Filmētājs cer apsteigt apstājušos transportlīdzekļus pa labo pusi, taču sastopas ar negaidītu šķērsli.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Filmētājs cer apsteigt apstājušos transportlīdzekļus pa labo pusi, taču sastopas ar negaidītu šķērsli.

www.google.lv/maps/@54.7877...
Krievu komentāri nav par labu vieglajam!

Papētot vietu, izskatās ka smagais ar šķūri ir vainīgs 100%! Bet vieglajam nepietika prāta šādam pavērsienam.
tieši tā. Ja apbrauc šādi stāvošu rindu, tad nereti gadās ekstrasensi, kuri domā "ja es neviena neredzu, tad neviena tur nav" un tikai griež kreiso. Man viens Lexus pirms kāda laika izgrieza priekšā līdzīgā veidā, bet tā kā man bija nojauta, ka kaut kas tāds iespējams, paspēju nobremzēt. Filmētājam vajadzēja braukt krietni lēnāk, vismaz pirms krustojuma.

Pirms krustojuma stāvošam, gar priekšu varēja uzrasties gājējs! Varēja!!! paldies Dievam nebija. Pat tad, ja luksoforā zaļais, pārliecinies, blakus joslā stāvošais aizsedz skatu, uzradīsies jebkas. CSN, starp citu, to arī paredz.

Izskatās ka visi grib pa kreisi. Tādu nomali neatstātu tā pat vien.

Izskatās, ka kādam vajadzētu braukt uz Maskavu un tur dalīties ar saviem krievu viģikiem

Sniega šķuris-pats drošākais transporta līdzeklis uz ceļa,tie nemīž.Pat es no tāda pamūku.

Nu un tad, ka Krievijā kaut kas tāds notiek?

Fizisko personu datu aizsardzības likuma 3. panta trešajā daļā noteikts, ka personas piekrišana nav nepieciešama, ja fotografēšana vai filmēšana tiek veikta personiskām vai mājas un ģimenes vajadzībām, turklāt personas dati netiek izpausti trešajām personām.
Atšķirībā no novērošanas kamerām, videoreģistratora uzdevums nav veikt pastāvīgu novērošanu, bet gan fiksēt datus īslaicīgi pirms negadījuma un pašu satiksmes negaījuma norisi. Datu apstrāde nepieciešama, lai aizsargātu personas vitāli svarīgas tiesiskās intereses pirmstiesas vai tiesu iestādēs. Būtībā reģistratora uzņemtajam materiālam ir fragmentārs, nevis pastāvīgs raksturs.
Erix minētais Datu valsts inspekcijas viedoklis par analoģijas piemērošanu, ņemot vērā Eiropas Savienības tiesas 2014.gada 11.decembra spriedumu lietā C-212/13, ir TIKAI VIEDOKLIS. Vienas iestādes viedoklis par vienu jautājumu, turklāt viedoklis nebūt ne pēdējā instancē.
Tiesa un tikai tiesa var galīgi lemt, vai dati reģistratora atmiņas kartē saglbāti dati satur svarīgas ziņas par faktiem, kam ir nozīme lietā, vai tie ir attiecināmi un pieļaujami.
Latvijas tiesas (arī policijas iestādes) pieņem videoreģistratora datus (ja tie patiešām ir nozīmīgi) bez jelkādām piebildēm par videomateriāla ieguves likumīgumu vai ierīces iepriekšējo reģistrāciju vai sertifikāciju.
Vēlreiz - novērošanas kamera pie mājas durvīm ir viens, videoreģistrators - pavisam kas cits. Kamera jāreģistrē, videoreģistrators (par laimi) nē. Lietojam droši bez jelkādām reģistrācijas procedūrām, bet var arī reģistrēt, ja pilsonim ir tāda vēlēšanās un līdzekļi.

Pēc redzētā, viennozīmīgi vainīgs šķūris..nav zīmes,kas aizliegtu braukt pa labo pusi,ko gaida rinda,dies' viņu zin..
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Izskatās ka filmētājs nav pie vainas...josla brīva, kāpēc gan lai pa to nebrauktu? Bet šķūris gan nepārliecinājās par to, vai otra josla ir brīva! Ja neredzi, tad vismaz lēnām čubini laukā, lai ir iespēja laikus pamanīt...
man vairāk izskatās ka filmētājs nagļakā mauc pa nomali.
Diezgan kvalitīva nomale tad... pretī arī autiņi 2 joslās brauc, tāpēc sliecos domāt ka tas ir 4 joslu ceļš...bet uz vietas neesmu bijis, tāpēc 100% nevaru apgalvot.
vispār jā - pārāk kvalitatīva tad tā nomale... Vien man neizpratne, kāpēc tad visi draudzīgi stāv tajā otrajā, ja reiz pirmā brīva? Visiem vajag tur tālāk pa kreisi griezt? Lai nu kā - pārāk daudz nezināmo lai ko diži spriestu.
Tālumā saskatāma ceļazīme vai kaut kāda shēma - iespējams, tur ir mīklas atrisinājums, tak šamējais tiktāl netika
Cik viegli uzrakstīt savu no pirksta izzīstās taisnības komentāru... Neliels "mājasdarbs" un ir skaidrs, ka taisnība ir Michux. Lūk krustojums Googles skatījumā: goo.gl/maps/ii5zzKts8fN2
Tur neapšaubāmi ir divas braukšanas joslas. Un tālāk otrajā joslā stāvošie gaida papildsekciju, lai grieztos pa kreisi. Labā josla turpina taisni.
P.S. Principā analoģisks krustojums tepat Rīgā: Satekles un Kurbadu iela. goo.gl/maps/Krhrwat2GTv
Ne viena vien analoģiska avārija tur ir redzēta - kreisā josla stūķa laikā ir aizņemta tālu, bet pa labo var brīvi braukt. Un tā nu tie, kas vēlas no Satekles ielas nogriezties pa kreisi uz Kurbada ielu, ir tādā pat situācijā, kā video redzamais sniega šķūris.
Tas tā - tiem, kam liekas, ka nav vērts Krievijas video skatīt. Mums diemžēl savu ir maz, jo pie varas esošie noziedznieki ir izdomājuši, ka tautai nedrīkst ļaut filmēt. Tiem, kas nezina - videoreģistratoru ir jāreģistrē un reģistrējot jāparakstās, ka video netiks publicēts. Par nereģistrēta reģistratora lietošanu draud administratīvā atbildība, bet par reģistrēta video publicēšanu var sanākt pat kriminālatbildība.
Par reģistratoru reģistrēšanas pienākumu - TOTĀLS BULŠITS! Varu pierādīt ar atsaucēm uz Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Taču šobrīd nav laika, baigi jāskrien.
Priekšvēsture ir gaužām vienkārša - kaud kāds VP ļoļiks TV sižetā pateica kuiņu, delfu skribenti satiražēja, latvietis vidējais pavilkās. Ja ir interese, varu vēlāk uzrakstīt, čto-počom.
Lūk speciāla DVI viedlapa: www.dvi.gov.lv/lv/wp-content...
Lūk DVI viedoklis: www.dvi.gov.lv/lv/zinas/vide...
"VP ļoļiks" tieši teica, ka nekā nezin par reģistrēšanu un faktiski aicināja pārkāpt likumu.
Gaidam tad nu no Jums sava apgalvojuma apstiprinājumu un atsauci uz rakstisku DVI apstiprinājumu, ka prasība vairs nav spēkā :)