auces pensiks arī nav manīts
kur lai tagad rauj alumīnija drāti?
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja: moš lāds zina, kas ir "būves izmantošana pirms nodošanas ekspluatācijā"
tas pats, kas poda 'Artis" izmantošana pirms nodošanas ekspluatācijā
nodošana ekspluatācijā ir skaidra, bet kur ir definēta būves izmantošana? moš kāds zina?
Tēma: NSNF 180 grādi
moš lāds zina, kas ir "būves izmantošana pirms nodošanas ekspluatācijā"
Tēma: NSNF 180 grādi
pļā, ko darīt...... šodien 13:00 brīva duša, neviens nebrauc pieliekties ![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Tradicionālais izlaižamaiis dīvāns ar veļas kasti."Melnalkšņa masīvkoka sāni ar tik lieliem rokturiiem, lai uz tiem varētu novietot kafijas tasīti, kūciņu, šampanieša glāzi u.t.t..
Otrā rītā pietiekami dauz minerālūdens."
universāls dīvāns - paēd, padzer, piedzeries, atlūzti un nākamajā rītā uzlāpies!
kas var būt labāks par šo!!!
līdz rītam viss ir pareizi, bet no rīta pamosties ar ieģipsētu kāju ![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
ahā.... izsalkušais dzejnieks arī klāt
počemu izsalkušais
tāpēc, ka paēdis dzejnieks nespēj pilnvērtīgi dzejot ![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
jebkuram modelim logu tīrītājus var apturēt - izslēdzot aizdedzi.
:8
renaultam man vēl nav izdevies, bet speciāli pamēģināšu ![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
fatruhs piedalās realitātes šovā "ritīgi izcērt savu princesi"
viņam visu laiku nemanāmi staigā līdzi operātors, kas fiksē jamā gaitas tumšās nomaļās pārdaugavas vietās
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
tā Loceklīši un To Kandidātītes
cik šodien pulkstenis? un vai nevarētu būt par 40 minūtēm vēlāks?
Tēma: NSNF 180 grādi
tāks pļā, kurš man varētu aizdot kādu štuku.... baigi sagribējās superbingo uzspēlēt ![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
danfosa cirkulācijas sūkņa dokumentācijā rakstīts, ka nedrīkst sūknēt benzīnu uc degošus šķidrumus ![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
msh rakstīja: Nopietns jautājums - apkures iekārtām domātam 10 bar manometram varētu rasties pretenzijas pret benzīnu?
vai tad tu nezini dīlera adresi?
Tēma: NSNF 180 grādi
Centis_Nuudele rakstīja: Jānis Gailis sen.
29134357
Nepūlies, man nav ne no viena jākaunās, varu pats nopublicēties.
tu esi saskaitīts
Tēma: NSNF 180 grādi
bet gājiens ar reģistrēto lietotāju nav jauns
katram ir sava sievišķā pusīte ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
starp citu, latviešu valodā ir tāda parādība, kā līdzskaņu mija
pareizi ir nevis moca, bet MOKA
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja: varbūt labāk tomēr ņemt pavadzēnus
praiders
skauž? ![]()
![]()
neesi vienīgais
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
es jūs pametīšu
jābrauc pacilāt ikp, jāiedod "meistaram"piķis par trepēm
sakiet kā būtu labāk priekš IKP, vai man prasīt kases čeku? vai tomēr labāk būs "pa kluso" no repšes un dambrovska? par to losīti, ledusskapju pārdevēju es nemaz nerunāju ![]()