Audi vadītājs brauc ievērojami ātrāk nekā citi un ietriecas priekšā braucošajā VAZ, kas savukārt, taranē video autora mašīnu (no 4.00)
Video komentārā teikts, ka avārijā cietuši trīs cilvēki, bet Audi vadītājs iebēdzis mežā.
Audi vadītājs brauc ievērojami ātrāk nekā citi un ietriecas priekšā braucošajā VAZ, kas savukārt, taranē video autora mašīnu (no 4.00)
Video komentārā teikts, ka avārijā cietuši trīs cilvēki, bet Audi vadītājs iebēdzis mežā.

Tā kā tu tikai nesen sāki joku kampaņu, tad atļaušos ieteikt - liekvārdība nogalina joku. Asprātībai jābūt viegli uztveramai.
Bez tam - smieklīgas anekdotes pamataspekts ir negaidīts pavērsiens vēstījumā. Vai arī negaidīta divdomība jeb spēle ar atšķirīgiem vēstījumiem.
Taču pat sarezģītu joku gadījumà vēlams izvairīties no liekvārdības.

Kada joku kampana?
Es šeit pastāstu par savu dzīvi, jo man tā pat, ka “viencexperc” nav daudz draugu.
Tadēl es uzturos šeit, cerībā atrast kādu draudzinu![]()
Paslaik mēginu sakolit lietotaju “bumeris”. Viencexperc teica, ka mums vins jāmegina parsedināt fordā, jo puisis nezin kas ir ists auto.
Varbūt Tu gribi ar mums draudzēties?
Ja būsi forš čoms tad izvizināšu tevi savā fordinā![]()
Klasisks priekšā esošais nenogarantēja. Nebija locekļus izkāris pa logu.

Varbūt pēc iespējas tuvāk labai malai? Varbūt spogulis tomēr noder? Neattaisnoju ne vienu!
Nu, fantast teorētiķi, izstāstīsi kurā sekundē pakaļā ar triecienu iestumtais žigulis varētu pārliecinoši saprast, kas viņam draud, kāds būtu viņa pareizais rīcības plāns un cik ilgā un kādus secinājumus varētu izdarīt filmētājs, lai arī izvairītos no blaukc.
Bet, cik noprotu, principā pakaļā braucējs var braukt kā grib, jo visiem , pilnīgi visiem ir jādzemdē drošības tunelis pakaļā braucēja kustības vektora virzienā, jānojauc mājas, jāaizber grāvji, jāizcērt koli utt... ![]()
Mēs jau vienā no iepriekšējām tēmām no Tevis uzzinājām ka McDonalds ir nevis telpu - NAMĪPAŠUMA nomnieks, bet ceļu satismes dalībnieks... Tāpēc ar lielāko prieku uzklausīsim pašus jaunākos jaunumus tavos CSN...
un cik sekundes PIRMS trieciena visiem četriem iesaistītajiem un kurās joslās bija jāuzstāda trijstūri?

Ja aizbēga, tad ir 3 varianti:
1) šoferis bija piedzēries
2) auto bija zagts
3) šoferim kaut kas nav kārtībā ar psihi un nepieciešama klīniska izmeklēšana

ir vēl viens variants - pie stūres bija tīnis jeb kā krievs saka, sapļaks

Kāpēc uzreiz - "dzēris"? Mēs, būmeristi, bieži bēgam.
Reiz, es mēģināju izkost škodu oktāviju. Dzinu pa tramvaja sliedēm, bet būmeris paslīdēja, un aizgāja saulītē. Ieskrēju vienā nissan automašīnā ( patrols, ja nemaldos). Tie tur visi sāka rēkt no smiekliem, bet es savu ģīmi sasitu pret stūri, jo ABS man nebija izņēmu, lai varētu ielikt sporta stūri). Tad, lai neviens to neredzētu, nācās bēgt.

Un ar ko tad Audi vadītāji-lidotāji atšķiras no BMW lidotājiem?
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Svētdien Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, bet viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk
Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
Uhhh tas tik bija belziens.
Žēl, ka pa vidam netrāpījas kāds fordiņš.
Man ar čomu "viencexperc" vismaz būtu kāds donoriņš priekš rezerves daļām. M"e stā cenšamies vismaz gadu uz priekšu iepikrt, kādu materiālu, nu ta lai nepaliek vispār bez transporta. ZIn, kā šitā baigi forši, ziemā tik izej ārā pie donoriņa un norauj to, ko Tev uz to brīdi vajag un liec tik savā fordiņā iekšā, nu super!
a šitie vaču audi, gan ir miskastes, ne tur kāds donors ne tur kas, un ja ir donors tad par to pašu prasa mana fordiņa cenu pfff, es jau niess ŗikļu rāvejus barot, man jau tā jābaro sava zuzīt (viāi patīk daudz ēst) un dažkārt jāizpalīdz čomam "viencexperc", arī viņš kaut, kā ir jāpabaro un tā mutīte jāaizpilda...