Apkopota izlase ar epizodēm, kurās galveno lomu šoreiz izpilda BMW spēkratu vadītāji.
Uzreiz jāsaka, ka video ir no dažādām valstīm.
Apkopota izlase ar epizodēm, kurās galveno lomu šoreiz izpilda BMW spēkratu vadītāji.
Uzreiz jāsaka, ka video ir no dažādām valstīm.

Lai brauktu ar BMW ir jābūt iekšai, kā to parāda pirmajā klipā baltā X5M braucējs. Ir jābūt BMW un draiverim. Parasti nav otrā, jo visādi tur dodžu, fofāgenu u.c. drotu braucēji sadomājās, ka tiekot pie BMW stūres nu tik būs. Un ir arī... dirsā ir... kā pārējos klipos.
Citiem vārdiem sakot, nopērkot BMW tu nenopērc spējas to vadīt. ![]()

Jā, un ar Bmw mēdz braukt arī zolīdi cilvēki.Bet, piem starp subāru impreza lietotājiem atsaldētu un nepieklājīgu idiotpofigistu skaits būs procentuāli krietni lielāks, nekā starp tiem gānītajiem Bmw piekritējiem.

Aā, ok, beidzot arī galv. p/idars mīnusu producents ir atnācis, visu dienu gaidīju.Trīsciparu skaitli tu spēj iedrist? ;P

Tie lūžņi tak nemaz neiet. Domājams, ka slīpi iet tāpēc, ka bija vairākas reizes sisti un lipināti kopā. ASV tādi jau sen būtu ar "salvage" uzlīmi, bet te gopņiki kaut ko vel cenšās izspiest.

Ir tieši pretēji, proti, BMW ir jaudīgi auto. Autovadītāji, kuriem patīk braukt ātri, attiecīgi izvēlas auto pēc jaudas un savas maksātspējas! Izņēmumi ir vienmēr, tas tādos lielos vilcienos.

Kad būs Tēma par subaru un lexus vadītāju izdarībām ??
Bet ir jau sen bijis un būs vēl, te Audi www.iauto.lv/pie-stures/av...satiksme-video

Es domāju,ka te laiks būtu organizēt mietiem bruņotas brigādes attiecīgi pa auto markām un kkur piem Lucavsalas atrakciju laukumā beidzot uzrīkot izšķirošo Kauju.Tieši tas acīmredzot ir šo publikāciju apslēptais cēlais mērķis.Kad visi cits citu nositīs, tad beidzot miers un harmonija iestāsies.

Piekrītu, ka jaudīgi, bet viņus izdupsē visi, kuriem nav slinkums.
BMW vienīgā vieta kur izpausties ir pilsēta. Jo trasēs, sacīkstēs, viņi elpo pat renault un ford dūmus.
Interesanti, Vernons šo lasa?
Kā viņš video autora vietā būtu izvairījies no avārijas 0:55-1:05?

Lielākā daļa CSN - tikai stulbas BMW-pistu zīmēšanās dēļ
Stulbeņu bars, nekā vairāk.
Jau vairākkārt esmu komentējis, attīstītajā pasaulē ar BMW brauc kaut dzīvē sasnieguši cilvēki (inteliģence), pie mums un Krievijā - aiiii ![]()
BMW ir dārgs uzturēšanā un tie smerdeļi viņus patiesībā nevar atļauties. Tāpēc lielākai daļai ir defekti savirzē, riepās amortiatoros un bremzēs. Un ja arī tiem smerdeļiem kkāda nauda parādās, tā tiek ieguldīta "enģeļacīs" vai "hrenonos". Attiecīgi liela daļa ir ar lielākiem vai mazākiem saķeres defektiem. Nu un sekas neizpaliek: pie ceļa neturas. Bet tie ausaiņi to raksturo kā: affigenna jaudīgu BMW, kas visu laiku frēzē
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
Kārtējais tradici(O)nālais uzaicinājums uz naida sēšanu un uz tupiem komentāriem.
Lai jau suņi rej!