bet tachu pashiem ir jadoma par droshibu, jauzliek sekretkas un jabut bakas vaacina sleedzenei. un reali ir tiesham ta, ka sekretkas bez atbilstoshas atslegas ir diezgan pagruti dabut valja un tas zaglim ir lieks chakars. tapat ar bakas vacinas sledzeni. varu deeret ja WT butu pa vienai sekretkai uz riteni, neviens vinam tos diskus nenospertu 
.. vēl jau var ar kolēģi (kam tāds pats autos) kopā nopirkt dažādus disku komplektus un tad 50/50 samainīties, lai katram savā autosa pusē citi diski - pašiem jautrāk un diez vai kādam būs interese fenderēt tikai pārīti
jox
nebij gan sekretku, bet iespeejams, ka turpmaak buus 
Pirmais rakstīja: sekretčiki pļā
ja kāds akurāt gribēs noskrūvēt diskus, tad aizies paskatīsies kāda sekretka, aizbrauks uz rumbulu (vai dalanu) un nopirks atslēgu
efektīvāk par "sektetku" ir skrūvēt tos ripuļus nost un likt pa nakti zem spilvena
oficiāli visas normālas sekretkas ir ar kodu kas ir uz iepakojuma, lai varētu pasūtīt no zavoda atslēdziņu, bet droši vien ka ir arī kuļībins kas pēc plastilīna nospieduma izvīlē
Kuraa rajonā Tevi aptirija?! Lai zin, kur labak neatstat auto!
White_Trash rakstīja: Teikaa
Parasti tie gopnjiki dzivo kaut kur blakus un aptira visus auto pec kartas kas ir tajaa rajonaa, kad dzivoju uz Avotu ielas, tad man visam masinam kas bija, tika kaut kas izdarits, sakot ar kalpakiem un beidzot ar auto aizdzisanas meginajumu.
5tais E39 bembis esot kaut kad pagaajushajaa rudenii pe taas pashas manas maajas liidziigi "uzlikts uz ausiim". Laikam jau nav forshs rajons tomeer.
Pirmais rakstīja:
Ozz rakstīja:
Kaksis rakstīja: Labākā sekretka ir katram otrajam skrūves caurumam iedzīt kreiso vītni un attiecīgi skrūvi ar kreiso vītni. Zajebjošsja skrūvēt. Tikai pašam atcerēties, kura ir kura.
starp citu- jaa
mees viereiz pisi dienas pi.saamies lai gazikam labaas puses riteni nonjemtu..
kameer garaamejošs alkaans neapgaismoja, mees jau bijaam aizdomaajušies liidz propaana balonam
kreiso
netici? prasi Yonāsam
tieši labo- skruuves bija ieruuseejušas, un mees sveeti ticeejaam ka ka tur NAV jaabuut normaalai i viitnei
man teikā forda oriģinālajiem diskiem plastmasas kalpaciņus, kas nosedz skrūves, nocēla + ventiļu micītes arī... visiem riteņiem.. vo nabadzība!!! saprastu vēl būtu smukās micītes - metāliskās, bet nē - parastās plastmasas.
Ozz rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Ozz rakstīja:
Kaksis rakstīja: Labākā sekretka ir katram otrajam skrūves caurumam iedzīt kreiso vītni un attiecīgi skrūvi ar kreiso vītni. Zajebjošsja skrūvēt. Tikai pašam atcerēties, kura ir kura.
starp citu- jaa
mees viereiz pisi dienas pi.saamies lai gazikam labaas puses riteni nonjemtu..
kameer garaamejošs alkaans neapgaismoja, mees jau bijaam aizdomaajušies liidz propaana balonam
kreiso
netici? prasi Yonāsam
tieši labo- skruuves bija ieruuseejušas, un mees sveeti ticeejaam ka ka tur NAV jaabuut normaalai i viitnei
a kā jūs iedomājāties, ka kreisajā pusē ir kreisā vītne????
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: un visticamāk, ka mašīnā iekšā ir viss nepieciešamais lai riteņus noņemtu... tā, ka nemaz nav uz rumbulu (dalanu) jābrauc
nu re, bet kāpēc Tu gvelz par to, ka vispirms jāiet pastīties uz kkurieni
Protams, ka tiem pedāriem visas vajadzīgās galviņas ir komplektā
nu tu moš staigā pziģīt diskus ar visām galvām komplektā.... es vispirms skatos
bet vispirms paskatīties viennozimīgi ir daudz prātīgāk kā uz vietas mēģināt piemeklēt, ja tur tiešām ir sekretka
p.n.
autors pat raksta, ka esot dzirdējis signalizāciju 
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: nu tu moš staigā pziģīt diskus ar visām galvām komplektā.... es vispirms skatos
Pirmais, Tev viss kārtībā ?
jā, neesmu vismaz pārstiepies to liekos riteņatslēgu bleķa kilogramus 
Pirmais rakstīja:
Ozz rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Ozz rakstīja:
Kaksis rakstīja: Labākā sekretka ir katram otrajam skrūves caurumam iedzīt kreiso vītni un attiecīgi skrūvi ar kreiso vītni. Zajebjošsja skrūvēt. Tikai pašam atcerēties, kura ir kura.
starp citu- jaa
mees viereiz pisi dienas pi.saamies lai gazikam labaas puses riteni nonjemtu..
kameer garaamejošs alkaans neapgaismoja, mees jau bijaam aizdomaajušies liidz propaana balonam
kreiso
netici? prasi Yonāsam
tieši labo- skruuves bija ieruuseejušas, un mees sveeti ticeejaam ka ka tur NAV jaabuut normaalai i viitnei
a kā jūs iedomājāties, ka kreisajā pusē ir kreisā vītne????
viens no mums autoritatiivi paziņoja ka tur kaut kas taads esot.
:hvz:; taa lamata veel no padlaikiem armijas konserveejumaa (10gadi zem klajas debess) bija staaveejusi

negriezaas ne uz vienu pusi...
un taa ap trešā, lielaa alus vidu uz lietaam skatamies mazliet no citaada rakursa
Kaksis
Tās sekretku skrūves ar pietiekami jaudīgu akumulatora urbmašīnu ir dažu minūšu jautājums.
--------------------------------
Njaa, ar shitaadu lietu mees nodarbojaamies jau krievu laikos. Pret urbshanu visefektiivaakais bijagarenisks urbums skruuvee no galvas puses un tajaa iepreseets cietsakauseejuma stieniitis vai tabletiite. Urbeeji atdziest, taa saciit
Akumulatoru urbjmashiinas gan tolaik bija liels retums, bet bija pieejamas 36V urbjmashiinas, taadas lietoja ruupnieciibaa. Nu tad viiri nomaskeejaas kaut kur tuvumaa, piesleedzaas pie vaagjii virknee sasleegtajiem 3 gab. 12V akumulatoriem (kurus arii nepirka par savu naudu
), ar urbjmashiinu atrikshoja liidz upurim un njeemaas urbt, kameer paariitis ar rungaam uz shuhera staaveeja ...
Crankshaft rakstīja: Kaksis
Tās sekretku skrūves ar pietiekami jaudīgu akumulatora urbmašīnu ir dažu minūšu jautājums.
--------------------------------
Njaa, ar shitaadu lietu mees nodarbojaamies jau krievu laikos. Pret urbshanu visefektiivaakais bijagarenisks urbums skruuvee no galvas puses un tajaa iepreseets cietsakauseejuma stieniitis vai tabletiite. Urbeeji atdziest, taa saciit Akumulatoru urbjmashiinas gan tolaik bija liels retums, bet bija pieejamas 36V urbjmashiinas, taadas lietoja ruupnieciibaa. Nu tad viiri nomaskeejaas kaut kur tuvumaa, piesleedzaas pie vaagjii virknee sasleegtajiem 3 gab. 12V akumulatoriem (kurus arii nepirka par savu naudu ), ar urbjmashiinu atrikshoja liidz upurim un njeemaas urbt, kameer paariitis ar rungaam uz shuhera staaveeja ...
koriši savulaik sēja ciet daudzstāvenes parādes durvis ar veļasstriķi 
Žiguļiem bija ļitaki un sekretkas? 
aha
tie laiki kad ar pamatiigu kjeedi un piekaramo visu auto pie stabiem medza kjeedeet
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: koriši savulaik sēja ciet daudzstāvenes parādes durvis ar veļasstriķi
mmm, kolosāli Tev paziņas
a tavējiem joprijām ir pārliecība, ka sekretka ir ūber alles
Jums abiem banānu vajag
Deksim par renismu, Pirmajam par atbildēšanu 
Ak tad Teika....
Manam T&C arī novembra sākumā kā reiz Teikā mēģināja noskrūvēt ripuļus. Sidzene nostrādāja, aizstiepa tik' vienu
Par sekretkām.
Ir veikalos pieejamas riteņatslēgas, kas sastāv no daudzām atsperīgām adatiņām un pielāgojas jebkuras standarta sekretkas formai.
Kā man kaimiņš apgaismoja, visdrošākais variants ir savs virpotājs, kas izstaisa specsekretku - nevis ar caurumiem (kā parasti), bet ar krustu / šķērsu iezāģējumiem. Tas arī nedod 100%, ka kāds neatnāk ar megaurbi, taču zināma drošība ir.
Man savā laikā pazīstams virpotājs uztaisīja a-ļa sekretkas ar labajām un kreisajām vītnēm. Visiem blakus esošajiem auto ripuki tu-tū, bet manējam bija tikai nogrābstījušies un atmetuši ar roku....
drags rakstīja: Man savā laikā pazīstams virpotājs uztaisīja a-ļa sekretkas ar labajām un kreisajām vītnēm. Visiem blakus esošajiem auto ripuki tu-tū, bet manējam bija tikai nogrābstījušies un atmetuši ar roku....
virpotāja kļičku ,telefõna nr. un paroli studijā !!! 

