Aizvadītajā diennaktī daudz cilvēku cietuši, viens gājējs bojā 1

 
Nozare.lv | 2.novembris 2014 17:31

Vakar Latvijā reģistrēti 53 ceļa satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl četri gājēji un velosipēdisti, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. kopumā avārijās cietušas 23 personas.

Vakar ap plkst.18 Garkalnes novadā, uz Vidzemes šosejas, "Subaru Legacy" automobiļa vadītāja notriekusi 61 gadu vecu gājēju, kurš no gūtajām traumām miris notikuma vietā.

No rīta ap plkst.7.30 Beverīnas novada Trikātas pagastā, uz ceļa Vadži-Trikāta, 1963.gadā dzimis autovadītājs uzbraucis 53 gadus vecam velosipēdistam, kurš nogādāts Vidzemes slimnīcas reanimācijas nodaļā. Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Ilze Bukša, smagi cietis arī kāds 55 gadus vecs vīrietis Rīgā, kuru notriekusi automašīna un kuram konstatēti abu kāju un ribu lūzumi un iekšējo orgānu traumas.

Preiļu novadā, uz ceļa Preiļi - Līvāni, kāda 25 gadus veca "Ford" vadītāja nav izvēlējusi pareizu braukšanas ātrumu un nav spējusi nokontrolēt auto, kā rezultātā viņa nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā cietusi auto vadītāja un 23 gadus veca pasažiere, kura ar galvas traumām nogādātas slimnīcā, kā arī vēl trīs 20 līdz 25 gadus veci pasažieri, kuri slimnīcā nogādāti ar sasitumiem.

Dienas vidū Aizputes novada Kalvenes pagastā notikusi avārijā, kurā cietusi 65 gadus veca sieviete, kas ar krūškaula lūzumu ievietota slimnīcā. Negadījuma apstākļi pašlaik tiek skaidroti. Savukārt Rīgā, Slokas ielā, notika sadursme starp automašīnām "Volkswagen Golf" un "BMW 320", kuru vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta 1989.gadā dzimusi sieviete, kura ar diagnozi pneimotoroks un ribu lūzumiem nogādāta Paula Stradiņa slimnīcā.

Avārija ar daudziem cietušajiem notikusi arī Bauskā, Kalna ielā, kur "BMW" vadītājs nenoskaidrotos apstākļos nav spējis nokontrolēt auto un ietriecies ēkas sienā. Šajā avārijā cieta četri pasažieri - 27 gadus vecs vīrietis un trīs 14 līdz 15 gadus vecas jaunietes.

Policisti vakar noķēruši 19 ceļu satiksmes dalībniekus, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un trīs - narkotiku reibumā. Visvairāk - attiecīgi seši un pieci - dzēruši ceļu satiksmes dalībnieki noķerti Kurzemē un Vidzemē, bet visi narkotiku lietotāji noķerti Rīgā.

Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu policisti aizturējuši 302 autovadītājus. Visvairāk ātruma pārsniedzēju policisti noķēruši Rīgas apkārtnē un Zemgalē - attiecīgi 138 un 71 šoferi.

 
Visi komentāri
 
LMT 3.novembris 2014 9:39
0 0 Atbildēt

Viss kā ierasts...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti