Pietrūka pacietības vai arī nesapratās (+ video) 8

 
iAuto | 3.decembris 2014 17:04

Atkritumu vedējs gaida, kad varēs nogriezties pa kreisi. Kad, viņaprāt, tāda situācija rodas, izrādās, ka tas tomēr nav "īstais brīdis."

 
Visi komentāri
 
dullais pastnieks 3.decembris 2014 21:25
5 1 Atbildēt

Gadās šādi neizbraucami krustojumi reizēm. Vieglāk izbraukt būtu pagriezt pa labi un apgriezties. Tad sanāktu braukt pa galveno ceļu.

Patiesi 3.decembris 2014 21:33
3 1 Atbildēt

piekrītu - luksofors vai labais parieziens un kaut kur jāmet ripā

Vernons 3.decembris 2014 23:01
6 20 Atbildēt

Šādā situācijā es aizveru joslu,kad tā ir brīva pietiekamā attālumā! Un tā nepārtrauktā plūsma arī stājas un ātri rodas sapratne un palaiž! Bet to es daru tikai ar lielu un smagu braucamo! Darbojas! Normāli varētu funcionēt aplis.

kasinsh79 3.decembris 2014 23:42
6 0 Atbildēt

Viena tāda debila vieta - Mārupes ceļš no pārbrauktuves puses krustojas ar Vienības gatvi (pie Promo veikala).

Drošāk reizēm ir griezties pa labi uz Jelgavas pusi, mest riņķī pie Scania centra un jau bez stresa atpakaļ!

Loctite 3.decembris 2014 23:51
6 1 Atbildēt

Gavnavozkām ir sava īpaša frekvence un ņiviģimka pie stūres :)

pats 4.decembris 2014 3:27
4 12 Atbildēt

Tagad vieglais ar savu priekšrocību varēs stāvēt ,kamēr noformēs papīrus un klausīties kā pārējie ,kuriem traucē satiksmi , lamā tādu stulbeni un pēc tam braukt kādu laiku ar saņurcītu auto . Remonts protams uz atkritumu mašīnas (apdrošinātāju ) ādas

Crankshaft 4.decembris 2014 8:14
14 1 Atbildēt

Griezt pa labi un apgriezties - kur garantija, ka tur "pa labi" sniedzamā attālumā ir vieta, kur apgriezties? Un, vērojot

auto plūsmu pa to šoseju, rodas doma, ka apgriezties būtu tikpat sarežģīti, kā izgriezties uz tās šosejas pa kreisi. Nezinu, es 100% gadījumu, redzot, ka jebkādam smagajam ir problēmas, piebremzēju vai pat apstājos, tā minūte neko

neizšķir! Bet viņi strādā, un ne to vieglāko darbu.

Aigarcix 4.decembris 2014 10:52
4 9 Atbildēt

Normāla parādība,kāds mazais grib pierādīt,ka vinjam ir taisnība.Kas ari ir,bet piebremzēt un palaist jau varēja.Ne jau vienmēr viss jauztver burtiski,pēc noteikumiem.Jasaka,ka Latvijā tādu pareizo tāpat netrūkst.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 8

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti