Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 448 >

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ja Toyota vai mitsu hibrīdam "ātrukārbas 1. zobrats" aizies pa kāju, visa sistēma stāvēs uz vietas, un nekāds "2. ātrums" tur nevienā brīdī tev nepalīdzēs. Un par Toyota hibrīdisistēmu - atkal absolūti aplams priekšstats, tāpēc piedod, bet tu turpini stāvēt uz grābekļa tik tas laikam nav trāpījis vēl pa pieri ! Un ja tu Toyota eCVT sauc par sarežģītu ātrumkārbu tad acīmredzot riteņu reduktori teiksim Volvo A25G pašizgāzējam arī ir ļooooti sarežģīts mehānisms ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ar nebūs taisnība - atrodi 3 atšķirības: Nissan E-Power

Mistubish PHEV

no www.gknautomotive.com/en/systems-and-solutions/electric/multi-mode-dedicated-hybrid-transmission2/ Tā ka ja vispār, tad potenciāli vienīgā atškirības ir piedziņas elektromotorā un tajā ka iespējams motors nekad netiek darbināts, kaut man nu konkrēti izskatas ka tā ir tukša diršana un mārketings, un patiesībā ICE motors šiem abiem griežas visu laiku !

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nē šitā neies cauri! Es esmu ar mieru būt par lohu un atzīt savu lohismu tikai tad ja nosauksi kā pareizi saucams Toyota eCVT agregāts, "aprakstoši" apkārtceļi netiks pieņemti !

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

3. Toyota Hibrīdiem nav klasiskas ātrumkārbas kā tu mēģini iestātīt ( un paša pirmā Priusa hibrīda "atrumkārbu" izjauktā veidā esmu rokās turējis), to kas ir orģināls Toyota izstrādājums hibrīdiem tagad sauc par eCVT, kaut ar "klasisku" CVT tur nav nekāda sakara ! Tā ka tagad gaidu tehniski precīzu latvisku šis kārbas nosaukumu un mēģinājumu paskaidrot, kā tev šī konstrukcija "atgādina" jebkāda veida klasisku ātrumkārbu/transmisiju !

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Redzi kamēr turpināji dzīt fufeli, es tikmēr pārīti robotu nomainīju, un vēl paēdu ;)

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tev ir paradoksāla spēja atrast grābekļus uz kā pašam uzkāpt ! Rezultāts abām kārbām (Toyota hibŗidsistēma - ko viņi apsauc tagad par eCVT un Mitsubishi PHEV) būs precīzi vienāds. Tagad iesaku aiziet un apskatīties kas tad īsti tiek lietots iekš Toyota hibrīdiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Selektīvā amnēzija ???? Bet citādi laipni lūgts uz "Visādas sarunas par politiku" ! Kāpēc izplati melus, es skaidri teicu Mitsu PHEV vairāk līdzīgs Toyota, bet nevienā vietā neesmu teicis, ka vispār atšķiras no Nissan. Un jā un ne tikai uzskatu, bet vari pats par to pārliecināties, ja vien nav slinkums kaut ko pētīt tā vietā lai pats izplatītu melus par to ko kāds cits ir teicis vai nē !

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kā vienēr tu mums esi "izcils" kadrs, kad pajautā parādīt kur ir ad-hominem, momentā kaut kur "noklīsti" uz blakus tēmu, vai stum ka pretinieks visā melo, tik nu ņem vērā, ka neesam jau pirmoreiz ar Brady šeit "diskutējuši" un labi zinam kurš būs tas kurš "laicīgi mēģinās norakt" diskusiju kurā tavi argumenti neiztur kritiku ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

:D sarunāts , es neturpināšu "melot" , bet tu lūdzu neaizmirsti būt tehniski un tehnoloģiski precīzs, citādi pierādīšu ka pats esi vislielākais melis, ko iAuto var atrast ;)

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paklau, es jau teicu ka man ir 0 izglītības šajā jomā, bet esmu lasījis daudz un dikti angliski un krieviski, tajā skaitā tehnisko literatūru, nezinu kā precīzi latviski, bet abos pārējos gadījumos ātrumkārba ir tas pats kas transmisija BEZ atšķirībām, un apšaubu ka latviski "importēts" svešvārds pēkšņi nozīmē ko citu !

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Beidz muldēt reduktors ir speciāls nosaukums viena ātruma transmisijai, transmisija savukārt ir tas ko mēs saucam par ātrumkārbu. Gribi sipt smadzenes tehniskās precizitātes ziņā, ok, varu arī tā, kaut man ir 0 izglītības šajā jomā, gan jau atradīšu ar ko tevi izčakarēt, ja vajadzēs ....

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Papēti Tesla mezglu un tad pienāc vēlreiz !

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Intersanti gan ko es mazliet augstāk uzrakstīju - ka 34% Mitsu pieder Nissan un pastarpināti Renault. Un tā ir tieši tāda pati "nosperšana" kā BMW X-drive un vēl pāris lietas ko BMW "aizņēmās" no LandRover kamēr LR piederēja BMW ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Joooop nolādētais marketings: www.nissan-global.com/EN/INNOVATION/TECHNOLOGY/ARCHIVE/E_POWER/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Te atkal jāpiekrīt tev Bradypus vairāk, un man aŗi izskatas ka Nissan ir prasti "nospēris" Mitsu sistēmu, un pat ja godīgi izskatas ka sistēma ir ar iespēju pieslēgt mehāniski ICE, bet kā jau rakstīju - iekšas vēl nav sanācis izpētīt ... P.S. pārāk tas motora/generatora/elektromotora savienojošais "lējums" atsit Mitsu "komponentu izvietojumu", tik ar to faktu ka pēc izskata izmanto drusku cita darbības tipa elektromotru ... bet nu jārok dziļāk ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bezjēdzīgs strīds, ja reiz uzskatam ka Tesla ir 1 pārnesuma ātrumkārba, tad arī šeit tas pats, ja gribam to saukt savādāk, tad abiem tāpat principiāli līdzvērtīgs mezgls ( un vienam pat ir sajūgs praktiski tāds pat kā manuālām kārbām) Toyota utml. ecvt arī tehniski to var apsaukāt par 1 pārnesumu utt. Tas kurā brīdi un kurā režīmā pieslēdzas motors ir tikai programmēšanas jautājums, bet fiziska sasaiste ar riteņiem jebkurā gadijumā eksistē. P.S. Vienīgais BET, ka ārēji Nissan sistēma izksatas 1:1 ar Mitsu, bet neesmu vēl paspēji aplūrēt kas daras iekšā ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mja, Spainis, tomēr tev taisnība vairāk kopīga ar toyota hibrīd sistēmu, te IMO var labāk redzēt un saprast kur kas un kā: www.drive2.ru/l/562133841989337182/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pie kam Mitsu pieder par 34% Nissan (un pastarpināti Renault) tā ka visticamāk tur vispār nav nekādas revolūcijas bet pat tā pati sistēma ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

electricmitten.com/news/2013/3/28/mitsubishi-outlander-phev-new-york-2013 Bet tehnoloģija ir vēl stipri senāka ... un nez vai tik laba praksē, jo ja pareizi atceros tad trolejbusi ar ģeneratoru tepat Rīgā rija vairāk kā parasti dīzeļbusi...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es netaisos Šlesera gara darbus pat apspriest, kur nu vēl skatīties, man pašam pietiek novērošanas spēju, pieredzes šur un tur strādājot un kritiskās domāšanas. ;) Ja tu domā ka LV eksistē kaut viens bizness kurš strādātu tikai vietējā tirgū un bez "biznesa noslēpumiem" (kas atklājot publikai liktu tai diezgan pamatīgi šūmēties) tad man prieks par tavu optimismu ...un ja runāt tieši par Šleseru tad garantēju, ka daudz intersantāk būtu uzzināt to daļu kuru viņš zina, bet nevienam nestāsta ;) P.S.nosauc kādu faktu, varam pacilāt ja vēlies ;)

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Mja, lai arī es tik ekstrēmi neizjūtu citu vadītāju nepieklājību, tomēr es piekritīšu ka CP klātbūtne "atver kaut kādas čakras" un pēkšņi pat kustība paliek raitāka ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nez vai viens no lielākajiem sava laika korumpantiem ir nopelnījis jebkādu uzticību ;) Vai pārfrāzēšu, es neticu ka sociķu kas braukā ar Range Rover ex-līdzskrējējs un lieldraugs ir spējīgs uz godīgu atmaskošanu, pasākums noteikti satur kādu lielu labumu Šleseram ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kāda sakarā tu man te ar Gobzi pī-sējies ??? Gobzi es ne tikai negribu politikā redzēt, bet vispār negribu ne redzēt, ne dzirdēt ... ja cilvēks nespēj domāt, tad nevajag, un nav ko līst tur kur vēl mazāk ko saprot ... Par "digitālo lietu" man ir divējādas sajūtas, jo tehniski pret valsti tas pasāciens izgāja ar tādu kā appisienu, bet telekoms pēcāk ar to pašu aparatūru labu biznesu uztaisīja pat tad ja kāds grib Gulbim un Co arī piesiet bumbas. P.S. Kāpēc divējādas - jo biznesā ir tā "kurš pirmais, tam arī pieder čībiņas", pat tad ja konkurentiem nepatīk tas kā tirgus pozīcija veikli tiek atņemta ... nogulēsi momentu un "čībiņas papisīsi", tad atliek mēģināt konkurentu nopirkt, bet tas nav ne lēti, ne viegli, un var arī to nogulēt ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tici man Šlesera politisko kapitālu nav vērts "stutēt", tas ka bija pareizā laikā un vietā kādreiz lai labi nopelnītu - OK, bet tas nenozīmē ka joprojām tur ir vajadzīgais krampis, lai reāli kaut ko mainītu, nevis tikai paļerkstētu ... Un pat tad kad kaut ko darīja (politikā), tad arī ar apšaubāmu vertību (vismaz no mana skatu punkta).

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Itkā jā, tik kam vajadzīgas visas tās bezjēdzīgas līniju asistentu, 360 grādu kameru utml. mēslu kombinācijas, ko un kā tieši tās uzlabo komfortu ? Ja auto ieliek normālus krēslus, atvēl pietiekami vietas kājām, un ieliek ne to idiotiskāko "baranku" , ko tieši tur vēl vajag ? Kas tur ir tāds, ko tavs viedtālrunis nespētu izdarīt ?

< 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti