Daudziem autovadītājiem rotācijas aplis ir īsts "cietais rieksts".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com
Daudziem autovadītājiem rotācijas aplis ir īsts "cietais rieksts".

Motociklists pats vainīgs! Pirmkārt jau saņemot A kategorijas apliecību parakstīja līgumu ar Nāvi. Otrkārt braucot gar apļa iekšmalu pēkšņi meta ārā no apļa bez pagriezieniem. Principā, agresīva braukšana.

Aizej pie psihiatra, lai tavu galviņu pabauda!
Nevis psihologa, bet tieši psihiatra

...
Francija, zeme, kura nevar sūdzēties par pārticības trūkumu, kaut kā tomēr nekur tik ļoti nesteidzas iet bojā par katru cenu.
================
Nūūū... Francijā motociklisti, vismaz no zināmas jaudas klases, ir diezgan specifiska publika. Maukt pa rotācijas apli ar "celīti pie zemes" vispār ir labais tonis. Un, par cik tie "aplīši" Francijā, Beļģijā, Holandē ir tādi, teiksim, mazmēra, tad abiem "konkurentiem" daudz izvēles nepaliek. Pašam ir
nācies no aizmugures vērot, kā līdzīgi auto 1. rindā noliek gar zemi motopēdistu, kurš centās no apļa otrās rindas iesprukt 1. rindas nobrauktuvē. Nezinu, nebija vajadzīgais
pārnesums vai vēl kas, bet puisis bija nobrāzies diezgan baisi. Ko gan var gribēt, ja mugurā bija T-krekls un "vasaras"
auduma džinsi. Baseina čības gan nebija - par tām Francijā soda!

Ceļa zīme "Dodiet ceļu"! Kopš kura brīža to drīkst ignorēt un nedot ceļu?
Vernon - tieši tas pats attiecas arī uz gājēju pārejām. Kopš kura laika drīkst ignorēt prasību dot ceļu gājējam?

Atdziesti! CSN jāpilda katram, arī gājējam! Un nevajag gājēju par katru cenu dzīt uz "karātavām" un "borēt", ka viņam uz gājēju pārejas ir priekšroka! Tas ir kultūras jautājums, tas ir fizikas jautājums, kopā veselā saprāta jautājums. Gājējs tika un tiks palaists! Un stulbs gājējs tika un tiks nobraukts! Īpaši Tevis instruēts!!!

Vernon, cik reiz tevi ir jāprasa aizmirst spēka pozīciju satiksmē un likt citiem piemēroties tavai "pašpasludinātai svarībai"
Tikai tāpēc, ka gājējs ir mazāk aizsargātais, to saskaņā ar Vīnes konvenciju un CSN ir jāsargā vairāk kā kurinātāji pie jaunākā modeļa setras stūres! Nezkāpēc zīmi dot ceļu automašīnām tu saproti pareizi, bet zīmi dot ceļu gājējam vērtē no spēka pozīcijām!
Gājējs uz gājēju pārejas ir nevis stulbs bojāgājējs, bet CSN noteikumos aprakstīto likumīgo priekšrocību izmantotājs!
Ja gājējs slampā pa ceļu kure pagadās, tad to aizstāv tikai punkti par mazāk aizsargāto aizsardzību, bet uz pārejas gājējam ir PRIEKŠROKA!!!
vēlreiz jautāju - kāds modernisms, un kāda pagūšana un attīstība tev liedz izmantot automobīlī iebūvētās bremzes? Un kāpēc mašīnas pie dodiet ceļu jālaiž, bet cilvēkus pie dodiet ceļu gājējiem pēkšņi var nelaist?
Kāpēc krietni ātrāk braucošās un tālāk no priekšrocības vietas esošās mašīnas, kuras esi gatavs laist esi spējīgs samanīt, bet krietni lēnāk ejošos un priekšrocības vietai tuvāk esošos gājējus neesi ne spējīgs samanīt, ne gribošs palaist?
Te tik pat labi tad tev vajadzēja komentēt - mopēdists stuulbenis - labi redzot situāciju pats skrēja mašīnai zem riteņiem

Gājējam viena "priekšroka", uz kapsētu!
Gājējs vienmēr būs priekšā esošs ikvienam braucējam!
... "mopēdists stulbenis - labi redzot situāciju pats..."?
Uz šo man jautājums, vai Tu mandeles caur anālo atveri arī ļautu operēt.
M Janis ielika vidiķi, paskaties!
MJāņa ieliktajā video viss ir kārtībā, jo pie krusta nav neviena vernona, kurš uzskata ka visi, kas pagadās ceļā ir likumīgi stumjami čupā... Visi brauc ar nelielu ātrumu un ir spējīgi lietot bremzes un tāpēc nebaidās būt nemoderni un atpalikuši!
Bet tu mums unikāls klinisks gadījums vienkārši apbrīnojama identisku priekšrocības tiesību saskares gadījumā izpīpēt radikāli pretējus vainīgos! Dodiet ceļu uz apļa ir jāievēro, bed dodiet ceļu pie pārejas pēkšņi nav...
Varbūt pirms gājēju pārejas vajag no zemes hidrauliski izbīdāmus šķēršļus, kā pie specifiskas pielķuves zonām vai šur tur pasaulē (un krievijā) pirms slēgtas dzelzceļa pārbrauktuves? Parādīsies respekts?

motociklists nejēdzīgi maina braukšanas joslu

Izrādās krieveļiem smadzeņu un poņas ir krietni vien vairāk kā te dažam labam, kas neko nesajēdz nedz no apļa izbraukšanas, nedz CSN, nedz no video noskatīšanās!!

Berlīne 17. jūnija štrāse. Šis ir labāks!
www.youtube.com/watch?v=6O1zV...
Ja salīdzina ar Mūkusalas apli.
... tas pupu mizas ..... 20 minūtes netiku pa labi no Matīsa uz Valmiereni, kad gaismeklis bija nosprādzis. ..... Šeit salīdzinājums -> www.youtube.com/watch?v=zv9FQZ7kgqU

Tur pirms krustojuma bija zīme dodiet ceļu un vieglajam bija jāpalaiž mocis.
Jāaa... sanāk, ka vielgais nedeva mocim ceļu, kā noteiumos prasa, jo aplis ir galvenais ceļš. Izskatās, ka vieglajam pie stūres bija kads cilvēks, ar sliktāku reakciju, un nespēja pareizi parēķināt moča ātro virzīšanos.
"Dodiet ceļu" zīme gan reti tizlā vietā novietota, bet protams skaidrs, ka uzbraucot uz apli 99% gadījumu ir jādod ceļš. Ir redzēti arī apļi, drīzāk ovāli, kur ir izņēmumi, šķiet leišos vai Itālijā...

Brasas aplis - iebraucot tajā no Brasas tilta galvenais ceļš ir tiem, kuri iebrauc aplī, nevis riņķo pa to (pāri tramvaja sliedēm).
Bet šeit, protams, mašīnai bija jādod ceļu mocim.
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Izrādās ne tikai Latvijā ir pilns ar aklajiem, kas neredz neko mazāku par smagās automašīnas purnu!
Pie mums vienīgā atšķirība šādai avārijai būtu abu braucēju ātrumos, kā rezultātā vismaz smagi miesas biojājumi.
Francija, zeme, kura nevar sūdzēties par pārticības trūkumu, kaut kā tomēr nekur tik ļoti nesteidzas iet bojā par katru cenu.