Avārija, kurā saduras pieci, viens aiz otra braucoši spēkrati (skatīt no 0:30).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Avārija, kurā saduras pieci, viens aiz otra braucoši spēkrati (skatīt no 0:30).

Bez Vernonokukuļa slēdziena nekàdu komentàru...

"первому правую ногу отрубят нахуй четверо"
To raksta kāds krievu braucējs! "Pirmajam labo kāju nocirtīs četri"! Divi sadursmē iesaistītie paši uz sadursmi uzprasījās, bet zilajai Gazelei arī STOP signāls nedeg.
Vispār skarbi.
Nedeg vai tikai tavuprāt nepietiekami spoži deg?
Un kā bremžuguņu košums mainītu aizmuguras braucēja neavēšanas izredzes?

Pirms ikviena ātruma samazinājuma vai virziena maiņas jābūt savlaicīgam brīdinājuma signālam!
No garāžas izbraucam un ceļā uzturam auto kārtībā!
Strauja bremzēšana ir dubults noziegums!
Ātruma samazināšana bez signāla - noziegums!
Dubultās pārtrauktās līnijas šķērsošana kreisajā pusē arī noziegums!
Un uz ceļa tādu "jampampiņu", kā Tu, arī gana!

Aaaaa pa priekšu braucējs neko nedrīkst nogulēt, bet pakaļostītājam nekas nav jāievēro...
Kā viņi visi brauc, kad nav kam astē iesēsties un kam uzkraut visu savu atbildību?

Ko māca auto skolā? Neko! Jo ilgāk Tu vizinies ar mācību auto, jo turīgāks paliek instruktors!
Auto jāvada TĀ, lai Tu redzētu tālāk par priekšā braucošā auto pēcpusi, spoguļos kas notiek aizmugurē un sānos. To prasa 105. punkts. Ātruma samazināšanu atrunā 57. punkts! Grūti 3 punktu prasības paturēt galvā?
Un kopumā kas notiek uz ceļa, Tev priekšā, 100. punkts. Radi apstākļus savu rīcību atpazīt vai prognozēt!
Piesiet katru no mums pie aizmugurēja "bampera" un tad pēkšņi CSN sāktu darboties tā kā tie ir rakstīti, jo par savu muļķību uz ceļa katrs samaksātu ar savu dzīvību!
Pie visiem "caurumiem" CSN ir vainīga CSDD, bet policijā nav ne vienam mugurkauls pastāvēt uz to ka tādu caurumu nedrīkst būt!
Šodien priekšā esošam nekas nav jāievēro, jo katram aizmugurē esošam ir "jāvēro distance", bet ar šo vien nepietiek!

Klau, vēlreiz prasu kāda licekļa pēc lūrot ne tālāk par pa priekšu braucēju pie šāda ātruma RUPJI jāpārkāpj 105. par distanci?
Kas spiež tik tuvu sēdēt astē? Konkrēti - kāds progress un kādi kopējie ieguvumi?
P.s.
Kāpēc pašam sevi jāapjož laikā un telpā? Un par to atbildīdība jāuzkrauj citam satiksmes dalībniekam?
Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk
Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Dievīgs video nosaukums!