Apvidus auto vadītājs nespēj savaldīt savu spēkratu uz slidenā ceļa, kā rezultātā to pilnā ātrumā taranē pretimbraucošā fūre.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Apvidus auto vadītājs nespēj savaldīt savu spēkratu uz slidenā ceļa, kā rezultātā to pilnā ātrumā taranē pretimbraucošā fūre.

Klau, nu bet šis ir vecs kā pasaule. Kur tie gadi, kad tika iztirzāts, kas par auto, kas par cilvēku, kur viņš strādāja un ko mīlēja. Nav ko grozīt nelaiķus gadiem ilgi.

Bet labi izškaidīja,nekas citus neapdraudēja.Vai cilindru bloks tur vispār bija?

Mēsli jau sākas pirms viņš stūri tvēra rokās.Nav vairs ar vainīgā.

Jautājums Jums visiem. Kāpēc kāda muļķa dēļ jāiet nost no ceļa, un vēl "šķērē" kravas auto vadītājam? Man šajā sakarā ir cits viedoklis un pilnīgi cits rīcības modelis. Nav jāglābj neglābjamais! Un ja kāds no Jums ir mazliet apveltīts ar seku prognozēšanu, tad CSL 19. panta 3, punkta traktēšana ir vietā: "Katram uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai neradītu bīstamu situāciju un materiālus zaudējumus"! Priekšā esošam ar savu rīcību nevajadzētu radīt šādu situāciju.

Būtu vēlams redzēt un vērtēt situāciju tālu priekšā savam auto, kuru Tu vadi. Apmēram 5 sekundes pirms sadursmes iestājās bīstama situācija, kuru Tu spēji pamanīt ir jāsamazina ātrums. Ir jābremzē! Tas ir arī brīdinājums aizmugurē braucošam. Iegūstot tikai vismaz vienas sekundes handikapu būtu radusies iespēja uz sadursmi ejošo vieglo apbraukt gar aizmuguri. Sliktākā gadījumā smagais būtu trāpījis pa aizmugurējo spārnu vieglajam. Nu un kādas sekas iestājās smagā vadītājam? Uz Ventspils ceļa smagā vadītāja rīcība bija vērsta uz izdzīvošanu! Delfos ir video. Sadursmes vieta ir acīm redzama.
Tu patiešam raksti par situācijas prognozēšanu un skatīšanos uz priekšu? Neticami!
Un kā ar līdz ceļa vidum uz pārejas iznākušu gājēju un starp autobusu un pāreju plūdeni bremzējošu vieglo auto, kuram tākā autobusisti redz pāri?

Cienījamais Vernon!Es esmu visu neieredzētais fūres šoferis,jau gadus 20.Lai man piedod visi kretīni,kuri uzskata,ka šose pieder tikai viņiem,bet dēļ vieglā,kuram pieder pasaule,es grāvī neraušu,braucu ar ADR.Ieslēdz savu tupo beztolkovku un padomā,kādi sūdi var sanākt,ja es izvairoties no ūber krutā lidotāja nometīšu mucu uz sāniem teiksim Varkaļu kanālā.Pie frontālā viens idiņš nositīsies,bet es varbūt nepielaušu ekoloģisko katastrofu.Pārdzīvojumu par muļķi nebūs.Ir bijuši trupiki Dānijā,pa naktīm nevajā,ļauj gulēt,sirdsapziņa arī nemoca.

Vernons taču atbalsta nobraukšanu,pareizu ,likumīgu nobraukšanu.Te nu viņu nebūtu par ko vainot.

Es par to pašu! Smagā vadītājam jādomā pašam par sevi! Esmu vadījis gan fūres, gan autobusus, un busā vedot bērnus atbildība iestājas vispārākā pakāpē. Atbilstoši domāšana un rīcība pakļauta vienam, bērnu un savai drošībai! Tu domā pareizi! Un rīkojies Tā, lai izdzīvotu! Vēlu veiksmi!

Te ir 2 (divi gab.) Vernona komentāri.Ja neiztirzāt viņa Personību, tad šajos 2 komentos ir salasāmi apmēram 7gab paši par sevi saprotami un principā neapstrīdami ieteikumi jebkura kalibra braucējam.
Skaidrāks par skaidru, ka visam un jebkam pāri stāv sensenais visos laikos vislabākais un universālākais ieteikums- uzskatīt par potenciālu idiotu JEBKURU līdzās-,priekšā-,pretim- un garām- braucēju. Vēlams vēl arī atcerēties, ka tāds var uzrasties pilnīgi negaidot un kā no zila gaisa nokritis.

Izskatās ka CSL 19. panta 3. punkts daudziem ir pilnīgi naidīgs! Jo katram uz ceļa rīkoties TĀ, lai nebūtu šitā ir neiespējamā misija.
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk
Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk
iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Cik nu pēc video varēja nojaust, mēsli laikam sākās tādēļ, ka džipa stūrētājs uz mirkli novērsa uzmanību no stūrēšanas, iebrauca sniega putrā, un, kad to kasti sāka "nēsāt", reaģēja uz situāciju neadekvāti nervozi.