Autobuss nespēj vai negrib apbraukt mikroautobusu, kas apstājies pārkāpjot noteikumus.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Autobuss nespēj vai negrib apbraukt mikroautobusu, kas apstājies pārkāpjot noteikumus.

Lai ko būtu darījis un cik pasažierus maršrutnieks būtu pārtvēris, pirms sadursmes tas bija nekustīgs un neradīja tiešus draudus satiksmei. Sadursmi izraisīja lielais buss, kuram mazais bija acu priekšā. Lieta skaidra kā diena. Vainīgais nav jāmeklē.
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Ja tu esi par tuvu priekšā braucējam vai par ātru salīdzinoši ar priekšā braucēju, tad priekšā braucējam tu LAUPI iespēju garantēt ceļu satiksmes drošību sev priekšā! Tu, JĀ TU, esi nozadzis viņam tiesības DROŠI EKSTREMĀLI BREMZĒT, ja to prasa situācija uz ceļa!
Vēlreiz prasu - kas liek līst tik tuvā distāncē un vienlaikus nodarboties ar blakuslietām, ka nespēj noreaģēt pat uz 6-12 sekunžu garu LEGĀLA manevra signalizējumu???
Un kāds te sakars ar šo situāciju?
Kā stāvošam mikriņam bija jāblenž spoguļos vai kā jāsignalizē, ka autobusu stūrē dornis?