Da nav ta nekada cenzura,ja te butu viss,kas SPS-am ne ipasi patik,cenzets,tad nebutu ari sis topiks.Kritika,ka tada,patiesiba ir laba lieta,ja cilveks nav pilnigs cirvis,tas ta dot iespeju atzinat darbiba pielautas kludas un tas noverst. Konstruktiva,protams,kritika,bet ne jau no temas, tjipa es perku pie Vasjas,jo tas ir mans coms,a parejie tapec visi tirgotaji tapec ir pidarasi. Nu vai kaut ka ta. Un vispar,tas tak bija reklamraksts, par kuru reklamdevejs laikam jau ka maksaja.
a topiks ir seit,un te ,ka redzat,komentet var,tad kur problema? Var rakstit te. SPS to visu lasa un ko vares,to visticamak ka ari ,no savam kludam,noversis. P.S. Tas vien,ka Cilveki nav vienaldzigi un pauz attieksmi,jau ir labi. Visiem jau nav iespejams izpatikt,tas ta ka butu skaidrs,bet vismaz rodas infa par Pateretaju nostaju,ir viela pardomam. P.P.S. Ta ari Reds nepiesledza atpukal normalu Nokia pieeju iauto,tapec ,sorry,bet diemzel garumzimju naf.
Da nav ta nekada cenzura,ja te butu viss,kas SPS-am ne ipasi patik,cenzets,tad nebutu ari sis topiks.Kritika,ka tada,patiesiba ir laba lieta,ja cilveks nav pilnigs cirvis,tas ta dot iespeju atzinat darbiba pielautas kludas un tas noverst. Konstruktiva,protams,kritika,bet ne jau no temas, tjipa es perku pie Vasjas,jo tas ir mans coms,a parejie tapec visi tirgotaji tapec ir pidarasi. Nu vai kaut ka ta. Un vispar,tas tak bija reklamraksts, par kuru reklamdevejs laikam jau ka maksaja.
a topiks ir seit,un te ,ka redzat,komentet var,tad kur problema? Var rakstit te. SPS to visu lasa un ko vares,to visticamak ka ari ,no savam kludam,noversis. P.S. Tas vien,ka Cilveki nav vienaldzigi un pauz attieksmi,jau ir labi. Visiem jau nav iespejams izpatikt,tas ta ka butu skaidrs,bet vismaz rodas infa par Pateretaju nostaju,ir viela pardomam. P.P.S. Ta ari Reds nepiesledza atpukal normalu Nokia pieeju iauto,tapec ,sorry,bet diemzel garumzimju naf.
Aí, labi, Aigar,beidz izlikties,es un domaju ka ne tikai,saprotam ka Tev pret mani ir jutas,piedód,bet diemzel nespeju Tev atbildet ar tó pasu,jo neesmu pedinjs,ka Tu,bet neraudi,ja Tev vaig padomu,atbalstu,vai vienkarsi parunat,es Tev nekad neatteiksu. Manu tel. nummuru tak zini? zvani vai raksti drósi. a pagaidam,Arlabunakti!
Sretsked rakstīja:
Dirigents rakstīja: Kur man iet? Nesapratu? Un vispar,noteikt Tu vari tik to,kur Tavas skibas,novalkatas kurpes staves,a ne to,kad un ko par Tevi citi te rakstis. taka aped kadu vitaminu un smaidi. sodien vari atslabt,man nav datora,gruti drukat,bet rit parunasim ari citos topikos. buca Tev,mans Saldais!
uz priekšu,urla.
Tāpat kā tu man nenorādīsi,kur man rakstīt
Tā kā, PN, sētnieka māsiņ.
Setnieka masina? Tas ir kas jauns. Vai nevar palugt ko konkretak,pidar?
Kur man iet? Nesapratu? Un vispar,noteikt Tu vari tik to,kur Tavas skibas,novalkatas kurpes staves,a ne to,kad un ko par Tevi citi te rakstis. taka aped kadu vitaminu un smaidi. sodien vari atslabt,man nav datora,gruti drukat,bet rit parunasim ari citos topikos. buca Tev,mans Saldais! 
padomaju un izlemu. soreiz ar pistoli nedraudesu,soreiz draudesu ar arbaletu. klusak.
Nu o.k. Ta ,pidar,alkan un narik,bija Tava izvele. atceries ka man stastiji,ka savu suni izpisi pecpuse,un pec tam sams pamuka,tu vel pardzivoji,jo ta Tev bij pirma reize ar dzivnieku,ja neskaita govis? atceries? a kad prasiji 3ls devai? atceries? pedin,narik un alkan? nu kur tadus zeme tur?p.s. tik nesaki ka es saku. 
Sretsked rakstīja: smieklīgs tu esi, pasterizēšanas guru . ******* man šitā jūsu smulšukaste ,mirusī zona . Bet vieta kur pamīzt laba.
Tagad jau Tu atkal sac apdirst ari mani. tatad uzliec miksto visam,ko sarunajam? pamiers beidzas? gribi atsakt kastji?
diemzel ar Jani nekadas vienosanas man nav. un cik saprotu tad Janim ir pokuj par ko mes ar Tevi vienojamies. Samam ir sava galva uz pleciem un savs funktieris. Un tur nu jums pasiem ir jatiek skaidriba,tur,kur diskutejat,a napig te NSNF?
A ka Tu doma,ka kaut reizi Tu paklusetu,nu vai kaut pateiktu 'da beidz Centi dirsties,cik var?' nevis vilktu to marazmu te. Nebutu labak? Labak visiem?Ko Tu un kam ta pieradisi? kam vispar Tev vaig ko pieradit? man? Centim? Parejiem te vell rakstosajiem? Ko pieradit? Ka esi vislecigakais? Es nesaprotu.
Pirmais rakstīja: davaj ātri atvediet man alu uz darbu!
citādi būs kā vakar
Brauc surp,nupat atveda maisu ar alu un vaig tiesi kadu,kas to pareizi saber pa spoguli. 
Sretsked rakstīja: Klausies, tu te mani ko,atkal mācīt sāksi ???
Macit? ko? Ko Tev kads var iemacit? Mes vienojamies ar Tevi? ja vai ne? es pildu saistibas? ja vai ne? A Tu? Tu doma ka es Yonasam tetis esmu? kur ir mana vaina? nakuj man atkal ta snaga ir jalasa? atbildi ludzu. p.s. Reds rekonstrue nokia pieeju,tapec man opera jaiet,kur nav garumzimju. Soory.
Sretsked rakstīja: Brāļi gaiļi vai senču gaiļa gailis ?
Nu un ko? Ko tagad pieradiji? Vai paradiji? Labak palika?
edgars80 rakstīja: a nu ka izfisaties tirsaa shvalji
Ko Tu tur murgo,pedin? Pavisam Edgars esi ? '
Daili rit valodinas,ka strautins ieleja,ka strautíns ieleja, veldze druvas labibinju,ta te raita valodina,rada Lauzju tikuminju. **bla,a nakuj taj operai mini nav garumzimes? pavisam pedí taisijusi?
A kas teica ka tur vispar ir kas iepumpets?
Vot bļin neraža! Samainīju t/statu,a kā stāv uz 1/3 tā stāv pļā!
Kas pie vainas?
Ko darīt?
Ozz rakstīja: Visi skaļi pirdām!
Prakse liecina,ka zem segas sanāk krietni vien klusāk.
Pirmais rakstīja:
Dirigents rakstīja: Varbūt kaut kur ieslidināties ar mobīli? Sestdien pievakarē?
bortā?????
Da nē,kādā 333 vai vēl kur var palauzt vāģi un pašam pasalt.
Zajebalo pirst zem segas,jau nu nē,bet gan Labrīt!
Varbūt kaut kur ieslidināties ar mobīli? Sestdien pievakarē?
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
ursis rakstīja: un kad tad beidzot 182 tofika autors saluugs augsti godaajamos catotaajus uz jaunaa gada sviniibaam?
+1
Khm....jautājums vietā.
Sakarā ar mēness fāžu izmaiņām,kuras iespaido arī citu zemes pavadoņu,gad mākslīgo,gan ne tik ļoti,trajektorijas un līdz ar to arī to funkcionālās īpatnības,dziļās skumjās esmu spiests paziņot ka Jaunā Gada svinību Bankets tiek apvienots ar Līgo Nakts svinībās,abus pārnesot uz Lieldienām,kuras ir gaidāmas ne ātrāk kā augustā! 
Kas teica,Labrīt,ka es raudu?
Man vienkārši labāk patīk svētdienās dziedāt,a ne pirmdienā.
A par Pērno un Viņa parolēm ar neko nezinu,her viņ zin kurā dušā Šams ir naktī dziedāt mācīts? Moš pat grupā,organizētā, Šamu ir mācījuši.
ka tik labi samācījies? 
Pirmais rakstīja:
Dirigents rakstīja:
Pirmais rakstīja: vecā kvatra rullē forevā....
pasaki vēl potenciālajam pircējam vanabī gonščikam, ka tā ir ūerkvatro un trīs gadus varēsi pirmdienu rītos nedomāt lai pietiek diviem aliem
Da beidz dzīt kuiņu,labāk brauc šurp,nupat,Tev pa godu,piesitu ziepes hauzī pie grīdas.
....pacaniem jamās ir dušā...
Nu te gan Tu riktīgi sabrauci auzās.
Pirmais rakstīja: vecā kvatra rullē forevā....
pasaki vēl potenciālajam pircējam vanabī gonščikam, ka tā ir ūerkvatro un trīs gadus varēsi pirmdienu rītos nedomāt lai pietiek diviem aliem
Da beidz dzīt kuiņu,labāk brauc šurp,nupat,Tev pa godu,piesitu ziepes hauzī pie grīdas.