Nu šitādu figņu sen nebiju lasījis, Šlesers darītājs, jā pilnībā piekrītu, tikai ar piebildi, personīgajam labumam! Viņam ir pilnīgi pajāt, kas atlec sabiedrībai, viņu interesē, jā joprojām viņš rausta zināmas sviras, TIKAI projekti, kuros var iegūt maksimālu labumu SEV!
Viņš ir noairējis daudz projektus, kurus varēja sen jau realizēt, un sabiedrībai būtu tūlītējs taustāms labums, viņš bīda visādus ziemeļu koridorus, Skanstes tramvajus, utt., kurus savas dzīves laikā Mēs neredzēsim, bet no kuriem var izcelt ārā MILJONUS, sabiedrībai pat neredzot, ka tie tur aizripo!
Neesi stulbs, domājot, ka tādi kā Šlesers strādā sabiedrības labā! Dienvida tilta nepabeigšana ir viņa roku darbs, jo tur vairs nebija ko izsmelt, sāka bīdīt mistisko ziemeļu koridoru...
Par Skanstes tramvaju piekrītu. Taču Ziemeļu šķērsojums ir reāli vajadzīgs no Jūrmalas puses, Imantas, Iļģuciema, Bolderājas un Zolitūdes braucošajiem. Lai nespaidītos un nekorķētos cauri centram, ja tur nav ko darīt. Dēļ tā ka Ziemeļu šķērsojumu pirms 10 gadiem neuzcēla, visus šos gadus kādi 40-50K braucēju, ieskaitot smagos, kuriem centrā neko nevajag spaidās cauri pa Vanšu un Akmens tiltiem.
Neiet runa par to, vai viņš ir vajadzīgs, tik par kādu cenu?
Par to pašu šķībi greizo nepabeigto Dienvidu tiltu, rīdzinieki vēl maksās gadu gadiem, ar piebildi VIŅŠ NAV PABEIGTS! Ja mums būtu puslīdz godīgi politiķi, tad par to naudu varēja uzcelt gan Dienvidu tiltu pilnībā, gan Ziemeļu koridoru, varbūt ne visu, bet nu pāri vai apakš Daugavai jau tiktu!
Čaļi, jūs esat sev uzzīmējuši kkādu slikto tēlu uz ko var norakstīt visas neveiksmes. Jūsu tekstos ir faktoloģiskas kļūdas un populisms.
Piem. šī sentence ir tīrākais populisms "Viņš ir noairējis daudz projektus, kurus varēja sen jau realizēt, un sabiedrībai būtu tūlītējs taustāms labums"
Vajag dot proofu kuri projekti ir noairēti, tas ir pirmkārt. Otrkārt jāatbild pašiem sev uz jautājumu cik gadus Šlesers nav vairs valdības tuvumā un kas gan pa šiem gadiem ir traucējis realizēt un gūt sabiedrībai labumu? Ir tik divi varianti Šlesers joprojām liek sprunguļus spieķos vai arī SM, valdībā ir apaļas nulles.
Tālāk ir propaganda
vai mūsdienīgi teikt fake news
"Neesi stulbs, domājot, ka tādi kā Šlesers strādā sabiedrības labā! Dienvida tilta nepabeigšana ir viņa roku darbs, jo tur vairs nebija ko izsmelt"
Dienvidu tiltu būvēja RD latviskā koalīcija ar smagu aizņēmumu Deutche Bank. Tāpēc arī notika varas maiņa un sākās N. Ušakova laiki, vēlētājs sodīja zelta tilta būvniekus. Kāds šeit sakars ar Šleseru?
LPP, kas bija Šlesera partija, 2005.g. Vēlēšanās bija 4 vietas RD
Vistiešākais sakars ar to, ka pēdējā kārta netika realizēta, nevis ar esošā tilta būvniecību.
Ja Tu saki, ka šie "lielie" onkuļi, kā trīs A, svētais juris un daži mazāk populāri ir sen prom no politikas, nesmīdini, jā šobrīd viņi izmisīgi cenšās nezaudēt šo milzīgo ietekmi, kas kkādās pozīcijās ir nedaudz sašķobījusies, bet viņi barojās pilnām mutēm vēljoprojām!
Jā, Ērgļu līnijai nebija perspektīva - tranzīta perspektīva - tāpēc arī nesakārtoja, bet nopisa tīrā padomju bezatbildības stilā. Latviešu wikipēdijā ir rakstīts ka koka gulšņu mūža ilgums esot 15-20 gadi; tas laikam ir vecums kad tie sāk pūt - kāds acīgs cilvēks ķeipenes stacijā ir pamanījies nofočēt gulsnī iesistu atzīmi "53", lasīt - brīdī kad to līniju noplēsa, tai lielais vairums, ja ne visi, gulšņi bija vairāk kā pusgadsimtu veci; tik jauni tikai tāpēc ka kara beigās vācieši pa to līniju nobrauca ar sliežu arklu un pēc kara to bija jābūvē no jauna. Ko darīja mūsu varenie satiksmes ministri - ierobežoja ātrumu - tā nu pirms 15 gadiem vilciens no Rīgas līdz Ērgļiem brauca 4 stundas - salīdzinājumam ulmaņlaikos, noteikti daudz lielāks sastāvs ar tvaika lokomotīvi brauca 3 stundas 20 min, un septiņdesmitgajos gados padomju dīzeļvilciens gāja divarpus stundas.
Par to "pārņemšanu", ko tu tur gribi pārņemt - uzbērumu vai aplasītus tiltus? Nekā vairāk tur nav, neskaitot tos dažus simtus metru sliežu pie Ķeipenes stacijas.



Un jā, tu pieminēji stacijas - stacijas ēkas nu jau pamatā ir privātīpašums - par Ērgļu stacijas ēku tu jau pieminēji - Ķeipenē ir Eizenšteina ekspozīcija [tie kas to veido lieto kaut ko ļoti labu... :D ], Taurupes stacijas ēku pirms pāris gadiem nopirka kāds dižās pilsētas augstskolas pasniedzējs, kurš to tagad palēnām kopā ar domubiedriem remontē, Kangaru stacijas ēka ir apdzīvota, un domāju ka tā nav vienīgā tāda, Cekules stacijas ēka pirms 7 gadiem nodega - laikam redzamākā bezsaimnieka ēka ir Suntažu stacijas ēka; varbūt tā pat ir vienīgā tāda - jo kāda puse no pieturas punktiem saturēja tikai nojumes vai pat tikai peronu un kādu soliņu.
Tāda veida stacijas ēkas arī nav vairs nepieciešamas, nevajag vairs zirgu piesiet. Pietiek ar nojumi. Līnija joprojām ir atjaunojama.
Ir, jā, jo LDz no nojaukto līniju stigām vaļā nekratās [izņēmums ir Skulte - Rūjiena - Ipiķi un Madona - Lubāna, bet nu tur valsts vienkārši nodeva vēl eksistējošas līnijas pašvaldību īpašumā] un LDz neviens sodus par nesakoptu teritoriju neliek - tik nu jau vajag ne tikai jaunus gulšņus, bet arī jaunas sliedes. Diemžēl valstī, kur reģioni ir domāti tikai lai piebāztu galvaspilsētu ar to iemītniekiem, bet rēķināt māk visprimitīvākajā līmenī, un tikai nolikvidējot, tas nekad nenotiks - uzgūglē "zudušie suntaži" [2014. gada specizlaidums] un palasi kādi bija tie valstsvīri kas šo līniju cēla pirmo reizi.
Nuja, un nojumi kā likums uzliek tādu pašu kā Rīgas tramvaja pieturā, kurai visi vēji un lietus ar slapju sniegu vēsā mierā iziet cauri. Ar specefektiem gaidītājiem finālā, no iesnām līdz plaušu karsonim.