Motobraucēji pret autobraucējiem un policiju (+ VIDEO) 11

 
iAuto | 10.jūlijs 2018 17:27

Vairākas epizodes no motobraucēju uzņemtajiem video, kurās tie konfliktē ar autobraucējiem un bēg no policijas.

 
Visi komentāri
 
usaexperc 10.jūlijs 2018 17:45
10 1 Atbildēt

Vajag, vajag to naidu kurināt! Klikšķu skaits desmitkāršojas, bet vai redaktoram makā arī ieripo desmitkārtīgais?

Un padomājiet par iEdgaru, viņš ir vienīgais pūtējs Līvānos. Viņam tomēr ir jāstrādā. Komentējot viņam tikai čiks sūkājamās trubas galā izpūšas un Pļurkt biksēs.

viencexperc 10.jūlijs 2018 21:14
2 3 Atbildēt

dažreiz kaut ko jēdzīgu arī uzraksti

Krāns 10.jūlijs 2018 19:42
3 0 Atbildēt

iedgaram bija tā resnā vecene, kura pie Scorpio pozēja puskaila? Man viņa reāli patika. Pamēğināšu to bildi atrast arhīvā.

mareks 10.jūlijs 2018 20:07
14 1 Atbildēt

ja tam idiotam uz moča kāds pie tā ātruma nogrieztu ceļu, tad par vienu idiotu būtu mazāk. vai viņš tiesības noliktu pa sadalošo līniju braucot? kurš viņam deva tiesības pārsniegt ātrumu?

Pļurkt 11.jūlijs 2018 8:26
0 0 Atbildēt

Tipisku idiotu var redzēt akurāt 4. minūtē!

jaaanis 11.jūlijs 2018 12:00
4 0 Atbildēt

Tipiski idioti ir visās frontēs, gan starp autovadītājiem, gan starp moto un velo braucējiem, gan starp gājējiem, gan CP, gen ceļu remontētjiem utt. Un lielākas vai mazākas kļūdas ir piļāvis jekurš cilvēks.

Bet tikai "tipiski idioti" to nespēj saprast un uzskata, ka idioti ir visi citi tikai ne viņš pats.

Peace

Pļurkt 11.jūlijs 2018 12:38
0 2 Atbildēt

Šajā vietnē vienmēr tiek apdirsts mocists.

Tieši šajā video mocists pret auto izdarīja precīzi tā pat kā dara 99% autovadītāju attiecībā pret moci, bet neviena kaut drusku nosodoša komentāra!

Toties kā dīvānapirdējs uzvilkās!! Vai ta neredz ka "ES BRAUCU"!!

nu ko 10.jūlijs 2018 20:13
13 1 Atbildēt

kāpēc poliči pa viņu nešauj????

kasinsh79 11.jūlijs 2018 8:33
0 0 Atbildēt

Tas pēdējais ASV hits man pat patika (kaut arī neatbalstu), izskatījās, ka mocists reāli aizmuka

Oskars 11.jūlijs 2018 10:08
0 0 Atbildēt

Sašāva 90tajos. Džeks invalīds, policists cietumā. Tas ir tāpat, ja kāds nogriež ceļu. It kā varētu viņam ievilkt pa mašīnu, bet ja viņu sametīs, iegrūdīs citās mašīnās vai gājējos? Ir instrukcijas un veselais saprāts.

viencexperc 11.jūlijs 2018 10:29
5 0 Atbildēt

Tas jau tāds, geju mocītis. Puisis apstājas priekšā, lai kāds viņu paņemtu pakaļā. Neņēma. Tāpēc arī vis sākās.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 1

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Svētdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši septiņi cilvēki, viens gājis bojā

Svētdien Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, bet viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti