Video autors izlicis internetā savas avārijas ierakstu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors izlicis internetā savas avārijas ierakstu.

es ar to teelaini domāju tā, ka "šoreiz ne-krievu"
BET- ja reiz "TAAADA situacija" un ka "šhittttttik reiz" tā ir aprakstīta, filmēta un pārrunāta- KUR tad ir tie mūsu lokālie kvēlie drošības sargi un profesinĀlie drošibas pasniedzēji?? Kur ir tie padomi šāda te kreisā pagrieziena veicējam? Un kur garāmbraucējam ? Varbūt ne aka uzreiz "visem lohiem" stāstīt, bet varbūt varam PAR NAUDU to uzzināt? Sametīsim santīmus, lai beidzot/vienureiz uzdzirdētu to kādu "praktiski/pareizo" padomu? Ne tā, ka tik drirst/pljuutit tukšus salmus par fizikas likumiem un gudri mērīt molekulāri/kinētiski/fekālo asfalta virskārtas agregātstāvokli 36 grādu iespaidā.
Un ar ko piem slavena ir tā Ru un By - ar to, ka (atbildīgie LOHi) tur (joprojām) nav likvidējuši šāda "pāri 2 joslam" kreisā pagrieziena iespēju kā šķiru.
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Svētdien Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, bet viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk
Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
Kārtējais n-tais sižets- viens Lohs kreisajā joslā bremzē, bet otrs Lohs mudīgi brauc tam garām pa labo rindu- nepārliecinoties (priekš sevis...) ,Kāpēc īsti tas 1maisLohs tur to bremzēšanu veic. Nepaņemot pa labi, nenoņemot kāju no gāzes un nepaskatoties bremzētājam"gar bamperi" un nesaprotot to situāciju priekšā .Vnk sip/taisni un pilnīgi pajāt.Jo ir taču "Taisnība".Buļbašu Lohi.Daudz...