Vai kāds Saab 9-5 2.0t ir noņēmis bypass un uzbūvējis par blow off. Ir jau izmēģināti vismaz divi varianti un iztērēts zināms daudzums naudas i nekas nav sanācis...
1. Noņēmu trubu no bypass kas nāk uz ieplūdi pēc gaisa mērītaja, aiztaisīju to vietu kur caurule ieiet ieplūdē un likās ka viss ok- līdz brīdim ka nostrādā Bosch nu jau blow off motoru sāk pārliet jo izjauc degvielas/gaisa aprēķinu.
2. tad uztaisīju pārejas un pārliku gaisa masas mērītāju aiz turbīnas bet dzīnēju pārlej tā ka pie 4000rpm jauds pazūd (acīmredzot mērītājs nespēj pareizi nolasīt jau saspiesta gaisa apjomu)...
Kāds nevar ieteikt kautko?
















