Ir kādam kāda sajēga par kaut kādām dabas aizsardzības uzlīmēm, kam jabūt pielīmētām pie mašīnas priekšējā stikla, braucot pa berlīni... Kaut kādu šādu murgu man stāsta vācu viesnīca...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















