Daugavpils šoferim "likumi nav rakstīti" (+ video) 11

 
iAuto | 10.oktobris 2016 15:55

Videoreģistrators nofilmējis kāda Ford Scorpio (?) pārvietošanos pa Daugavpils ielām tik agresīvā manierē, ka liekas, vadītājs par ceļu satiksmes noteikumiem nekad neko nav dzirdējis.

 
Visi komentāri
 
rt 10.oktobris 2016 20:19
8 0 Atbildēt

Tas jau Līvānu lauķis iedgars!

iciks 10.oktobris 2016 21:43
6 20 Atbildēt

Tad ta brīnums...

Man tas vairāk izskatās pēc "nopirku reģistatoru, bet nekas nenotiek" video.

Jopciks 10.oktobris 2016 21:50
14 3 Atbildēt

brīnums gan - zibina pa labi kreisi, pagriezienus nerāda, iedod paātrinājumu gājējam, kas nezin kāpēc slampā pa gājēju pāreju, pārmauc pāri pie sarkanā...

iDmore 10.oktobris 2016 21:49
3 13 Atbildēt

Būsim reāli, šādi pāŗvietojas vismaz 50% autovadītāju.. Pirmajā vietā cilvēks mainīja joslu un meta pa bremzēm, jo bija gājējs.. Ja nospiestu vienkārši pa mēmajiem, tad gājējs būtu uz motora pāŗsega..

Otrajā momentā, vienkārša satiksmes epizode, kas notiek visur..

Pie visas "agresīvās" braukšanas prot pagriezienus ieslēgt, ko reti kurais māk..

mazdists 10.oktobris 2016 21:52
5 12 Atbildēt

Un kas tur tāds šausmīgs?????

22.00 10.oktobris 2016 22:00
19 1 Atbildēt

kamēr nenotiek nelaime it kā jau nekas, bet tici man mazo brāl, tādam braucējam tas ir tikai laika jautājums

es 10.oktobris 2016 22:23
9 5 Atbildēt

Nuja, nekas šausmīgs...gājējs izdzīvoja. Droši vien iciks un mazdists brauc tāpat kā tas tirliņš ar skorpi.

A 11.oktobris 2016 11:01
0 0 Atbildēt

Braucējs labi orientējas ceļu satiksmē, un spēj pieņemt nestandarta lēmumus.

Vienīgi slapjā laikā varēja ieturēt lielāku distanci starp gājēju un automašīnu, lai nenošļaksta.

b 11.oktobris 2016 12:32
1 0 Atbildēt

" ļoti labi", tur kur pagrieziens pa labi viņš brauc taisni. ceļa zīmes kam domātas? priekš lohiem?

xxx 11.oktobris 2016 12:48
0 1 Atbildēt

Ne vienmēr tas nozīmē, ka viņam likumi nav rakstīti, ir gadījumi, kad tā ir jādara, jo ir kas svarīgāks par noteikumu ievērošanu. Par šo konkrēto gadījumu nekomentēšu, bet kopumā padomājiet, ka katram var gadīties kas tāds, kad nākas ignorēt noteikumus, protams neapdraudot citus satiksmes dalībniekus. Man patīk šitie gudrīši, kas visus bāž vienā maisā.

gondons 11.oktobris 2016 15:50
1 1 Atbildēt

CM-8622? Dmitrijs Breļs, tas tu p.ider pie stūres?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 1

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 4

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti