Ieraugot kontroli zaudējušo ceļu kaisītāju, video autoram cits nekas neatliek, kā griezt brauktuves pretējā pusē.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ieraugot kontroli zaudējušo ceļu kaisītāju, video autoram cits nekas neatliek, kā griezt brauktuves pretējā pusē.

Uzskati ir atkarīgi no transporta līdzekļa izmēriem.Piemēram atrodoties k700 ar lāpstu priekšā ir vieni uzskati bet skoda fabia ir citi uzskati.

Nebūtu žēl, ja filmētājs dabūtu galu! Paskatījos N-tās reizes. Iesaku arī Jums, sapratīsiet paši kāpēc tā notika.

nu tad nolaidies no augstumiem un paskaidro, ko vajadzēja darīt

Filmētājs parādījās Ziliņa joslā! Zila vadītājs nobijās un sekas mēs redzējām. Nu un kur tad palika, katram jārīkojas TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju.
Ziliņš filmētāju ieraudzīja, kad tas jau bija savā joslā

Bet bremžu pedāli paspēja nospiest ar sekām nekontrolējot situāciju. Vēl nevar zināt kādā stāvoklī bija, vai vispār strādāja stūres pastiprinātājs.

esot dienējis krievu armijā, bet nezini vai ziliņam ir/nav stūres pastiprinātājs??? ahujec!
Un ziliņam tak bremzes obligāti esot "uzlabotas"
Nevar nemaz iedarbināt...

Bremžu "kulaks" varēja apgriezties! Stūrei pastiprinātājs nestrādā, stūre smaga, ceļu nespēja "noķert". Ne jau visiem stipra nervu sistēma, kā "Kanibaalam"!
kurš idiots ziemā spiež bremzi un kāds tam sakars ar stūres pastūzi. Ja noguļ saneses sakumu tad neviens dakters vairs nevar glābt. Autoram arī vadītprasme švaka, brauc ātrāk par savu sargeņģeli, pēc izvairīšanās manevra nebija iemesla saslīdēšanai.

Vernon domā tik bailigs bija tas zil vaditajs ar lapstu:)man vairak domajas ka šefs bija ieekonomejis uz zil riepam.

Video beigās var redzēt ka ZIl ir braucis pa ceļa vidu-ieraudzīja video autoru, rāva atpakaļ uz savu pusi, drusku pārcentās un rezultāts, ja virsu mierlaiku riepas tad tā viņš arī slīd. Filmētājs ne par kapeiku labāks, nebūtu tik izmisīgi gribējis tikt atpakaļ savā pusē būtu sataupījis buferi.
Tur izskatās, ka neviens no iesaistītajiem nekādos draugos ne ar stūri, ne slideniem ceļiem nekādos draugos nav.
Nevaru piekrist Vernonam - manuprāt, kad ziliņš ieraudzīja filmētāju, tas jau bija paspējis atgriezties savā joslā, tāpēc domāju, ka ziliņš saslīdējās autonomā režīmā! Bez tam - neesmu redzējis nevienu kaisītāju, kurš būtu griezis ceļu!!! Tieši tāpēc arī filmētājs nav gluži riktīgs - ja redzi, ka tīrītāji brauc pa ceļu, atmet un manies maliņā! Beigu beigās - viņi tak pūlas tavā labā! Ļauj strādāt!
Kas attiecas uz glābšanos pretējā pusē - drosmīgs manevrs, tomēr iesaku no tāda turēties pa gabalu, ja tas ir iespējams! Šoreiz viss sanāca labi, taču vienmēr jāatceras - ja pretējā joslā gadīsies vēl kāds dalībnieks, tad vainīgs būsi tu!!! Konkrētajā situācijā gan, iespējams, šis bija labākais lēmums, tomēr braukšanas prasmes derētu uzlabot. Nemākulība ieveda atpakaļ labās puses kupenā un, visticamāk, filmētājs tika arī pie jauna bampera...

Drusku smieklīgi, jo kaisītājs, kā tāds matrosovietis sanāk - aiz viņa viss droši, bet pašam nesanāca:D
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk
Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk
iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
ir, kas uzskata, ka tā nedrīkst darīt nekādā gadījumā, jo vainīgs būs tas, kurš iebrauc pretējā
Ja pretējā joslā ir vēl kāds un vēl lielāks? Arī jāgriež?
Bet ja zem pakaļas setra un pretī brauc kaut kāds žigulis, tad obligāti?
Nu un kur atradās pretī braucošais Ziliņš? Ceļam pa vidu!
:D :D :D