Video autors brauc pa galveno ceļu un ir pārliecināts, ka neviens viņam netraucēs.
Komentāri?
Video autors brauc pa galveno ceļu un ir pārliecināts, ka neviens viņam netraucēs.
Komentāri?

Vajadzēja viegli uzsist izlīdējam no sāniem pa aizmuguri virzienā no labās uz kreiso un grāvī būtu izlīdējs.

Pareizi saki!Dauņi ir jāpārmāca!Nākošreiz skatīsies pat ar pakausi.

Atbildu Tev kā salagam-pat šitādā ātrumā viegli uzsist nozīmē divi pamatīgi saburzīti autiņi.Video autors viennozīmīgi nepieredzējis.Lietus,krustojumi,apdzīvota vieta,traktortehnika!,-nulle reakcijas uz visu šo kopumu-lohs.

19.pants. Ceļu satiksmes dalībnieku vispārīgie pienākumi un tiesības.
(3) Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus.
CSN 100. Ja izveidojas ceļu satiksmei bīstami šķēršļi vai citas briesmas, kuras transportlīdzekļa vadītājs spēj pamanīt, viņam jāsamazina braukšanas ātrums vai pilnīgi jāaptur transportlīdzeklis, vai, neradot bīstamību citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, šķērslis jāapbrauc.
Un katram pietrūka prāta neveidot ziepes. Un to ko es domāju, Jūs jau ziniet.

EU ADMINI!!!
VIENREIZ ŠITO DEBILOIĢI - VERNONU - VAR NO ŠEJIENES IZBANOT VAI NĒ???
PRETĪGI IENĀKT ŠAJĀ VIETNĒ!!!
JO REGULĀRI ACĪS KRĪT ŠĀ DALĪBNIEKA DZĒRĀJMURGI.

Tev derētu vienreiz CSN arī izlasīt! Un nesauc citus savā vārdā!!!

Ar tevi, debiloīd jau nu es gan nerunāju!!
Tā ka pasēdi un paklusē.
Uzšaut vajadzēja gan, jo tagad izlīdējam neko nevar piesiet, kontakta nebija, pats vainīgs ka brauc grāvī.

tie "šāvēji" tāpat kā filmētājs ir no pokemonu paaudzes - absolūti nefiltrē situāciju - redz, ka būs sūdi, tak pedāli neatlaiž - man ir priekšroka un es braucu, poh par visu citu uz pasaules. Līdzīgi ir ar gājējiem uz pārejas - viena daļa nevērtē situāciju - redz, ka brauc smagi piekrauta fūre, pēc tam pāris vieglie - varētu palaist smago un tad pāriet, tak nē - man tiesības un es eju (mūžīgais Vernona-pokemonu paaudzes konflikts)

Man šķiet ka vainīga ir reģistratora iegāde. Nopirku, filmēju, bet nav "atdeve šķietamai slavas ieguvei", nav ar ko palielīties. Nu tagad noķēra adrenalīnu, bet vajadzēja tikai "atmesties". Visiem būtu jāvadās pēc principa, nedari otram to, kas pašam nepatiktu, ja "priekšā esošā" princips Jums nav pieņemams.

redzot iespējamu šķērsli,tač uzmin vēl-pašpārliecinātais pajolis

"Turu stūri roku drošu",nedomājot stūrēju.Tagad ar savu taisnību grāvī.Lidotājs satika savu līdēju.
Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk
Kā saka mūsu austrumu kaimiņi-Lošara pats filmētājs.1.Sākās apdzīvota vieta,bet ātrums nekrītās.2.Ka krustojumā tāds pats āzis lien ārā,redzams jau pa gabalu.Vajadzēja tikai piebremzēt,un pēc pārdesmit sekundēm jau būtu aizmirsuši viens par otru.Bet ne kā,varonigi turpina zipāt,bremzēt sāk pēdējā brīdi un čau grāvi!
Varbūt tev ir taisnība,bet gudri d.... nav malku cirst!