Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Tuvās un tālās gaismas.

tas jau golfiem un citiem zāles pļāvējiem vara vadu vietā alumīnija Bet kā jau teicu releju likšana un vadu pārvilkšana ir vien homeopātija savam auto.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

normāla cena, tas pats GETZ vien jau tas ir.

Tēma: Tuvās un tālās gaismas.

Problēmas sākas kā reiz, kad ne visiem deg. Kādreiz tas bija mijkrēslī un sliktas redzamības apstākļos, kad viens jau ieslēdz citam liekas vēl gana gaišs. Tādā ziņā gaismas 24/7 ir laba liet, bet ja sāk likt ķīniešu diodes, tad zūd visam pasākumam jēga.

Tēma: Tuvās un tālās gaismas.

H4 spuldze ir tāpati HB/9003 spuldze, kas ASV tirgum, tā kā ja nemaldos ir auto kam deg abi kvēldiegi. Vismaz uzmidžinot toč tiek iedegti abi.

Tēma: Tuvās un tālās gaismas.

Mērījis esmu dažādiem japāņiem un nekāda sprieguma krituma nav, rāda tikpat cik uz akumulatora arī pie slodzes un darbojoša motora. Štekeri gan parasti jau ir pašvaki. To tak elementāri var pārbaudīt pieliekot vadus pa taisno vai ir vispār manāma atšķirība un vērts tur ko mainīt. Nu jā audiofīli arī maina velk zelta vadus, lai ausīm siltāk, tas nekas, ka atšķirība nekāda, bet pašam ap sirdi labāk.

Tēma: Tuvās un tālās gaismas.

>Man golfam salikt resnus vadus un relejus izmaksāja tik, cik viens nakts lauzēju pāris Kaut kas tāds jādara tikai 80. gadu beigu ražojumiem. Pārējiem gaismas tāpat ir uz relejiem un ja ir zudumi, tad ne jau vadu resnumā, bet kontaktos.

Tēma: pļāvēji

Kā tad tu to pārkāp, ja brauc 80km/h pēc spidometra? Reāli tas ir kādi 75km/h. Pat ja brauc uz galvu reibinošajiem 85km/h tad neko diži nepārkāp.

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Nu kā kā, izmazgājot ar kercher izpūtēju, ielejot biodīzeli un šķaudīdams-špļaudīdams 2. robā uz TA prom. Kas vai tad benzīngalvām mīzelisti vēl jāmāca? Bet vispār dūmainības samazinājums iespējams liecina, ka beidzot ar to auto normāli brauc, jo mazmotoriem nepatīk zāģēšana 6.robā uz 80km/h un bija labi aizaudzis.

Tēma: Anarhija uz A7

Nāvīgi laba šoseja. Bet uz tā Ķekavas apļa CP bieži ķer uz muļki, tos kas nogriežas uzreiz uz otrās, tipa it kā esi no otrās uz otro trāpijis. Vispār nav skaidrs kam tā josla domāta , ja ne vien konfliktsituācijas radīšanai.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Uzskatāms piemērs, ka netrafarēto CP auto lietošana tā it kā tas būtu trafarēts raujot to apkārt uz ceļa labi nebeigsies. Kad pirka, tad teica, ka būšot slēpta uzraudzība un sodīs par citiem pārkāpumiem, bet neko vairāk par bīstamu ķeršanu uz ātrumu nav izdomājuši. skatīt no 5:24

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

>dūmainības koeficients samazināts no 6,21 līdz 1,64. Zinām, jau zinām ar kādiem trikiem tas tiem smirdīgajiem mīzeļauto tiek samazināts.

Tēma: pļāvēji

Uzvar lētākā cena

Tēma: pļāvēji

Tagad svītrots, bet šis punkts ir pašsaprotams un rakstīts starp rindām, jo citādi CSN nebūtu nepueciešams.

Tēma: pļāvēji

Vakar braucot pāri dzelzceļa pārvadam pie Kokneses arī bija līdzīgs bezpriģels. Traktors jau bija ticis pāri viadukta vidum tā ka knapi vēl migalkas bija redzamas. Man priekšā divas mašīnas un es vēl sabremzējāmies, bet bija ļoti neomulīgi vilkties uz 20kmh aiz tā labi zinot ka visa tā mūsu nāvinieku kolonna aiz viadukta uzkalniņa ir pilnībā neredzama. Labi ka pretī neviens nenāca un varējām veikli pēc tam apbraukt. Kas tiešām grūti kādu norīkot vestē pirms tā traktora labi redzot cik tas ir bīstami? Laikam jau tie traktoristi ir nevērtīgi un var dieviem tos ziedot.

Tēma: Labais pagrieziens krustojumos.

Latvijā CSDD liekuļi jau atbildēja, ka visur kur esot iespējams labais jau esot papildsekcijas. Šāds ierosinājums apdraud LV ekonomiku, jo ies secen soda naudas un otkati.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Vislabāk var ietaupīt neēdot katru dienu, bet tikai pārdienas. Gan nauda ietaupās, gan svars mazāks ko līdzi vadāt. Vēl vienmēr pirms brauciena oblogāti uz WC jāaiziet, tā ietaupīs liekus 211, 57 gramus un 0.0001% degvielas. Bet ja nopietni tad fana apsēstība ar patēriņu atgādina dažu kaprīzu dāmu svēršanos uz svariem kad katrs grams, kas nācis nost ir svētki, bet ja nosvārstās uz augšu, tad puņķi un asaras jeb tiek izdarīti nepareizi secinājumi.

Tēma: Automātiksās kārbas autiņiem pēc 2012 gada?

Nu tad ņem Honda F-rv. Tam priekšā 3 sēdvietas. Bet nu tiešām precuzē prasības, jo pašlaik izskatās meklē kravas busiņu.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Hibrīdi vispār ir stulbums^2. Nevajadzīgi sarežģīta konstrukcija līdz ar to grūti apkalpojams un lielāka iespēja kam nobrukt. Vot hibrīdos gan nav nekā zaļa, tas degvielas ietaupījums ir tik niecīgs, ka neatsver kaitējumu videi kāds ir to hibrīdu uzražojot. Ja elektrisks tad elektrisks. Kā tehnoloģijas izmēģinājums hibrīds ir ok, bet ne jau tirgošanai.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Neticu ka tas Prīmus konvertors nav taisāms. Pārlodētu un būtu pat lielāka garantija kā ar lietotu.

Tēma: Pašvaldību vēlēšanas 2017, par ko balsot

Man ir viena ideja kā šos "uzvarērājus" paralizēt ceļu sakarā. Jāsajūdz waze bedru ziņojumi uz ielām ar automātisku elektroniski parakstītu vēstuļu sūtīšanu uz rdsd. Tādas būs tūkstošiem un tad lai pamēģina neatbildēt uz katru no tām. Pēc tam lai pastāsta kā viss Rīgā ir sakārtots un ka neviens nesūdzas.

Tēma: Pašvaldību vēlēšanas 2017, par ko balsot

Tas viņam atspēlēties. Pamazām sāk lidot Marsa virzienā kā savulaik Repše. Domāju maratona distance nepalika čalim bez sekām un iedomājies, ka viņa izdzīvošanai ir kāds augstāks mērķis un ir īpašāks kā citi. Nu ok daļēji iedomībai tautība un izcelsme pie vainas.

Tēma: Volvo c30 sajūgs

Divmasu spararats vispār nevelk ilgi vai arī ar to jāpietas kā jēlu olu. Un autore var nesapņot ka tas ir mainīts, tieši tāpēc jau nobraukumu attin un to lūzni pārdod, lai nebūtu jāveic dārgs remonts. Tā kā pērkot visus šos "taupīgos" un smirdīgos mīzeļmotorus ir jārēķinās, ka būs vēl jāiegulda. Tā kā laiks uz servisu kamēr vēl ir ko labot.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Tad tagad tiki pie nezināmas izcelsmes lietota A/C kompresora?

Tēma: Volvo c30 sajūgs

Cik nobraukums tam auto odometrā? Reālais nobraukums sen visticamāk ir tuvu 250tk. Nav tur vairs sajūga, bet tikai sajūga atliekas.

Tēma: Televizors Philips P5

4k ir 50% kvalitāte

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti