sestdien jābrauc uz skati (rīgā), tāpēc varbūt kāds ir bijis pēdējā laikā sestdienā! baigi negribās celties no rīta un braukt, bet negribās arī pa dienu garā rindā sēdēt.. kā ir - ir tur garas rindas vai nav tik traki?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















