suspension, kas ir ērts, bet dārgs pasākums.
arba rakstīja: Nu bet pasaki, kam s klasi ražo ????
Lai ķertu kaifu pie stūres ? Atļauj pasmaidīt
Lai kaifotu uz pakaļējā beņķa !!!!!!!!!!! tā ir šī auto būtība
Orāli, neorāli ar avīzi vai cigāru, vai vienkārši gulēt, vēl līdz darbam braucot, tam jau nav nozīme
Ražo S-klasi cilvēkiem-un pārsvarā tie ir vidēji turīgi ļaudis vidējos un pensijas gados,kuri vēlas baudīt mērenu komfortu,bet nevis ķert kaifu pie stūres vai gulēt aizmugures sēdeklī.Vācijā S-klasi nopērk apmēram tūkstotis cilvēku mēnesī.
Mans šefs starp citu samainīja Bentley pret S500, tiesa gan jauno versiju, Bentley gan bija kupeja. Esmu dzirdējis šo aprindu atsauksmēs, ka tas Bentley nav tās naudas vērts, tāds modes kleidziens tik bija
Manās S klase ir mašīna lielu uzņēmumu vadītājiem, naftiniekiem, veiksmīgu biznesu īpašniekiem. Tas ka šis aizmugurē masē mēteli un pūš pilnīgi citas temperatūras gaisu vai rāda DVD kailu bābu, ir aktuāli tikai garajā versijā un brīdī kad tavu pakaļu vadā šoferis 
Sretsked rakstīja:
Uggga rakstīja:
VWfans rakstīja:
Ozz rakstīja: var, protams....
bet gribi teikt, ka tikai s klase speej sniegt eertiibas, paareejie visi tikai moca
neesmu stiprs meršu nomenklatuuraa, bet man liekas ka tur arii citi modeļi bija...
Vasarā bija iespēja vienu dienu krietni pabraukt ar 2007.gada C-200 Kompressor ar automātisko ātrumkārbu (184 zirgspēki). Domāju, ka nekas daudz baudāmāks vairs nevar būt, un tādu auto var nopirkt par apmēram 19 tūkstošiem latu:
rus.auto24.ee/...
Nu C ar S salīdzināt... kā pirkstu ar... nu sapratāt
Fanam tak tikai pirksti vien ir.... domā,šitāds zin, kas būtu darāms ar ko citu?
Tik traki jau nav, cik zinu, viņam arī bērni ir.
Yetti rakstīja:
msh rakstīja: Man nav limuzīns un vēlme pavicināt vēdeklīti Tas apmēram ir tas pats, kas paņemt to pašu D2 A8 ar 2.5 TDI un bezpiedziņu, nevis 4.2q
tu arī no vienas galējības otrā... ir ar 3.0Td arī un iet iespaidīgi...
Vai tad S klase vai A8 nav pati par sevi galējība?
Kam vajag "ģimenes mašīnu", tas paņems A6 vai E klasi.