Negadījums notika uz Dienvidu tilta. Kas un kāpēc ir ļoti labi redzams video materiālā.
Otrs video:
Negadījums notika uz Dienvidu tilta. Kas un kāpēc ir ļoti labi redzams video materiālā.
Otrs video:

Man ari ir viens jautajums???Kapec idiots ar videoreģistratoru brauca pa kreiso joslu,ja viņam bija janogriežas uz Ziepniekalna ielu???Tadi jefiņi ari čakare satiksmi,ari bembists bija ar benzinu smadzeņu vieta.
Tur tak viss skaidrs - priekš braucošais autobuss nenogarantēja.

Ko tad tu lauku seja velcies pa kreiso pusi? Latvijā tā ir kaut kāda sērga. Uzskatu, ka video autors izprovocēja šo.
Kur ietriecās BMW ? Policijas busā. Uz kuras joslas tas atradās? Uz labās jeb pirmās. Tātad, labā josla bija brīva ? Nebija. Kad var braukt pa kreiso divjoslu ceļā ? Kad labā nav brīva. Loģiku zini ?

Pilsētā var braukt pa abām joslām un, ja abas ir aizņemtas, tad tikai pa trešo, arī krustojumos drīkst nogriesties uz abām tā paša virziena joslām. Ārpus apdzīvotām vietām gan jāturas pie labās malas. Rādās, ka daudzi mūsu šoferīši šīs lietas jauc.

Eh tu loģika... Tā tava lauku loģika pa kreiso joslu brauca jau no Ogres. Šitie principā brauc tikai pa kreiso joslu un aplī pa pirmo.

video autors laikam anglis ka brauc pa kreiso pusi

Tā tas notiek ja stulbeņi velkās uz 50km/h par otro vai trešo joslu, kā piemēram uz Jūrmalenes.....

Visi trīs, filmētājs, "sērfotājs" un policists vienā maisā bāžami.

Brauciet lēnām pār tiiiltu draugi
Brauciet lēnām pār tīltu draugi
Un "neiekrītiet" un "neiekrītiet"... :)))

Man teica, ka pa dienvidu tiltu ar 70km/h atļauts braukt pa abām joslām pilsētā un dienvidu tilts nav nekāds "bānis" kā te tas Bubertto klārē :D

Netici visam ko saka. Mēģini kādreiz braukt tā itkā neesi savā pļavā, bet tomēr uz ielas, kur ir arī citi braucēji.

Tai pasaa momenta vainiigi ir arii pasi policisti, kas uz cela bikstaas un bez avareikaam un baakuguniim, taadus arii tik sodiit...
CSN noteikumos rakstiits, kam un kas ir jaabuut iesleegtam.
Nav nozimes vai tas ir Valsts parvaldes transports jeb privaatais..
Saskaņā ar CSN vairs nevajag bākugunis, bet saskaņā ar pašu "5.noteikumiem" gan šajā gadījumā bākugunīm bija jābūt ieslēgtām!

Taču bija ieslēgtas!
Te pat 15 metros izvietots avarijas trijstūris arī nebūtu glābis stulbeni

Aizbrauciet visi gudrie irsēji uz Eiropu (mums vēl tāls ceļš ejams) un paskatieties kā tur brauc, sajūta patiesi, ka notiek komandas darbs nevis kā te, ka tik kādam ieriebt, patraucēt un tad paņirgāties. Pat LT brauc kulturālāk kā te. Sāciet ar sevi, padomājiet, paanalizējiet kaut vai šo video, autors 100% izprovocēja avāriju, jo noteikti jau no tilta sākuma atradās tajā joslā nevis pārkārtojās ieraugot šķērsli.
Nekur civilizētās valstīs ar vietējo numuriem nav novērojams kāds brutāls "pirksi vēdeklī"/"man kruts autiņš" - tāpēc man vairāk vajag izdzimtenis!
Vācijā neprognozējami brauc tipāži ar austumeiropas numuriem, dānijā baigā rīa stūķi neviensm pat prātā neienāk doma, ka pa brīvo ASFALTĒTO nomali var pārējiem pabraukt garām...

Šeit visi ir labi - gan bembuks, kurš sevī sajutis F1 pilota gēnu, gan mentovozs, kas uz tilta nobrauktuves stāvot nevar pat avārijas gaismas ieslēgt. Bet filmētājs ir Latvijas sērga - kilometriem tusēt kreisajā joslā... un beigās tā pat vajag nogriezties pa labi... tādi umņiki kā filmētājs paši provocē uz šādām situācijām. Normāla eiropas prakse ir - uz daudz joslu ceļa pie iespējas pārkārtoties pa labi, ja aiz tevis ir kāds ātrāks par tevi.
tak jau gribēja pārvietoties, vet tas lidonis iksadampī lidoja KRIENTI virs pieņēmamā - rezultāts likumsakarīgs...
P.S. Ja papildus miliču migalkai būtu avārijas uguņi - tas iznākumu nemainītu.
P.S.
Tajā vietā ir parasts divjoslu ceļš ar sadalošo joslu, ieskrējiena joslas tur vairs nav, bremzēšanas josla nebija vēl sakusies!
Parasts stāsts par tiesībām uz aklo lekt uz ecešām

Kāda Tev vēl pilsētā kreisā josla?!?
Noteikumus esi lasījis?
Bembis filmētāju apsteidza bez problēmām, tā ka filmētājs nav ne kripatu vainīgs...Pat ja viņš būtu braucis pa labo joslu, tik un tā autobuss būtu pārkārtojies...
100% vainīgs Bembis, ka griež ar tādu ātrumu uz joslu, kas nav pārredzama!!! Mu-daks!!!
Un nejauciet joslu noteikumus!!!
Pilsēta nav tas pats kas Ārpus pilsēta!!!
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Man ir tikai viens jautājums-,,vai visi idioti pērk tikai BMW vai visi ,kuri nopērk BMW-kļūst par idiotiem ???
gan tā, gan tā
Bet paskaties kas par bezmaksas reklāmu tām mašīnām ir ,piemēram , draugiem.lv ! :( Pērk lielākoties jaunieši tiko tiesības dabūjuši , tas taču ir "kruti":(