Lieta sekojoša, pie auto tika uzspridzināt laikam patukša montāžas putu bundža. Rezultātā, kleksis uz durvīm un viss sāns ar mazām dzeltenām pumpiņām. It kā jau skaisti un interesanti, bet tomēr vēlos atgūt oriģinālo krāsojumu. Ar kasīšanu nost dabūju lielumu, kā arī sīkumos no loga, bet mazās pupiņas uz virsbūves atstāj pleķus, plus tam visam laikam esot iepakojumā maziem atlikumiem/pārpalikumiem, paliek pāri kaut kāda žlurga, kas papildus veido neredzamu "lakas" kārtu.
ir ieteikumi ar ko šādus sūdus dabūt nost? Varbūt kāds var ieteikt kur?


















