Autovadījs no Krievijas, kurš sevi dēvē par "Sanitar Lesa" (Meža sanitārs), ievietojis divus jaunus video, kurā kārtējo reizi "soda" tos autobraucējus, kas neievēro CSN.
Autovadījs no Krievijas, kurš sevi dēvē par "Sanitar Lesa" (Meža sanitārs), ievietojis divus jaunus video, kurā kārtējo reizi "soda" tos autobraucējus, kas neievēro CSN.

Teorētiski SL taisnība, bet no normālas satiksmes viedokļa prasās tomēr bietē... Nu kāda krievu suņa pēc jālien pirmajā joslā un jātraucē tur iekārtoties tiem kam jānogriežas, ja netaisies nogriezties pats!!!
Par apli jau arī pie mums ir daudz runāts, bet tādi SL joprojām gandrīz puse. Dēļ tādiem "-" arī daudzi citi baidās ieņemt otro joslu, jo atpakaļ var netikt. Rezultātā pie noslogotākiem apļiem korķi lielāki kā pie vienkāršiem luksoforiem. Lai gan pēc idejas būtu jābūt otrādi.

Par pirmo es SL piekrītu, bet otrajā pats agresīvs, - nepalaida joslā, kaut gan krietni ieprieks jau tika rādīts pagrieziens.

otrajā video varbūt nesmuki bija ka nepalaida pirmoreiz (lai gan ieslēgts pagrieziens nedod tiesības maukt aizņemtā joslā) bet otro reizi pats suzuks kā pēdējais īblis piegrieza priekšā. laikam širmis aizgāja ciet. Es vēl saprastu ja tur būtu zīme "tikai pa labi" vai ja nogriezties varētu uz divām joslām, bet šajā situācijā tiešām nesaprotu, kāda hu*a pēc suzuks cirta filmētājam tieši purnā. Filmētājs jau bija garām, tak nogriezies aiz viņa nevis piselējies pēc tam pusdienu avārijā.
Principā arī pirmajā gadījumā SL rīkojas dauniski.... Labi redzams, ka Dusters minstinās, SL samazina ātrumu un tad, kad saprotams, ka Dusteropis grib izbraukt no apļa, spiež uz gāzi....
Dusteropim lielais fui, par pagrieziena neparādīšanu, bet SL vēl lielāks fui par braukšanu aplī pa pirmo joslu, bez izbraukšanas tuvākajā izbrauktuvē.....
Bet kā jau zemāk minēju SL= vernons...

Divas apzināti izraisītas avārijas. Mierīgi var iet izcīnīt vismaz 50/50 vainu.

"Pārmācīšanas" metode neiztur nekādu kritiku. Saņitaram vai nu nauda par daudz, vai laiks, vai galvā tarakāni. Drīzāk visi kopā.
Abi iesaistītie lohi.

jā mēs pat pa taisnu ceļu nemākam braukt !
rīga -Jelgava ! daži dauņi atļaujas braukt pa otro joslu kad pirmajā neviena nav !
Latvijā joslas izvēle ir atkarīga no ceļa stāvokļa. Ja pirmajā joslā ir rises vai bedres braucu pa otro, kam lieki mocīties.

Krievjuzemes Vernons.... Tipa juridiski pareizā sasišana...

Čalis vienkārši ir pelnījis pa muti, bet apdrošinātājiem ir visas iespējas atteikt atlīdzību - bija visas iespējas izvairīties no sadursmes. CSN neļauj apzināti izraisīt negadījumu, pat ja tev ir galvenais ceļš.
Otrais video vispār ir kretīnisms - viņš jau pat nebrauca pa to joslu, bet abi vienlaicīgi pārkārtojās, vienkārši gandonam speciāli sagribējās ātrāk ielīst otram aklajā zonā.

Vārds vietā!
Nelaime aplī ir satiksmes organizācijā. Pirmajai joslai jābeidzas pirmajā nobrauktuvē!
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Vai tad apzināta nebremzēšana ir attaisnojama? Es saprotu, ka SL darbojas tāpat kā LTV žurnālists Z