Maksa par paļāvību - grāvis (+ video) 15

 
iAuto | 7.oktobris 2016 16:49

Video autors brauc pa galveno ceļu un ir pārliecināts, ka neviens viņam netraucēs.

Komentāri?

 
Visi komentāri
 
dArtanjans 7.oktobris 2016 17:50
27 1 Atbildēt

Kā saka mūsu austrumu kaimiņi-Lošara pats filmētājs.1.Sākās apdzīvota vieta,bet ātrums nekrītās.2.Ka krustojumā tāds pats āzis lien ārā,redzams jau pa gabalu.Vajadzēja tikai piebremzēt,un pēc pārdesmit sekundēm jau būtu aizmirsuši viens par otru.Bet ne kā,varonigi turpina zipāt,bremzēt sāk pēdējā brīdi un čau grāvi!

Bembists 7.oktobris 2016 21:44
0 2 Atbildēt

Varbūt tev ir taisnība,bet gudri d.... nav malku cirst!

rt 7.oktobris 2016 18:18
1 2 Atbildēt

Vajadzēja viegli uzsist izlīdējam no sāniem pa aizmuguri virzienā no labās uz kreiso un grāvī būtu izlīdējs.

sany 7.oktobris 2016 21:48
1 5 Atbildēt

Pareizi saki!Dauņi ir jāpārmāca!Nākošreiz skatīsies pat ar pakausi.

Opis 7.oktobris 2016 22:49
24 2 Atbildēt

Atbildu Tev kā salagam-pat šitādā ātrumā viegli uzsist nozīmē divi pamatīgi saburzīti autiņi.Video autors viennozīmīgi nepieredzējis.Lietus,krustojumi,apdzīvota vieta,traktortehnika!,-nulle reakcijas uz visu šo kopumu-lohs.

Vernons 7.oktobris 2016 22:24
9 21 Atbildēt

19.pants. Ceļu satiksmes dalībnieku vispārīgie pienākumi un tiesības.

(3) Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus.

CSN 100. Ja izveidojas ceļu satiksmei bīstami šķēršļi vai citas briesmas, kuras transportlīdzekļa vadītājs spēj pamanīt, viņam jāsamazina braukšanas ātrums vai pilnīgi jāaptur transportlīdzeklis, vai, neradot bīstamību citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, šķērslis jāapbrauc.

Un katram pietrūka prāta neveidot ziepes. Un to ko es domāju, Jūs jau ziniet.

Pļurkt 9.oktobris 2016 12:03
7 0 Atbildēt

EU ADMINI!!!

VIENREIZ ŠITO DEBILOIĢI - VERNONU - VAR NO ŠEJIENES IZBANOT VAI NĒ???

PRETĪGI IENĀKT ŠAJĀ VIETNĒ!!!

JO REGULĀRI ACĪS KRĪT ŠĀ DALĪBNIEKA DZĒRĀJMURGI.

Vernons 9.oktobris 2016 13:57
1 9 Atbildēt

Tev derētu vienreiz CSN arī izlasīt! Un nesauc citus savā vārdā!!!

Pļurkt 9.oktobris 2016 16:42
12 3 Atbildēt

Ar tevi, debiloīd jau nu es gan nerunāju!!

Tā ka pasēdi un paklusē.

solaris 9.oktobris 2016 15:30
5 10 Atbildēt

Ko viņš nepareizu pateica, tavuprāt?

arko2 8.oktobris 2016 11:16
0 1 Atbildēt

Uzšaut vajadzēja gan, jo tagad izlīdējam neko nevar piesiet, kontakta nebija, pats vainīgs ka brauc grāvī.

Vlob 8.oktobris 2016 11:34
7 1 Atbildēt

tie "šāvēji" tāpat kā filmētājs ir no pokemonu paaudzes - absolūti nefiltrē situāciju - redz, ka būs sūdi, tak pedāli neatlaiž - man ir priekšroka un es braucu, poh par visu citu uz pasaules. Līdzīgi ir ar gājējiem uz pārejas - viena daļa nevērtē situāciju - redz, ka brauc smagi piekrauta fūre, pēc tam pāris vieglie - varētu palaist smago un tad pāriet, tak nē - man tiesības un es eju (mūžīgais Vernona-pokemonu paaudzes konflikts)

Vernons 8.oktobris 2016 15:28
7 17 Atbildēt

Man šķiet ka vainīga ir reģistratora iegāde. Nopirku, filmēju, bet nav "atdeve šķietamai slavas ieguvei", nav ar ko palielīties. Nu tagad noķēra adrenalīnu, bet vajadzēja tikai "atmesties". Visiem būtu jāvadās pēc principa, nedari otram to, kas pašam nepatiktu, ja "priekšā esošā" princips Jums nav pieņemams.

nu 8.oktobris 2016 23:47
1 0 Atbildēt

redzot iespējamu šķērsli,tač uzmin vēl-pašpārliecinātais pajolis

Brunburbaks 9.oktobris 2016 19:10
7 0 Atbildēt

"Turu stūri roku drošu",nedomājot stūrēju.Tagad ar savu taisnību grāvī.Lidotājs satika savu līdēju.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 1

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 4

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti