Masveida avārija atpakaļskata kamerā (+ video) 16

 
iAuto | 28.augusts 2017 17:25

Videoreģistrators nofilmējis brīdi, kad "neviens nekam neko negarantē", proti, trijās joslās braucošie automobiļi nespēj laikā apstāties un triecās viens otra aizmugurē.

 
Visi komentāri
 
viencexperc 28.augusts 2017 17:39
6 0 Atbildēt

idioti

650 28.augusts 2017 18:31
5 16 Atbildēt

Tak sen zināms, ka pie ātras kustības vienkārši nav tādas saprātīgas distances, lai pretendēt uz to,ka visi tagad apstāsies, ieraugot priekšā "stāvošu rindu". Džips neieslēdza avārijas (kam nafigam tur bija tālos mirkšķināt...), bet dzeltenā muca drošvien skatījās spogulī, lai "drošāk" pārkārtoties.Ko nu tur vairs vainot. Vienīgi, ja sev prātā paturēt, ka kādreiz tā mēdz vnk sagadīties...

Vernons 29.augusts 2017 9:04
0 15 Atbildēt

"Priekšā esošām ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību bija, ir un būs jāgarantē drošība"! CSL 19. p. 1., 3., 4. punkti.

Bet, ja katrs priekšā esošais ir atbrīvots no atbildības, tad kādu Noteikumu izpildi no viņa prasīt.

Visīsākie Noteikumi: "Ievēro distanci"! To kādreiz rakstīja katram smagajam uz aizmugurēja borta, jo rūpnīcā nepietika prāta gala slēdzi pielikt pie bremžu pedāļa.

dsa 29.augusts 2017 9:29
14 0 Atbildēt

Ej tu dirst ar savu garantēšanu! Apskaties kāda tur ir ātrumu starpība. Tā vietā, lai mēģinātu izvairīties no sadursmes, vainīgais vēl met ar tālajiem. Kas tam līkrocim traucēja paraut stūri pa labi vai kreisi uz brīvo joslu??? Nē, bija ar pēdējiem spēkiem jābremzē, jāmet ar tālajiem. Ko tam priekšā braucošajam vajadzēja gaisā uzlekt?

Palaidniex 29.augusts 2017 9:50
10 0 Atbildēt

Vernon, diližansiem vispār nebija nekādu signāluguņu, nemaz nerunājot par parastiem pederratiem, līnijdroškām un citu zirgu vilktu uzparikti...

Vernons 29.augusts 2017 10:42
0 12 Atbildēt

Kas traucēja...! Tiešām, kas traucēja ar sirdi un dvēseli piedalīties braukšanas procesā. Kas traucēja palūkoties tālāk par priekšā braucošā pakaļu? Kas traucēja filtrēt situāciju? Var pieminēt lapseni iedzeļam un vēl kaudzi problēmu, kas man liedz palūkoties spoguļos un rīkoties TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju pašos pamatos. Piemēram Jūrmalas šoseja, trešajā un otrajā joslā parasti kāds, vienkārši tāpat vien apstājas, un automātiski visai pasaulei jābūt vainīgai kāda stulbumā! Un "paldies Dievam", kad tiešām zirgu pajūgi vairs nepiedalās ceļu satiksmē. Vai tad kādam no Jums "sāp galva", ka aizmugurē nav STOP signāla? Jo tam katram nākamam jāizvēlas "TĀDA Distance", lai kompensētu ikvienu manu muļķību! Cik vienkārši, lai katrs nākamais domā pats par savu drošību! Nu un cik tālu esam ar to "ideālo variantu"?

arko2 29.augusts 2017 10:04
6 0 Atbildēt

Dzeltenais no bailēm pat apčurājās.

Vernons 29.augusts 2017 10:45
3 0 Atbildēt

Izskatās pēc asenizācijas mucas!

S*ds 29.augusts 2017 10:56
6 0 Atbildēt

nepatīkami, taču pulka drošāk nekā tikties ar benzīnvedēju

650 29.augusts 2017 12:17
3 10 Atbildēt

Es tā skatos ka p idarasi/mīnusuproducenti mums kārtējoreiz uzdarbojas.Jūs, masturbanti un viensotramdibenlaizītāji, varējāt kko cilvēkiem derīgu iekomentēt, nevis tikai Vernona Personību šeit apspriest.Šito kolhozu vienreiz vajadzeetu aizslēgt nafig, savādāk jau zb.Trīs klauni visu skaisti domāto forumu nostāda idiota lomā. Knapi desmit komentu pa darbadienu, no kuriem 8 par Vernonu. Urrrā ;D

ps- kad JŪS vienreiz piedzīvosit kā ir pie kaut cik dzīvas kustības uz trīsjoslu ceļa ieraudzīt "stāvošu asti", paskatīsimies kuru tad galu jūus sev appļutīsiet.Kretīnu bars un nekas vairāk, dīvānpirdēji un pensi(o)nēti dibena bakstītāji, ne šoferi, ne velti dažiem par pseidonīms attiecīgs.Tfu....

Vernons 29.augusts 2017 12:42
0 11 Atbildēt

Tie mīnusu licēji tiks "izjāti" tieši tādā pašā vīzē kā es te rakstu. Man nav pieņemami, ka CSN kropļo policija un CSDD to atbalsta! Tad kad ceļu satiksmes negadījumus sāks izmeklēt pēc būtības, kā aviācijā katastrofas, tad arī iestāsies kārtība uz ceļiem. Saldus negadījumā:

www.iauto.lv/pie-stures/av...w=all#comments

"norija speciālisti to krupi un neiepīkstējās"!

Pļurkt 29.augusts 2017 17:09
6 0 Atbildēt

Tas tālo midžinātājs ir akurāt tāds pat pajols kā Vernons, kas uzskata ka priekšā braucējam ir jāmauc viņam priekšā esošā šķērslī, lai aizmugurē braucošais varētu spaidīt blakussēdētājas pupus un piekāst kas notiek uz ceļa!

Šitādus stulbeņus vēl vajag pameklēt, redziet midžina priekšā esošam, ti[pa "kas tu neredzi ka ES braucu"!!!

650 29.augusts 2017 18:15
2 5 Atbildēt

Tur nevis Vernons ir piesaistīts, bet gan ir tas, ka cilvēki neprot rīkoties ārkārtas situācijā.Pat bremzēt grīdā viņi neprot.Interneta muldoņas un dīvāna e-nanētāji acīmredzot viņus uz to nav iemācījuši.Tālo gaismu midžināšana (avārijas gaismu ieslēgšanas vietā) šeit ir vnk nemākuļa žests uz pašsaglabāšanos.Turklāt, lai pļīutītu gudru teoriju, nemaz nav zināms kas notika priekšā.Normālās valstīs uz ātrgaitas šosejas pie kaut cik bīstamas situācijas avārijas ieslēgs gandrīz visi (jo viņi nevis kādam kko "garantē", bet gan vnk pirmkārt paši vēlas dzīvi palikt...), taču te šajā dauņu barā māk tikai pļūtīt par to, ka nordekas autobusi valsti noveduši līdz bankrotam.Noķeriet tak to Vernonu uz ielas un iekodiet viņam kājā vai dirsā, nekā te katru dienu sev par prieku dračiijiet vienu un to pašu locekli.

dArtanjans 29.augusts 2017 21:51
4 0 Atbildēt

Tu esi slims!Runa nav par Vernonu un Nordeku,runa ir par LV jaunajiem değenerētajiem draugiem.

650 29.augusts 2017 23:18
0 4 Atbildēt

Nebaaarsties te ar epitetiem,pundurasa onkul, ka pnimpi sev neaplauz kādreiz

dArtanjans 29.augusts 2017 19:21
0 0 Atbildēt

Par jaunajiem Latvijas draugiem sliktu nedrī@kstot teikt.Bet viņi tik tiešā.m irTUPI.Vēl tupāki par vatņikiem.Tikai mans dievs un sūdi-divas frāzes,kas dzirdamas jeņķu video.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 22

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 24

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti