Dubultveiksme - "VAZ" izdodas divas reizes izvairīties no sadursmes (+ video) 11

 
iAutolv | 11.aprīlis 2016 17:15

Žiguļa vadītājs par vēlu pamana ceļa remontētāju (?) kravas auto. Pēdējā brīdī viņš rauj stūri pa kreisi un izvairās no sadursmes, taču jau nākamajā mirklī ierauga sev priekšā filmētāja auto (skatīt no 0:15).

 
Visi komentāri
 
Vernons 11.aprīlis 2016 23:00
3 4 Atbildēt

Uz ceļu šad un tad arī jāpaskatās!

Ceļinieki arī "kaujami"!

Krievijas CSN punkts 1.5!

nuja 12.aprīlis 2016 7:49
1 0 Atbildēt

"migalka" ziliņam ir, bet ieslēgt slinkums

Palaidniex 12.aprīlis 2016 8:49
13 1 Atbildēt

vienalga - nepamanīt stāvošu transportlīdzekli neko labu par spējām vadī transportlīdzekli neliecina...

Vernons 12.aprīlis 2016 9:03
4 0 Atbildēt

Ir divi varianti.

Vācijā remonta vieta tiek aprīkotā TĀ, lai visi aklie to arī pamanītu, ātrums 60 km/h!

Latvijā uzliek zīmi 30 km/h un visi bliež cik iet un aprīkota remonta vieta kaut kā!

Izskatās pēc telefona glaudītāja! Viens tāds ievielka Rīgas satiksmes autobusam purnā.

Palaidniex 12.aprīlis 2016 13:07
7 0 Atbildēt

Tik pat labi tev priekšā noplīst auto , avarijkas nevar ieslēgt (bojāta elektroapgāde), izkāpt izlikt trijstūri nav paguvis, nav nekas saistīs ar ceļa remontiem, izbirusi nenostiprināta krava, vētras nolauzts koks utt utjpr. - ŠĶĒRSLIS JĀSPĒJ PAMANĪT! Frāze - vakar te nekā tāda nebija nav attaisnojums! Tik pat labi uzkārta zīme ķieģelis, mainīta satiksmes organizācija, vienvirziena ceļš pretējā virzienā, jo tādu "sīkumu" kā ceļa zīmi šitādi "aklie" nepamanīs ne tik!!

Ja nepievērš uzmanību tam, kas notiek tavā priekšā, braukšanas virzienā, brauc tālāk kā redz, spēj redzēt, PIE STŪRES NAV KO DARĪT!

Nebeidzu apbrīnot pakaļā braucēju bezatbildības, izlaidības un tupuma attaisnošanu!

Vernons 12.aprīlis 2016 14:03
0 7 Atbildēt

"...ka pēc sadursmes vieglās automašīnas šofera rokās atradies mobilais telefons..."! Jūrmalas gatvē!

Bet izbraucot uz ielas ikvienam auto jābūt kārtībā!

CSN jāpilda katram un visiem! Bet Tev piemīt tendence un ne tikai Tev, CSDD un policijai arī cieņā un godā turēt tikai vienu vienīgu frāzi: "Ievēro distanci"!

Kad visi kā viens sāksim garantēt drošību? Jēdziens ir plašs un dziļš.

Katram priekšā esošam ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, ir jāgarantē drošība!

Katram uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai nerastos bīstama situācija!

CRDI 12.aprīlis 2016 14:30
6 0 Atbildēt

Katram priekšā esošam ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, ir jāgarantē drošība!

========

Bet kāpēc šo "drošības garantēšanu" neaatiecini arī uz aizmugurē esošo?

Nu un Jūrmalas gatvē to RS busu tak varēja stūrēt tavas "gudrības" sasmēlies indivīc... Izmantot tevis sludināto "pabiedēšanu" iebraucot pretējā joslā, braukšanu pa viduslīniju utml. Tu neesi ne tiesnesis, ne prokorors (un paldies Dievam nekad ar nebūsi), lai tā vienkārši pasludinātu spriedumu.

Ak jā.... Un kad tad būs tā "priekšā esošā" definīcija?

Palaidniex 12.aprīlis 2016 15:07
4 1 Atbildēt

Bet kāpēc šo "drošības garantēšanu" neaatiecini arī uz aizmugurē esošo?

====

Šis jautājums tam marasmatiķim ir par sarežģītu...

Tikko kā nav ko atbildēt, tā mainīš tēmu un sāks histēriskāk kliegt par tiem, kam definīciju nevar izgudrot...

p.s.

moš vienkārši aizliegt priekšā esošos ar likumu? :D

Nebūs priekšā esošo, nebūš no kā prasīt garantijas un iestāsies LAIME! :D :D :D

CRDI 12.aprīlis 2016 15:47
3 0 Atbildēt

moš vienkārši aizliegt priekšā esošos ar likumu? :D

========================

lai to varētu izdarīt, vajag "priekšā esošā" definīciju..... Bet tadas nav.... Un diez vai būs....

Palaidniex 12.aprīlis 2016 15:05
2 1 Atbildēt

Un kādā sakarā, cenzēts, var tikt attaisnots cilvēks ar mobilo rokās pie stūres? Ko pārējie tam ir parādā?

un jā - redz kraqvinieki var izbraukt uz ceļa ar tevis modificētām bremzēm, bet pārējiem tiem ir kaut kas jāgarantē.

Un jā - esot izgatavoti auto, kam nekādā gadījumā nevar iestāties nemobilitāte...

Sēžu un brīnos, kur var būt tāda apsēstība...

Crankshaft 12.aprīlis 2016 9:13
2 1 Atbildēt

Palaidniex

vienalga - nepamanīt stāvošu transportlīdzekli neko labu par spējām vadī transportlīdzekli neliecina...

====================

Nja, tiešām laime nelaimē, ABIEM. Filmētājs varēja atrauties

vārda tiešā nozīmē NE PAR KO!

Vienīgais, ko varu iedomāt, "lucky men'am" acīs spīdēja

saule, bet nu jāprot pielāgoties arī tādiem apstākļiem... :-(

Cik nav braukts pret sauli + biezos putekļos - ņemam vērā

apstākļus un aiziet, maksimāli uzmanīgi, protams.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO)

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Gribi ilgmūžīgu auto - pērc Audi A3 7

Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk

 

Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu 10

Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk

 

Bēgot no veikala ar zagtām pudelēm, sabojā svešu auto – apkopoti spilgtākie Līgo svētku apdrošināšanas gadījumi 6

Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti