Kravas furgons notriec neuzmanīgu gājēju, šoferis to pat nemana (+ video) 16

 
iAutolv | 14.oktobris 2016 15:44

Vadītājs aptur mašīnu pie gājēju pārejas un izlaiž sievieti, kura pat nepagriežot galvu, dodas pāri ielai un ietriecas kravas furgona "Gazel" sānos. Šoferis to nemana un no notikuma vietas aizbrauc.

 
Visi komentāri
 
Bils 14.oktobris 2016 17:32
28 1 Atbildēt

Tas autovadītājs pats ir pilnīgi debīls, izlaižot krustojumā, pirms gājēju pārejas pasažieri. Pluss vēl aizsedz gājēju pārejas pārredzamību. Ap stūri ir smuka pietura, kur legāli var izlaist vai uzņemt pasažierus, netraucējot sabiedriskajam transportam.

Vernons 14.oktobris 2016 17:54
4 18 Atbildēt

Jelgavā gājēja uz gājēju pārejas iespērās autobusam sānos! Tagad autobusa vadītājam jāpierāda, ka viņš nav ēzelis. Braukšanas ātrums bija 20 km/h. Kāds secinājums, CSN jāzina un jāpilda katram otram!!!

Tavs domu gājiens loģisks.

solaris 14.oktobris 2016 18:07
8 16 Atbildēt

Saskaņā ar šajā portālā valdošo nostāju furgona vadītājs ir 100% vainīgs.

Ps. Mana prognoze - man būs divi plusiņi un apt. desmit mīnusu, bet neviena komentāra ar kaut kādiem argumentiem.

P.s.s. Ne jau mīnusi manu uzmanību pievērš, bet gan šā portāla komentētāju dīvainā domāšana.

Vernons 14.oktobris 2016 18:21
14 19 Atbildēt

Furgona vadītājs ne pie kā nav vainīgs! Pēc Latvijā spēkā esošā kriminālprocesa Likuma 377. panta 1. un 2. punkta izbeigtu kriminālprocesu noziedzīga sastāva trūkuma dēļ. Un tas katram auto vadītājam ir jāzina tāpat kā CSN!

solaris 14.oktobris 2016 18:42
1 1 Atbildēt

Prognoze - tev būs aptuveni septiņpadsmit mīnusu.

Ps. Tavs komentārs pie manējā neskaitās, jo saskaņā ar šā portāla komentētāju viedokli es esmu saslimis ar Vernona vīrusu. :D

Vernons 14.oktobris 2016 18:58
0 0 Atbildēt

Nu un! Dabā ir šī vieta:

www.google.lv/maps/@55.9800...

Vernons 14.oktobris 2016 19:01
6 0 Atbildēt

Parasti dzīvē tā gadās, kāds pastrādā muļķību, bet visa pasaule ir vainīga, tikai ne pats!

DidzisKalnietis 14.oktobris 2016 23:21
0 0 Atbildēt

Solaris! Šoreiz Tev arī + no manis! Vai tur vispār ir ko komentēt?!

solaris 14.oktobris 2016 23:45
5 1 Atbildēt

Izmantojot izdevību, vēlos izteikt gandarījumu, ka tik cienījams cilvēks, kā tu, arī ieraksti kādu komentārus šajā portālā, līdz ar to sniedzot līdzsvaru tiem komentētājiem, kuri reizēm pārliecinoši apgalvo pilnīgas muļķības tikai tādēļ, lai emocionālu iemeslu dēļ strīdētos ar brīžiem paštaisnā tonī runājošo Vernonu.

(Bļin, sanāca baigi sarežģīts teikums ar daudziem palīgteikumiem. Bet var taču saprast domu, vai ne? :)

DidzisKalnietis 15.oktobris 2016 9:50
1 0 Atbildēt

Paldies! :)

rt 15.oktobris 2016 8:35
1 0 Atbildēt

Vecene pati vainīga, sadursmes brīdī pat neatradās uz gājēju pārejas. Bet sodīt vajadzētu tos lohus, kuri pamet auto netļautā vietā, neieslēdzot avārijas gaismas, neizliekot trijstūri un skrien palīgā kritušajai. Un ja šajā brīdī kāds ar setru, paļaujoties uz garantēto distanci ievilktu šajos nepareizi noformētajos stāvētājos? Kritušo būtu daudz, daudz vairāk.

Mans padoms - noliec savu auto drošā vietā un tikai tad skrien palīgā.

Autobraucējs. 16.oktobris 2016 9:49
3 0 Atbildēt

Kurā vietā furgona vadītājs vainīgs un par ko ?? Debīls džeks apstājās kur uz pārejas un stulba bàba pati skrien virsū mašīnai kas jau ir krustojumā izbraukusi !

kyzja 16.oktobris 2016 15:18
0 0 Atbildēt

kā vadītājs var būt vainīgs, ja pat neredz ka stūlbene izkāpj uz brauktuves pusi, bet pēc noteikumiem jāizkāpj uz nomales pusi jair tāda iespēja

A 16.oktobris 2016 18:29
0 0 Atbildēt

Diemžēl Vernonam nevaru piekrist - policijai ir prakse piešūt aizbraukšanu no notikuma vietas.

Vernons 16.oktobris 2016 20:39
0 9 Atbildēt

Tev taisnība! Bet vēl interesantāk, kad arī "cietušais" aizbrauc un savā sētsvidū izsauc policiju un tie raksta protokolu par nolauztu spoguli! Autobusa vadītājam jāpierāda kad viņš nav ēzelis. Tiesā visas nianses nāca gaismā un busa vadītājs tika attaisnots!

Šajā gadījumā cietums ož vieglā vadītājam!

ha 17.oktobris 2016 15:18
0 4 Atbildēt

Latvijā arī pilns tādu DOVJU,iet pa ielu,pēkšņi pagriežas uz gājēju pāreju un pat galvu nepagriežot drasē pāri. Daža laba vēl ratiņus stumj pa priekšu. Redziet,viņa ir uz gājēju pārejas un tātad taisnība viņai!

Stulbenes,šoferis nav ekstrasenss!!!

Kapā būsiet vai slimnīcā,padomājiet!!!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 1

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 4

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti