Pamanot, ka kravas automašīnai nokrīt ritenis, autovadītājai neienāk prātā, ka priekšā braucošais varētu arī (strauji) nobremzēt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pamanot, ka kravas automašīnai nokrīt ritenis, autovadītājai neienāk prātā, ka priekšā braucošais varētu arī (strauji) nobremzēt.

Vajag izmēģināt šādi nobremzēt uz LV šosejas kreisās rindas.
Un, kaut arī Ritenis sen ir aizripojis savu ceļu,tur noteikti vajadzēja apstāties līdz nullei. Avārijas gaismas arī nekad nevajag lietot un galīgi jau nahernevajg kkādā spogulī skatīties šādos gadījumos. Tā jau bikses pilnas, ko te vel kādas liekas darbības var pieprasīt.

Kāds var izskaidrot, priekš kam tādām pajaunāka gadagājuma mašīnām straujas bremzēšanas gadījumā pašas no sevis ieslēdzas avārijas gaismas ? Poltergeists, vai kas tas ir ?

Tik lēnu reakcijas ātrumu neesmu redzējis. ![]()

Normāla parādība! Noteikumu prasības jāpilda katram otram, trešajam un vēl katram nākamam.

Kādam jāizskatās policijas slēdzienam par šo notikumu.
Saskaņā ar "Ceļu satiksmes Likuma 19. panta 1., 3. un 4. punktiem, kas noteic kārtību un secību, kā darbosies CSN, kā katram satiksmes dalībniekam ir jābūt aprīkotam un kā katram satiksmes dalībniekam uz ceļa ir jārīkojas. Par vainīgu sadursmes izraisīšanā atzīstams "priekšā braucošais bremzējot", kurš neadekvāti situācijai:
1.) vada transporta līdzekli pa trešo kustības joslu, brīvai esot otrajai joslai,
2.) veic strauju bremzēšanu neadekvātu konkrētai situācijai un nepārliecinoties par savas rīcības sekām.
Pēc LAPK 149. panta 4. punkta to definē kā agresīvu braukšanu un "bonusā" tiek piešķirti 6 soda punkti.
Kravas auto vadītājam ir jāseko sava auto stāvoklim, laiku pa laikam jāņem rokā riteņu atslēga un riteņu uzgriežņi ir jāpārbauda pievelkot. Arī viņam nav rīcībai nav attaisnojuma.
Mīnusu cienītājiem derētu aizdomāties, ka CSN jāpilda katram un atkāpes no šo Noteikumu prasībām nav pieļaujamas ne tik cik melns aiz naga. To paredz CSL 19. panta 4. punkts! Ja kāds dzīvo ar pārliecību, tas mani neskars, tad rūgti kļūdās.
"Likums par policiju" 4. pants noteic policijas pienākumus, ievērot Likumu prasības, un tam tā vajadzētu arī izskatīties.
Vēlu veiksmi!
Vai kādam ir iebildumi?

Pirmais, ko vajadzētu darīt - atlaist profesionālo no darba un piedzīt visus zaudējumus trīskāršā apmērā no kravinieka īpašnieka. Jo tieši šie divi personāži ar savu bezdarbību izraisīja avāriju.

Vispār par autoparka ritošās daļas drošību atbild serviss. Kāds par to atbild ar savu parakstu! Autobusiem par piemēru regulāri tiek mainītas riteņu pievilkšanas skrūves, tam tiek sekots. Piemēram puspiekabei līdzi nāk instrukcija, 1. reizi riteņus pārvilkt pēc 50 km un 2. reizi pēc 250 km.
Un tad iestājas tāds moments ka atskrūvēt var tikai 4 veči ar gariem laužņiem un vesera palīdzību kopā pieliekot savus spēkus.

Par autoparka stāvokli atbild uzņēmuma īpašnieks! Un nevajag riteņu skrūves pirkt Depo.

tātad Tava uzņēmuma boss ir drūms žņauga,ja mūsdienu Eiropas vidienē nav dzirdējis neko par ''gaļasmašīnu'' riteņu atskrūvēšanai! ar to viens nīkulīgs datorģēnijs bez lielas piepūles var atskrūvēt jebkuru riteņa uzgriezni. vai nogriezt špiļku kā salātlapu.
Kaut kā CSN guru selektīvi aizmirsi šo punktu:
100. Ja izveidojas ceļu satiksmei bīstami šķēršļi vai citas briesmas, kuras transportlīdzekļa vadītājs spēj pamanīt, viņam jāsamazina braukšanas ātrums vai pilnīgi jāaptur transportlīdzeklis, vai, neradot bīstamību citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, šķērslis jāapbrauc.

Pipec, amerikāņu hlami! Krievu tačkas vismaz bremzējot aizvelk uz vienu pusi.
Te varētu teikt, ja visiem būtu obligāti jāiziet drošas braukšanas autoskola un pēc tam vēl ik gadu jāpatrennējas kādā mācību laukumā kontrolēta bremzēšana un "briedi", tad sasistu auto būtu daudz mazāk.
Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk
ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Nu negarantēja priekšējais, pie tam bremzēja bez "redzama iemesla". Vajag viņus visus tur visur piesiet priekšā un pakaļā, un pie gultas.