msh rakstīja:
Kindzulis rakstīja: nu taa... saakam leenaam sveces diezeljbriinumam mediit...
vai arii vnk relejs jaapluurii... shitaa nav arshana
To var ļoti elementāri pārbaudīt...
ja kas, tad renaultiem tačka pat pārbauda
vēl nav neko teikusi.... un pielaist arī nav bijušas probzas....
msh rakstīja:
recluse rakstīja:
msh rakstīja:
Kas tad suni, dzīvu radību, Pasaules Nabā jau pie tiem suņu stabiem jāpieslēdz ar divām atslēgām, dzelzs kaklasiksnu un trosi?
Gudrs tu tiešām neesi, cilvēkam nelaime, bet tu kā tāds ******* Siguldu pa nabu saukā un bezsakarā kko dirs. Ja gribēs nozagt, tad pat no bankas seifa paņems, tas ir katra zagļa velmes/iespēju jautājums. Ej labāk visuma labāko mucu paskrūvē, tirliņ.
Kur te kādā vietā sigulda pieminēta? Vēl vairāk zinot to, ka te 90% ir no Pasaules Nabas. Un suni noteikti arī no seifa zags
Ej izguli pohas, rīt ir darba diena
pilnīgs pajolis
tu lasīt arī esi iemācījies? vai tikai rakstīt????
Sretsked rakstīja: Katrā ziņā, ja tu te sapublicētu manus foto ar kaut kādiem izteiktām aizdomām...es pašlaik būtu policijā un rakstītu ziņojumu par apmelošanu.
PS. Cerams,ka suņuks ir paēdis un siltumā.
jā.... policija ir cilvēka labākais draugs.... tūlīt aiz suņa 


dekster, davaj braucam at audī parādīt pārākumu tehnikā uz mazozolu mazajiem ziemas pasākumiem....
sestdien aizbraucām un parketnieku dabūjām otro vietu....
msh rakstīja:
Uggga rakstīja: Šodien ieprovēju driftu ar priekšpiedziņu uz Vidzemes šosejas uz 120km/h, izrādās var arī savākt
Tas labi, HRE ir zem zemes, jo nesavāca.
nedris par to, ko nezini.... SKAIDRS?
Sretsked rakstīja:
msh rakstīja: Eu deksi, ko jūs tur ar pirmo īsti nevarat sadalīt, ka šitas stulbais cepiens renõ vs audī?
Nu, viņš saka,ka viņam garāks, es saku, ka man. Patiesība ir tāda, ka garāks ir man...un pirmais to zin,par to arī cepiens
da deksters vienkārsi var dužā zemāk pēc ziepēm pieliekties, Pirmajam vēders traucē 
msh rakstīja: blablabla
.... Audisti var kaifot par divdesmitgadīgiem audī to izturības dēļ.... atkal blabla blabla
es tak tev visu laiku saku tieši to pašu
a te daži mēģina apgalvot, ka jauni audī ir tieši tikpat labi izturīgi un kruti kā 20gadus vecie.... tobiš joprojām fano par burkāniem 
jā speciāli deksteram
vēl viens papildus fakts
tagad "krutie" FSI dzinēji iekš audī sērijā tika sākti likt tikai 2003 gadā
renaultam analoģiska tehnoloģija (zem nosaukuma IDE) iekš megānes ir jau no 1999 gada
teiksi, ka fofāgenkoncernam jau agrāk bija audī r8 (ja zini kas tas ir) ar tādas tehnoloģijas motoru... jā bija
2000 gadā 
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
aaaa,kopš šī brīža perfekti ir vairs tikai audī ar pilnpiedziņu
tātad teiksim 2litru 20vārstu benzīns iekš pilnpiedziņas audī ir medusmaize
p.n.
vienkārši nevajag nākt klajā ar paziņojumiem, ka audī ir pasaka
p.p.n.
ja 90 gadā būtu audī savās tačkās stūmuši iekšā tikai to 2litru 20vārstu motoru (ja baigi vajag pateikšu arī kodu) tad šodien deksters par to nefanotu lai cik kruta piekare tam būtu
Bet lika jau arī, pats retākais audī deviņdesmit bīdelis
Ja tik ļoti gribās audī, bet bezpiedziņu, lūgtum, pilna latvija ar fofāgeniem
nelika iekš 90tā, to motoru izdomāja krietni vēlāk.... audī a4 viņu sāka likt 2001 gadā..... tā vot - antīko audī speciālist
p.n.
vēlreiz un vēlreiz atkārtoju - nav bazara par to, ka daži audī apmēram 90to gadu sākuma bīja gana labii.... un uz tiem cevajiem lauriem arī balstās īauto audistu nostaļģiskās noskaņas no rērijas "burkāns ir pats saldākais" 


jūsu atbilde ir pievienota beztēmai 
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Kas tur tajā nestē ir tik kruts - ķīselis skaļāk grab un lielāku dūmu aizsegu dod?
Nestē tak pat saskaņotā paziņojuma protokoli nav
nu ja salīdzina ar statoilu, tad neste ir renaults, statoils ir audī - tas pats rezultāts, tikai nedaudz lētāk
Tiešām labs salīdzinājums - visu sapratu - tas pats rezultāts, tikai īstermiņā
kad tu nopirksi audī, kas ražots kādā 2005 gadā, tad pats sapratīsi
Tur jau nav jāpērk lai saprastu
Pērkot vairāk jāpiedomā kas atrodas zem haubes kā arī jāzina slimības
kā????? vai tad audī visi nav perfekti????
bremžu kluči ir pa laikam jāmaina
tāpat kā muļķutronika ātrumkārbas
Nafig pirkt audī ar bezpiedziņu?
aaaa,kopš šī brīža perfekti ir vairs tikai audī ar pilnpiedziņu
tātad teiksim 2litru 20vārstu benzīns iekš pilnpiedziņas audī ir medusmaize 

p.n.
vienkārši nevajag nākt klajā ar paziņojumiem, ka audī ir pasaka
p.p.n.
ja 90 gadā būtu audī savās tačkās stūmuši iekšā tikai to 2litru 20vārstu motoru (ja baigi vajag pateikšu arī kodu) tad šodien deksters par to nefanotu
lai cik kruta piekare tam būtu 
Sretsked rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Kas tur tajā nestē ir tik kruts - ķīselis skaļāk grab un lielāku dūmu aizsegu dod?
Nestē tak pat saskaņotā paziņojuma protokoli nav
nu ja salīdzina ar statoilu, tad neste ir renaults, statoils ir audī - tas pats rezultāts, tikai nedaudz lētāk
Tiešām labs salīdzinājums - visu sapratu - tas pats rezultāts, tikai īstermiņā
kad tu nopirksi audī, kas ražots kādā 2005 gadā, tad pats sapratīsi
Tu esi nopircis?
mē, man pietiek paskatīties uz nelaimīgajiem kolēģiem
p.n.
tev tak arī nav bijis jaunāks audī.... tikai operē ar paziņu doto informāciju.... es arī, ja kas
tikai mūsu paziņu dotā informācija ir pretrunīga, taviem korišiem liekas, ka burkāns ir salds, mani saka, ka esot tikai dārgs 
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Kas tur tajā nestē ir tik kruts - ķīselis skaļāk grab un lielāku dūmu aizsegu dod?
Nestē tak pat saskaņotā paziņojuma protokoli nav
nu ja salīdzina ar statoilu, tad neste ir renaults, statoils ir audī - tas pats rezultāts, tikai nedaudz lētāk
Tiešām labs salīdzinājums - visu sapratu - tas pats rezultāts, tikai īstermiņā
kad tu nopirksi audī, kas ražots kādā 2005 gadā, tad pats sapratīsi
Tur jau nav jāpērk lai saprastu
Pērkot vairāk jāpiedomā kas atrodas zem haubes kā arī jāzina slimības
kā????? vai tad audī visi nav perfekti????
bremžu kluči ir pa laikam jāmaina
tāpat kā muļķutronika ātrumkārbas 
ielāps vienkārši nedrīgst būt mazāks par caurumu 
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Kas tur tajā nestē ir tik kruts - ķīselis skaļāk grab un lielāku dūmu aizsegu dod?
Nestē tak pat saskaņotā paziņojuma protokoli nav
nu ja salīdzina ar statoilu, tad neste ir renaults, statoils ir audī - tas pats rezultāts, tikai nedaudz lētāk
Tiešām labs salīdzinājums - visu sapratu - tas pats rezultāts, tikai īstermiņā
kad tu nopirksi audī, kas ražots kādā 2005 gadā, tad pats sapratīsi 
msh rakstīja: Kas tur tajā nestē ir tik kruts - ķīselis skaļāk grab un lielāku dūmu aizsegu dod?
Nestē tak pat saskaņotā paziņojuma protokoli nav
nu ja salīdzina ar statoilu, tad neste ir renaults, statoils ir audī - tas pats rezultāts, tikai nedaudz lētāk



bljjāāā, ienīstu mūsu aprobežotos valstsvīrelīšus.....
nu kāpēc nevar 2 minūtēs apsveikt tautu jaunajā gadā, novēlēt veiksmi, laimi, veselību..... kuļi vajag pusstundu divbalsīgi ņaudēt par krīzīti galviņās?
karoče - lai jums labi noiet.....
p.n.
vecu audī faniem īpaši 
ātri sapildiet degvielu
šovakar ap 21iem sāks slēgt ciet visas diennakts nestes.....
Kindzulis rakstīja: ja nekljuudos- aeg mobilie bija taas pashas nokijas
man bija aeg mobzis savulaik.... tapa iznīcināts, izkrita no kabatas un ar mašīnu pārbrauca pāri.... ieksā viņam bija mikrenes ar uzrakstu nokia...
Kindzulis rakstīja: patiesiibaa francuuzju shitos daliijumus her sapratiisi pashi skaitiija gan P05 gan XM gan arii Safrani pie executive.... lai gan patiesiibaa vairaak atbilst teiksim bmw 5 series... un tam pasham a6 ...
bet kaa limo izmantoti visi triis tjip tas pats staasts kas ar MB "6oo to" tjip limo... bet brauc pashi... bet kad degunam bij jaabuut virs palodzes- pietupinaaja pie barankas draiveri
audī a6 jau arī skaitās executīvs, tāpat kā 5tais bemberass
Sretsked rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Sretsked rakstīja: Klau, Pirmais, kurš renaulta modelis līdzinās Audi A8 ??
kurš audī modelis līdzinās rr fantomam?
tad jau sanāk, pakāpes ir sekojošas- RR-Audi-Reno
es tak tev sen jau rakstīju, ka renault neražo a8 klases mašīnas
tāpat audī neražo f1 un arī kravas vilcējus (skanis un mans neskaitās, kaur arī fofāgens tur ir iekšā, jamiem nav uz purna 4 rimbuļu)
vispār, davaj parunāsim tad, kad tu būsi nopircis un kādu gadiņu pabraucis un uzturējis vismaz 10gadīgu a8


šitas teksts "es pazīstu čomu, kurš ir dzirdējis, ka esot džeks, kas sēdējis iekšā tādā tačkā" atklāti sakot man ir jau piegriezies
es tev jau sen teicu, davaj operēsim ar faktiem.... kailiem skaitļiem tajās sadaļās, kur izstrādājumi pārklājas.... un apskatīsim vienas klases mašīnas ar līdzīgu komplektāciju....
Kindzulis rakstīja: teoreetiski safrane 90tajos bija ...
tagad jamie kautkaadu briinumu atkal uzcepushi- samsung un renja mistrojums
nē nebija, nekad nav bijis
clio ir a1
megane a3
laguna a4
velsatis ir salīdzināms ar a6
Sretsked rakstīja: Klau, Pirmais, kurš renaulta modelis līdzinās Audi A8 ??
kurš audī modelis līdzinās rr fantomam?