Pamanot, ka busiņa šoferis ir tādā reibumā, ka nesaprot, ko dara, apvidnieka vadītājs "ātri un bez sāpēm likvidē problēmu".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pamanot, ka busiņa šoferis ir tādā reibumā, ka nesaprot, ko dara, apvidnieka vadītājs "ātri un bez sāpēm likvidē problēmu".
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
Vāu, krievija. Tur nu gan ir zelta dzīve. Varu derēt, ka tas buss ir pilns ar naudu. Tas braukā un visiem dala naudu. Ne tā kā te. Mācies vesalus 8 gadus, bet tad strādā kā vergs gaterī par 150 eiro mēnesī. Amerikosi vainīgi.
tev kā Krievijas ekspertam vajadzēja zināt, ka par amerikosiem vēl nicīgāks apzīmējums ir pindosi. Ko tas nozīmē gan nezinu, bet pindosi ir vainīgi pie itin visa, ieskaitot to, ka Sočos krievi pieēdas dopingu un visus vinnēja, tak tagad bez stimulatoriem ir pilnīgi nulles un vēl vairāk - netiek pielaisti Phjončhanai - oi kak boļno i obidno (no vseravno vse nasix baitsja)
Tas tavs-''dsa'' nozīmē-''dirsamplis''?Par 150 eiro mēnesī pat dirsampļi nestrādā!