Video autors izlicis internetā savas avārijas ierakstu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors izlicis internetā savas avārijas ierakstu.

Tev varbut viss skaidrs, bet patiesiba sada situacija iekrit daudzi un bulbasi tur ne pri com

es ar to teelaini domāju tā, ka "šoreiz ne-krievu"
BET- ja reiz "TAAADA situacija" un ka "šhittttttik reiz" tā ir aprakstīta, filmēta un pārrunāta- KUR tad ir tie mūsu lokālie kvēlie drošības sargi un profesinĀlie drošibas pasniedzēji?? Kur ir tie padomi šāda te kreisā pagrieziena veicējam? Un kur garāmbraucējam ? Varbūt ne aka uzreiz "visem lohiem" stāstīt, bet varbūt varam PAR NAUDU to uzzināt? Sametīsim santīmus, lai beidzot/vienureiz uzdzirdētu to kādu "praktiski/pareizo" padomu? Ne tā, ka tik drirst/pljuutit tukšus salmus par fizikas likumiem un gudri mērīt molekulāri/kinētiski/fekālo asfalta virskārtas agregātstāvokli 36 grādu iespaidā.
Un ar ko piem slavena ir tā Ru un By - ar to, ka (atbildīgie LOHi) tur (joprojām) nav likvidējuši šāda "pāri 2 joslam" kreisā pagrieziena iespēju kā šķiru.

Var padomāt, ka šādu krustojumu nav arī LV...

Nosauc kur tie būtu. Protams, visu to var uzmodelēt kaut uz Čaka vai Valdemāra ielas, piem ,griežoties iekšā pretējās puses vārturūmē.Tas laipnais puslohs/kurš/laiž- tas tak nejēdz apstāties ar kaut kādu distanci un parasti viss noties laidējam gar purnu un labās zonas apsteidzējam aklajā zonā.Tur tak nav jātēlo asu, ja reiz aizdomas par šādu situāciju, ta nefig bez apdomas maukt pa labo rindu garām, kaut arī tam ir 600% taisnība.Vistīrākā Loha pazīme- izmantot savas tiesības uz taisnību un nesaprastto, no kurienes tevi un kas tevi reāli apdraud.Jo nevar izskaust visus Lohus, var vienīgi pašam censties par tādu netapt.

Es teiktu, ka kārtējais video lohu ķeršanai komentāros. Viens idiņš, ne par ko nepārliecinoties, veic kreiso pagriezienu, bet bariņš ar lohiem meklē vainu filmētājā, ceļā, kokos, mākoņos vai partijā. Cik tipiski latviešiem, ne? ![]()

ā, ja idiņš kko veic, tātad otra idiņa/filmētāja svēts pienākums ir noteikti iebraukt viņam sānos, vai tā? Tu gribētu sēdēt blakus tam filmētājam?
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Svētdien Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, bet viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk
Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
Kārtējais n-tais sižets- viens Lohs kreisajā joslā bremzē, bet otrs Lohs mudīgi brauc tam garām pa labo rindu- nepārliecinoties (priekš sevis...) ,Kāpēc īsti tas 1maisLohs tur to bremzēšanu veic. Nepaņemot pa labi, nenoņemot kāju no gāzes un nepaskatoties bremzētājam"gar bamperi" un nesaprotot to situāciju priekšā .Vnk sip/taisni un pilnīgi pajāt.Jo ir taču "Taisnība".Buļbašu Lohi.Daudz...
1.lohs bremzē aiz laipnības, lai 2. lohs varētu veikt kreiso pagriezienu. To nesaprot 3. lohs, kurš saduras ar otro.