Kārtot: Augošā secībā

Tēma: VID peripētijas ap sludinājumu portālu SS.LV

SS.COM ir ss.lv visticamāk īpašumā jau no kāda 2013. gada. web.archive.org/web/20131001000000*/https://www.ss.com/

Tēma: vai vainīgs serviss

Parasti ņemot nost galvu tā arī tiek slīpēta, lai ir līdzena un pārbaudīta vai nav arī citi defekti. Kas par auto? Galvas blīvi visticamāk izpūta arī dēļ tā, ka pievelk ar tām pašām vecajām skrūvēm, kas jau izstiepušās. Bet nu tajā ka motors pārkarsis jau nu nav servisa vaina, kā to var nepamanīt? Brauca kamēr neiet?

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

kāpēc tevi tas uztrauc, tas taču padara to posmu baudāmāku, ir degviela ietaupās, i var ainavu palūkot.

Tēma: Braukšanas kultūra uz Latvijas ceļiem

Kur tur ir vairāki pārkāpumi? Pārkāpums ir viens laicīgi neieņem atbilstošu joslu.

Tēma: Līnijas uz šosejām

Kā ta nav rotaļlaukums. Pamēģina jaunākās inovācijas un tad skatās cik daudz nositīsies. Cik nav tādu nejēdzīgu vietu izbūvēts un vēl tie 1,5 joslu platuma ceļi.

Tēma: xenon

Nu ne jau dīleris ražo tās spuldzes tā kā jebkurai normāla brenda spuldzei ir jāder. Problēma ir cita, ka lai kalpotu tikpat ilgi kā sākumā, tā spuldze būtu jāmaina kopā ar blokiem, kuri arī nav vairs nekādi jaunie. Nav tie bloki tik ilgmūžīgi cik būtu jābūt, jo ir iespiesti mazā korpusā un darbojas skarbā vidē. Tā kā pirms vainot spuldzi jautājums kādā stāvoklī ir bloks.

Tēma: xenon

Elektrodu oksidēšanās ir tikai viens no iemesliem. Otrs ir nogulšņu veidošanās un trešais ir spuldzes stikla mikroplaisu veidošanās.

Tēma: Passat b5 priekšējais lukturis--jauns vai lietots?

Ja jau jāmaina viens lukturis, tad drīz būs arī otram tas pats. Tā kā var izmantot situāciju un mainīt abus pie reizes "uztūnēt" uz lēcu lukturiem, nebūs tad vairs reflektoriem kam lobīties.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Jazz jau drošvien arī tiks pie izpūstas galvas blīves un būs pēc remonta kā jauns.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Hondas pie 300tk sāk eļļu ēst un dūmot bet citādi nekas.

Tēma: Passat b5 kāda vaina ja smird pēc gumijas.

bremzes ķīlē

Tēma: sajaucu eļļas

Kas gan tur slikts var notikt, mainot eļļu jau tāpat visa vecā netiek iztecināta, un nekas.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

A pret pūkainiem lācīšiem vairs nemaina?

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Varbūt ir otrādi visur citur 98 vietā ir 95, kas tavam motoram der, bet kā ielej nestes 98E tā tērē vairāk.

Tēma: Anarhija uz A7

Tā arī ir tā ķeršana uz muļķi. Esmu arī maksājis sodu par it kā nogriešanos krustojumā(Rīgā) no otrās uz otro, lai gan reāli korekti nogriezos no labās joslas un uzreiz ieņemot kreiso, jo redzot, ka labo tālāk aizņem stāvoši auto. Pat tiesa tur neko nelīdzēja, jo CP esot redzējis un basta, ej nu pierādi, ka neesi ēzelis. Tā kā uz šī apļa ir līdzīgi, iegriezies otrajā un apgalvos, ka griezies no otrās joslas, jo kā gan citādi nonāci kreisajā joslā

Tēma: Reģ.nr. iegāde

ņem un skaties - www.numur1.lv/auto-numuri-un-numura-zimes

Tēma: Vējstiklu slotiņas

Plēvi teorētiski neļauj mūsu CSDD supernoteikumi, arī pārlakot ne.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

nu tas, ka pagājušā gadsimta golpam negaršo Neste, neko daudz neliecina.

Tēma: Vējstiklu slotiņas

>Drīzāk pec pulēšanas lakas vietā vēlams kādu labu keramiku uzklāt virsū Pēc pulēšanas uz gludas virsmas nekāda keramika neturēsies klāt. Kā reiz ar smalku smilšpapīru "uzpulē" un pārlako ar keramisko laku.

Tēma: atsakās gāzes pedālis

Sveiks gej! iepazisanas.oho.lv/?cmd=info&id_num=757707&from_page=albums_pub_comm

Tēma: pļāvēji

Tas tu? m.zz.lv/forums/atputa/steidzami-mekleju-sievieti-151724?cp=2

Tēma: Vējstiklu slotiņas

Vispār jau pēc kataloga izmēri ir 650/375mm. Tās bezrāmja parasti ir nedaudz garākas, kā rakstīs tāpēc arī sliktāk piespiežas, ieteiktu ņemt mazāka izmēra. Bet jā tā Trico un Aerotwin(kā jau visa BOSCH produkcija) ir švakas. Tā kā vai nu pērc OEM vai arī parastās slotas. Ja nepatīk ar rāmi, tad vēl vari nomēģināt jaunā tipa hibrīdslotas(piemēram Heyner hybrid), kas ir ar slēptu zemprofila rāmi. Protams, ja paši kāti ir ar brīvkustību vai ieēdusies kātu eņģe, tad jebkuras slotas slikti tīrīs. Par stiklu un lukturiem. Stiklu izpulēt nevar, jo tad mainās tā optiskās īpašības. Bet savukārt lukturus pulēt ir bezjēdzīgi, tieši otrādi tie ir jāsamatē un jānolako par jaunu kaut vai pie autokrāsotājiem. Pulējot veco laku tā vēl ātrāk nodzeltēs un būs nespodra.

Tēma: i-CTDi eļļa

Honda savas specifikācijas nepublicē līdz ar to nebūs uz neviena etiķetes izņemot OEM.

Tēma: atsakās gāzes pedālis

Mašīna-aukle

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Jā SsangYong arī neviens nepērk, ja vien nepacenšas ar sludinājuma izskaistināšanu - www.delfi.lv/auto/zinas/naciju-sajusmina-letina-auto-pardosanas-sludinajuma-teksts.d?id=45455332

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti