Audi vadītājs "savāra ziepes" un iemūk mežā (+ VIDEO) 15

 
iAuto | 25.jūlijs 2018 17:06

Audi vadītājs brauc ievērojami ātrāk nekā citi un ietriecas priekšā braucošajā VAZ, kas savukārt, taranē video autora mašīnu (no 4.00)

Video komentārā teikts, ka avārijā cietuši trīs cilvēki, bet Audi vadītājs iebēdzis mežā.

 
Visi komentāri
 
TELE2 25.jūlijs 2018 18:56
11 6 Atbildēt

Uhhh tas tik bija belziens.

Žēl, ka pa vidam netrāpījas kāds fordiņš.

Man ar čomu "viencexperc" vismaz būtu kāds donoriņš priekš rezerves daļām. M"e stā cenšamies vismaz gadu uz priekšu iepikrt, kādu materiālu, nu ta lai nepaliek vispār bez transporta. ZIn, kā šitā baigi forši, ziemā tik izej ārā pie donoriņa un norauj to, ko Tev uz to brīdi vajag un liec tik savā fordiņā iekšā, nu super!

a šitie vaču audi, gan ir miskastes, ne tur kāds donors ne tur kas, un ja ir donors tad par to pašu prasa mana fordiņa cenu pfff, es jau niess ŗikļu rāvejus barot, man jau tā jābaro sava zuzīt (viāi patīk daudz ēst) un dažkārt jāizpalīdz čomam "viencexperc", arī viņš kaut, kā ir jāpabaro un tā mutīte jāaizpilda...

s 25.jūlijs 2018 21:11
11 2 Atbildēt

Tā kā tu tikai nesen sāki joku kampaņu, tad atļaušos ieteikt - liekvārdība nogalina joku. Asprātībai jābūt viegli uztveramai.

Bez tam - smieklīgas anekdotes pamataspekts ir negaidīts pavērsiens vēstījumā. Vai arī negaidīta divdomība jeb spēle ar atšķirīgiem vēstījumiem.

Taču pat sarezģītu joku gadījumà vēlams izvairīties no liekvārdības.

s 25.jūlijs 2018 21:21
0 3 Atbildēt

Domāts Tele2.

TELE2 26.jūlijs 2018 13:01
3 0 Atbildēt

Kada joku kampana?

Es šeit pastāstu par savu dzīvi, jo man tā pat, ka “viencexperc” nav daudz draugu.

Tadēl es uzturos šeit, cerībā atrast kādu draudzinu

Paslaik mēginu sakolit lietotaju “bumeris”. Viencexperc teica, ka mums vins jāmegina parsedināt fordā, jo puisis nezin kas ir ists auto.

Varbūt Tu gribi ar mums draudzēties?

Ja būsi forš čoms tad izvizināšu tevi savā fordinā

Kanibaals 25.jūlijs 2018 21:30
17 2 Atbildēt

Klasisks priekšā esošais nenogarantēja. Nebija locekļus izkāris pa logu.

Vernons 26.jūlijs 2018 8:22
1 6 Atbildēt

Varbūt pēc iespējas tuvāk labai malai? Varbūt spogulis tomēr noder? Neattaisnoju ne vienu!

Palaidniex 26.jūlijs 2018 10:23
8 5 Atbildēt

Nu, fantast teorētiķi, izstāstīsi kurā sekundē pakaļā ar triecienu iestumtais žigulis varētu pārliecinoši saprast, kas viņam draud, kāds būtu viņa pareizais rīcības plāns un cik ilgā un kādus secinājumus varētu izdarīt filmētājs, lai arī izvairītos no blaukc.

Bet, cik noprotu, principā pakaļā braucējs var braukt kā grib, jo visiem , pilnīgi visiem ir jādzemdē drošības tunelis pakaļā braucēja kustības vektora virzienā, jānojauc mājas, jāaizber grāvji, jāizcērt koli utt...

Mēs jau vienā no iepriekšējām tēmām no Tevis uzzinājām ka McDonalds ir nevis telpu - NAMĪPAŠUMA nomnieks, bet ceļu satismes dalībnieks... Tāpēc ar lielāko prieku uzklausīsim pašus jaunākos jaunumus tavos CSN...

Palaidniex 26.jūlijs 2018 8:23
3 5 Atbildēt

un cik sekundes PIRMS trieciena visiem četriem iesaistītajiem un kurās joslās bija jāuzstāda trijstūri?

viencexperc 26.jūlijs 2018 1:17
10 2 Atbildēt

Ja aizbēga, tad ir 3 varianti:

1) šoferis bija piedzēries

2) auto bija zagts

3) šoferim kaut kas nav kārtībā ar psihi un nepieciešama klīniska izmeklēšana

sex-perts 26.jūlijs 2018 10:09
1 1 Atbildēt

ir vēl viens variants - pie stūres bija tīnis jeb kā krievs saka, sapļaks

10-merons 26.jūlijs 2018 10:57
2 0 Atbildēt

Jānoskaidro blakus sēdētājas rīcība ...

bumeris 26.jūlijs 2018 11:22
24 0 Atbildēt

Kāpēc uzreiz - "dzēris"? Mēs, būmeristi, bieži bēgam.

Reiz, es mēģināju izkost škodu oktāviju. Dzinu pa tramvaja sliedēm, bet būmeris paslīdēja, un aizgāja saulītē. Ieskrēju vienā nissan automašīnā ( patrols, ja nemaldos). Tie tur visi sāka rēkt no smiekliem, bet es savu ģīmi sasitu pret stūri, jo ABS man nebija izņēmu, lai varētu ielikt sporta stūri). Tad, lai neviens to neredzētu, nācās bēgt.

Retorika 26.jūlijs 2018 10:13
0 0 Atbildēt

Un ar ko tad Audi vadītāji-lidotāji atšķiras no BMW lidotājiem?

hfm2 26.jūlijs 2018 10:56
2 0 Atbildēt

Vai vēl garākam nekam iAuto pietrūka pacietības?

Vernons 26.jūlijs 2018 10:59
1 15 Atbildēt
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 1

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Svētdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši septiņi cilvēki, viens gājis bojā

Svētdien Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, bet viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti