Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kļūda: SRS airbag maintenance urgent

Mistiskais šķidrums nav AdBlue ??? Ja tā tad nopērc un pielej citādi agri vai vēlu būs citas problēmas ... Raut ārā nevajag, jo līdz ar izraušanu ir drusku jāpārprogmē vadība. Un nevaj 'labot' un mainīt to kas nav salūzis, ja tev atgāžu sistēma normāli strādā - nejaucies iekšā.

Tēma: Kļūda: SRS airbag maintenance urgent

Ja bez mitruma, tad nevajadzētu būt tik traki. Bet tāpat aizdomīgi ja pakustinot kas notika, moš benķos sānu spilveni un tur kaut kas ir tagad nost, jo nu visādi citādi izklausās mega dīvaini - pakustinaju un nu ir piii

Tēma: Kļūda: SRS airbag maintenance urgent

Es teiktu ka ņem un pārbaudi cik daudz mitruma tu tur kurā vietā esi salejis tagad. Neesmu Volvo lietotājs, tā kā labāk pameklēt kurā pusē kādi vadi iet un kur ir savienojuma vietas, kurās varēja ko veiksmīgi "ieliet" . Ja ne, tad alumlatoru nost un pie elektriķa prom kamēr nav sūdīgi beidzies (neveiksmes gadījumā, var arī jebkuru airbegu izšaut tieši sejā )!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ko dod tie pamatojumu un vienādojumija Covid19 skaidri parādīja, ka cilvēku darbība rada piesārņojumu, relatīvā bezdarbība un darbs no mājas izdarījis daudz vairāk ekoloģijas labā kā visi tukšpļūši un eko biznesmeņi kopā ņemti. Vai no tā būtu jāsecina, ka ir nepieciešamas zināšanas virusoloģijā, lai varētu "uzbūvēt" jaunu draņķi kas liktu visiem salīst alās ???

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Galvenais, lai tas nav Uzlādēts.lv stila sviests, kad pārpublicē visu sviestu ko vien EV fanāti saražo, bez kritiskās pieejas un reizēm izskatās ka bez zināšanām.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ko tik aktīvisti nesadzejos, lai attaisnotu savu eksistenci ... Tas ka paši drukājot, rakstot utt. tikai piepirž gaisu, tas nevienu nekrata, un pat izglītība kā redzams tam nav vajadzīga - ka tik pilsoniski aktīvs ...

Tēma: Uzpildes problēma

pieznieks rakstīja: failiem.lv/u/gu9v92ze Tad, cik saprotu, tā gaisa truba ir labā pusē - mazākā? Tikko provēju ar vienu stiepli iztīrīt, bet baigi tālu neaizstiepās..

Stieple tev to 90 grādu līkumu lejā nepaņems. Gaisa trubai nekādiem vārstiem utml. būt nevajadzētu, bet nu par Volvo nezinu pietiekami lai būtu objektīvs. Tehniski jau var pamēģināt ar gaisu no kompresora - iet vai neiet cauri, tikai nevajag mēģināt "uzpumpēt" ar vairākām atmosferām - tas var arī slikti beigties !

Tēma: Uzpildes problēma

Visticamāk, ka Kalvis saka - ventilācijas caurule ir vai nu ciet, vai kāds pēkšni to ir noņēmis, aizlocijis vai vēl kaut ko stulbu sadarijis, vēl varbūt ka arī pati liela degvielas liešanas truba ir saliekta, vai tamlīdzīgi, un tad ar var sist atpakaļ, bet ja palīdīsi zem auto un uzpildes vāka pusē un uz to visu paskatīties ar kritisku aci - tad sapratīsi kurš no variantiem būtu reāls, un ko var mēģināt darīt.

Tēma: Izbeigt operatīvo līzingu

Nu patiesībā jau noteikti ir iespējas strādāt un kompensēt ienākumu kritumu, vienīgi tas neiet kopā ar valsts apmaksātu dīkstāves pabalstu. Man te ir daži kadri kas strādā attālināti vairākos darbos ...

Tēma: Izbeigt operatīvo līzingu

Mja ieķēpajies gan diemžēl, varu novēlēt tikai lai izdodas.

Tēma: Izbeigt operatīvo līzingu

Ja līgumā paredzētās iespējas ir virs tavas maksātspējas, tad jāmēģina pašām tirgot auto kā GB12 saka, bet ja cena tāpat draņķīga, varbūt ka labāk atdot līzinga kompānijai, un tiešām saskaņot atmaksas grafiku. Un jo ātrāk jo labāk, joka pēc iemet kas par rulzi un cik mēnesī izmaksā.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Gan jau vēl 3x parskatīs, pagaidām nekas vēl neliecina ka 2030. no iekšdedzes dzinēja varēs reāli atteikties ! Un ja šitā kroņa slimība turpināsies, līdz tam gadam nemaz EV nesaražos vajadzīgā apjomā !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienā vārdā cilvēki - tie kas gribētu strādāt utt. tiem neļauj, savukārt biezā slānī muldošu liekēžu pļaujas laiks tikai sācies. Man personigi darba nav mazāk, ne laika, ne vēlēšanās to veltīt sūdubrāļus klausoties vairs nav, un gan jau ka lielai daļai tautas arī ir ko darīt, tad nu ir zināma cerība ka visi 'buļļa mēsli' pamazām izšķīdīs un nebūs vairs redzami ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Neapzinātie CSN neievērotāji, jau nav "pārkāpēji" vismaz pašu acīs, tas pats ar neyzskaitītajiem vai ne-krantīnas laika "klepotājiem", tie "aizgāja" gripas statistikā ...

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Būs laikam tas amerikānis jāvelk ārā ..., Tik trasē mani neviens nelaidīs, laikam būs jābrauc uz lauka "saules zīmēt"

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu kāds jau vienmēr var iziet uz ielas, vai tas būtu kāds kas izliekas par policistu, vai mediķi utml.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad kad dzirdu kādu kas tik izcili un daudz "muld" uzreiz top skaidrs ka klausīties būs intersanti, bet ne sevišķi noderīgi, sīs visas ir runas tehnikas kas ir tēmētas uz cilvēka pārliecināšanu, bet tās reti nes līdz patiesību, vai kaut ko ievērības cienīgu. Teiksim pētījums par 5G kas tiek aprunāts, lai.kas tur būtu pētīts un uz kādām šūnām, 5G ir tikai noteiktu radio frekvenču kopa, kurai ir noteikti jaudas rādītāji, radio frekvences (arī šīs) mums apkārt jau pedējos vismaz 30 gadus, pie tam agrāk raidītāji bija ar daudz lielākām jaudām ... Tā kā labarotiski ietekmi uz šūnām noteikti mākam labāk noteikt, bet dabā, diezin vai 5G izplatība ir tik liela ka par to vispār ir uespejams kāds petījums, lai nesanāktu teikt ka GSM veido vismaz 60% no tās statistikas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kam nu joprojām neticu, tad tam ka vīrusa izcelsme ir zinātniska, nav nekā vienkāršāka kā pūst ticamu miglu visai pasaulei acīs, īpaši tādām valstīm kā Ķīna, un tad pat nav būtiski ko atklāj zinātnieki par vīrusa izcelsmi, jo dabīgā ceļā radies dranķis irvar supermega lielu iespējamību ... Un vīrusa pētījumu aizliegums drīzāk saistāms ar kādām citām problēmām vai bailēm (iespējams teiksim radīt kādu lielāku "briesmoni", jo šis nav no dzīvelīgākajiem)...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kur tu redzi pulcēšanos, iznemot to ka vismaz 3 lohi kopā ar kameru pielien citiem cilvekiem tuvak neka vajadzetu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Absolūti pareizi, pienāk lohi ar kameru, kuri paši neievero vispar neko, un māca citys ka dzivot, lai priecajas ka pašus nenosūdzeja par distancēsanas parkapumiem ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nezinu kur to izvelc to ka es no mūsu medijiem vispar kaut ko.izvelku, es tos paterēju tik maz (izņemot iAuto) ka tā proporcija varbūt 1:5 labākaja gadijumā. ASV demokrātiju esmu uz savas ādas izjutus Klintona un Buša laikā, katram laikam savi klauni ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pilnīgi iespejams, bet piedod, tā nav sevišķi vērtīga nodarbe, ne man Tramps kā īpaši interesē, nedz ir interese par cilvēkiem kam patīk, vai arī nepieciešamiba spēlēt teātri. Agri vai vēlu arī amerikāņi nogurs (pieņemot ka jams tik ilgi pats izvilks) vai arī kļūs ignoranti pret blēņām, un nekas tā nesačakarē politiķa karjeru kā publikas "vienaldzība" pret šī "aktiera teātri".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es uz to klaunu nespēju skatīties un klausities, konkreti tikai dumš ar viņu var palikt. PS. Stāsta gan ka šamam esot augsts IQ, bet nu viņš to tik izcili slēpj ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienīg zinot to ķīnieš produktu drošības "standartus", es domaju tur pat ne sevišk advancēts cilvis varēt translēt porn caur to kamery kartības sargiem pat tiešo no kada atbilstoša saita, un šamie i diž gudraki netiktu ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tikai esi palaidis garām, ka to visu plānveidīgi nāksies parslimot, bet tikai tas plānveidīgi īsti nav sācies, vai arī varbūt neplānveidīgi jau sen beidzies tik visi to palaida garām ... Es ne pārāk ticu ka mūsu valdības karantīnas plāns te līdzēja, pārāk caurumains tas bija ...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti