Neveiksmīgs manevrs ar laimīgām beigām (+ video) 10

 
iAuto | 3.janvāris 2017 17:49

Video autors uzsāk apdzīšanu, taču zaudē kontroli pār savu spēkratu un tikai brīnumainā kārtā izglābjas no sadursmes ar pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem.

 
Visi komentāri
 
Vaņa 3.janvāris 2017 20:06
1 2 Atbildēt

voģilam kāja par smagu

Gacha 3.janvāris 2017 20:52
6 1 Atbildēt

Kāja normāla, bet rokas gan tizlas! Nav ko raustīt stūri uz šāda ceļa!

reku 3.janvāris 2017 22:16
13 1 Atbildēt

Nu ko režisoram būs mācība.Vienmer jāapdzen līgani ar pietiekamu distanci pamazām atpakaļ savā joslā un ja nav parliecibas par riepam, savam iemaņam tad labak šitādu kupenu vidū labāk nesķērsot.Asi raujot priekšā smagajam savādāk nemaz nevarēja būt.Ja nu vienigi vel koka mētelītis.

Kanibaals 5.janvāris 2017 15:25
0 0 Atbildēt

Valni līgani nedrīkst forsēt, to kā reiz vajag forsēt ar nelielu rāvienu, bet šo rāvienu uzreiz nokontrēt ar stūri. Katrā ziņā autors uztaisīja ziepas uz līdzenas vietas.

reku 5.janvāris 2017 18:19
0 0 Atbildēt

Obligati jaiekakā cita dārziņā.Brauc kā gribi ar rāvienu vai bez,ligani vai slaidi.Galvenais lai pēc manerva nebūu citiem un pašam problemas.Video redzama epizode nav apdzisana bet ir cuciba ar likumsakarigu rezultatu.

Vernons 4.janvāris 2017 10:00
10 25 Atbildēt

Smagajam "jāķer distance", strauji jābremzē un jāglābj neglābjamais. Tas kas priekšā, tas taču ir "nevainīgs"!

Rallists 4.janvāris 2017 10:44
14 0 Atbildēt

Filmētājam nelāgs niķis apdzenot vienu riteni atstāt uz sniega vaļņa-tur var būt sniega sanesumi un čupas un uz slidena ceļa autiņs tiek samests ka nu.

Pareizākais šitādiem vaļņiem pāri braucot ir piedot gāzi-parasti pēc apdzīšanas gribas drusku atmest gāzi un līst atpakaļ savā joslā kas savā būtībā ir nepareizi.

Kanibaals 5.janvāris 2017 15:24
0 0 Atbildēt

To tagad CP spiež darīt, jo soda arī par ātruma pārsniegšanu pie apdzīšanas. Tagad arī esmu iemanījies pēc apdzīšanas beigām atmest gāzi un tikai tad līst atpakaļ labajā joslā.

aa 4.janvāris 2017 11:33
1 1 Atbildēt

Sveša valsts. Vai tur vispār CSN ir?

rt 4.janvāris 2017 15:35
0 1 Atbildēt

Amortizatori beigti.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 3

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 6

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti