Sveiki!
Nepieciešams padoms. Jau kādu laiku meklēju sev auto, varbūt varat ieteikt kaut ko/ palīdzēt ar padomu.
Sākšu ar to, ko negribu, tas ir, Citroen, Kia, Peugeot, BMW, Audi un noteikti ne WV Golf.
Braukāšu pārsvarā pa pilsētu. Sliecos par labu dīzelim. Aptuvenais budžets līdz 3000 (max. 3500) Eur.
Būšu pateicīga par ieteikumiem! ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















