Ieraugot, ka priekšā saskrienas divas automašīnas, "Mercedes" vadītājs zibenīgi pagriež savu spēkratu grāvī.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ieraugot, ka priekšā saskrienas divas automašīnas, "Mercedes" vadītājs zibenīgi pagriež savu spēkratu grāvī.

bet sekošajā gadījumā mersim piekare čupā, bet apdrošinatājs nemaksās neko ( tādam vecam lūznim diez vai ir kasko). Ja būtu ietesies tajos auto, varētu remontu taisīt uz apdrošinātāja rēķina vai nopirkt citu mersedesu.
Tāpēc grūti teikt, ka paveicās.
Tas, ka ietesdamies tajā auto, viņš varēja tajā nogalināt cilvēkus, ir pilnīgi pofig, vai ne? Galvenais - materiālās intereses.
Ps. Pareizi pieņemts lēmums, kas ļautu izvairīties no avārijas, būtu tam auto, kas beigās ir vēkšpēdus, pašā sākumā no pretējā joslas nomales griezt nost no ceļa, nevis raut ceļam pāri.

Cilvēka dzīvībai Nulles vērtība! Galvenais bleķi. Itkā Urālos un rūda būtu aptrūkusies! Viens no baušļiem skan tā:"Ja māc šauba, tad nešaubies TĀ arī notiksies"! Nu un notikās! Un kur palika KATRAM jārīkojas TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju? Kur palika citiem tiesiskā paļāvība? CSN nevajag mācīt caur anālo atveri!
Nu redzi - CSN pārkāpšana tuvojoties gājēju pārejai arī nozīmē bīstamas situācijas radīšanu. Neskatīšanās braukšanas virzienā un avārija, lai tik garantētu spoguļos redzamo pakaļā braucējam nezko arī ir rupjš CSL 19. Pārkāpums!

Tu tos gājējus gribi svēto kārtā iecelt! Gājējam arī ir spēkā CSL 19. pants. Par slideno ceļu, Alūksnes novadā, pajautā kādam tur dzīvojošam. Uzzināsi, kad lija lietus un kad sāka snigt sniegs.
CSN nosaka, ka vadītājam ir tiesības pueņemt lēmumu braukt vai NEbraukt!
Pārvadātājs DRĪKST autobusus aprīkot ar ceļa un laika apstākļiem atbilstošāku aprīkojumu.
CSN nosaka, ka pārvietošanās pa ceļu un ātruma izvēli pirmkārt nosaka drošība.
Ja jau tāda atkala un tā slīd - kā tad citi pārvietojas un traktors spēja izvilkt ne pārāk vieglo autobusu??? Kas? Tam neslīd nemaz?
Es gan neteiktu, ka tur bija pareizs lēmums. Ja vaininieks būtu nedaudz vairāk izgriezis un tikai nedaudz aizķēris priekšā braucošo, tad būtu kā reiz grāvī uzlidojis virsū mersim ...varbūt pat salonam no aukšas un tad jau būtu ne tikai avārija, bet līķi.
Vienkārši paveicās.
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk
Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk
iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Nu šad tad arī paveicas! Latvijā arī kāda ģimene ir pateicību parādā Bāliņa kungam, no Ogres. Pretī braucošu Pasātu sameta autobusam purnā, Bāliņš Neoplānu pirms Ulbrokas,Rīgas virzienā, nobrauca sniegā uz pļavas. Pasāts nosita autobusam kreiso aizmugurējo gabarītlukturi! Gods kam gods, Pasāta vadītājs pateicās par dzīvības glābšanu visai ģimenei un noorganizēja ekskavatoru, kas autobusu izvilka atpakaļ uz ceļa.
Apsteidzot kādu pa labo pusi var iestāties arī Nāves sods! To tā vajadzētu arī uztvert.
Es, atvainojos, kāds sakars pēdējam teikumam ar to garo penteri par autobusa rīcību?
Runājot par video un tavas bravūras stilā - varēja šoreiz palikt arī savā joslā un mierīgi izspraukties starp šiguli un pretīm braucošo. Vietas pietika!
Uzminēt kur un kā avārijā lidos iesaistītie var arī neizdoties...
Piekrītu Tavai versijai! Paskaties no kurienes uzradās lidotājs.
Bet mana nostāja, vadot autobusu, Jums visiem ir zināma!
Iemācies reiz uzrakstīt VISU SAVU DOMU, normālos teikumos.
Nu nav nevienam jāmeklē tās pašas sēnes/ripas vai kas tur, lai tevi saprastu, pareizi piedomājot klāt trūkstošos vārdus un teikumus.
P.S.
Kā diez tikko Nodrekas autobuss nokrāva grāvī? Ar tavu attieksmi vadot autobusu?
Par autobusu pie Litenes. Noslīdēja manevrējot ceļa nomalē. Vajadzēja aizmuguri pavilkt nost no malas. Bet pieāķēja priekšā un iejāja autobusu grāvī! Labi ka neapmeta uz sāniem!
Un kāpēc ieslīdēja?
Vilkšana ārā no nomales, grāvja un ķezas - nenoliedzami ir jāprot.
Jautājums cits - kā profesionāli tikt līdz tai kļūmei, ka jāmeklē pirmais palīdzēt gribošais?
Noskaties video kā tas Žigulis sametās, jo apsteidza/apdzina vai kā to manevru nosaukt pa nomali