Tēma: Volvo 850
Man jau VOLVO 850 ir 1.5 gadu.
No Beļģijas. Nobracu pats 70 000 jau.
Super. Tagad vienīgi sāk ar bremzēm kaučkādas problēmas rasties.[addsig]