Motocikls saduras ar pasažieru furgoniņu, kas uzsācis apgriešanās manevru.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Motocikls saduras ar pasažieru furgoniņu, kas uzsācis apgriešanās manevru.

pašsaglabāšanās instinkts mocistam nulle - redz, ka var sanākt sūdi, tak vēl uzgriež ručku
akls un kurls esi? Mocis atmetās! Segums slapjš, hren tik viegli nobremzēsi!
Ja pats nekad neesi braucis ar moto, tad labāk pird dīvānā, tā lai citi neredz!
Domāju, ka mocim nebija nekādu gaismu, pat gabarīti nedega...
Pat, ja tā, kablukam bija jāpalaiž mociks garām, neraugoties, ka bija ieslēdzis pagrieziena rādītāju. Cik par to jau nav runāts!!!
Mocika vadītājs, protams, arī varēja būt apdomīgāks. Domāju, ka varēja izvairīties, bet tas vienalga viņu par vainīgu sadursmē nepadara...

Par to šaubu nav nemaz - kabluks vainīgs!
Bet vienalga - šādā laikā ieslēgti lukturi atvieglo pamanīšanu, kā arī rīcība redzot kabluku griežamies arī tāda - nekāda

nu javno tormozitj mozno bilo uze kogda na4al povora4ivatj. na takom rastojanii mog bi ostanovitsa

drīzāk jau nepieredzējis motobraucējs,labā puse palika brīva,bet tādas lietas notiek automātiski,ātrums nebija īpaši liels,bet attālumu gan nogulēja,varēja izvairīties! bet nu protams kabluka vaina!

Vispār kustība sākas un beidzas ar CSN 57.! Dažam labam ignorējot virzienrādītāja ieslēgšanu beidzas arī dzīvība!
CSN 75. punktu neviens nav atcēlis! Un CSL 19. pants vēl ir vietā. Kārtību un secību neviens nav atcēlis.

Sakiet ko nu gribat, bet ja gribi nogriezties pa kreisi, tad ir jāieņem stāvoklis pie brauktuves vidus līnijas. Un kas tas par vadītāju, kurš ar mašīnu brauc pa labo pusi tā, ka nobrauktu cilvēku, ja viņš stāvētu ceļa malā.
Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk
Kārtējais aklais dīvānāpirdējs. Kādi te vēl varianti!!
Redzēt spēj tikai Kamaza izmēra objektus, kas pašu var izškaidīt pa asfaltu - uz citiem uzspļaut.
Un kāds tad ir motocikla vadītāja noziegums? Ar ko viņš tā noziedzies, ka nav jārespektē viņa tiesība?