Pilsētās par ceļiem atbild pašvaldības, tāpēc, ja gribam braukt pa labākiem ceļiem: 1) jāpiedalās un jābalso 2) jādomā par ko balsot. Mums tuvāka ir Rīga un tik slikti ceļi te sen nav bijuši. Kr.Barona ielas remonts vispār ir spļāviens un zem katras kritikas. Viedokļi, idejas?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam




















