Iereibis autovadītājs bez tiesībām notriec gājēju un pamet notikuma vietu 8

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 3.septembris 2018 13:15

Vakar Cēsīs kāds autovadītājs, būdams alkohola reibumā, notriecis gājēju un notikuma vietu pametis, turklāt vīrietim nav autovadītāja apliecības, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Negadījums Cēsīs noticis agri no rīta, plkst.5. "Volvo" vadītājs uzbraucis vīrietim un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot par notikušo likumā noteiktajā kārtībā. Mote skaidroja, ka gājējs šķērsojis ielu tam neparedzētā vietā, bet pēc automašīnas vadītāja atrašanas konstatēts, ka transportlīdzeklis vadīts alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Vīrietim konstatēts teju 1,4 promiļu reibums.

Cietušais gājējs nogādāts ārstniecības iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

 
Visi komentāri
 
Piekasīgais 3.septembris 2018 15:23
7 3 Atbildēt

Šādus vajag pielīdzināt "plānotai slepkavībai" vai slepkavības mēģinājumam.

viencexperc 4.septembris 2018 7:37
2 2 Atbildēt

100% piekrītu.

Bradypus 4.septembris 2018 7:59
2 0 Atbildēt

Bet varbūt tomēr pašnāvībai? "gājējs šķērsojis ielu tam neparedzētā vietā" - jā, braukt reibumā nav nekāda laba doma, bet vai mums ir pieejams plašāks situācijas skaidrojums, lai saprastu, vai reibums patiešām ir cēlonis notikušajam? Vai braucējs skaidrā būtu spējis pašnāvnieku glābt?

Wtf? 4.septembris 2018 16:06
1 1 Atbildēt

kāda pašnāvība, čalis ritīgā ātrumā triecās vietā kur atļauts braukt uz 30! un tur kur cietušais gāja pāri vienkarsi nav gajejparejas! bet otra puse vajadzeja tikt!

reali nokaitināta 3.septembris 2018 20:09
0 1 Atbildēt

vainīgais, zini, tu gandriz atstāji bērnu bez tēva un vel aizbēgi, tagad puisis, ciešs un cīnās par to lai kādreiz vel varētu staigāt, bet tu vel blato un stāsti, ka tev vienalga un no tevis neko nevar piedzīt, kā tu ar sevi vari sadzīvot?

Kanibaals 4.septembris 2018 7:54
5 0 Atbildēt

Kad prokurorei vai policistam tā "gadās" tad gan nespēj pierādādīt ka braucis dzērumā. Pat vairāk tie kas nepavācās malā kļūst par vainīgajiem.

Šumba 4.septembris 2018 22:49
0 0 Atbildēt

Arī ministram!

Janka 5.septembris 2018 17:59
1 0 Atbildēt

5-os no rīta Cēsīs, naktī no svētdienas uz pirmdienu īpaši skaidrā prātā neviens neklaiņo.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 

Arī Volkswagen domā, ka modeļu par daudz 5

Vācijas autobūves koncerns, līdzīgi kā Toyota, ir secinājis, ka tā modeļu klāsts ir kļuvis pārāk plašs. Uzņēmums plāno samazināt modeļu un to versiju skaitu, koncentrējoties uz populārākajiem un pieprasītākajiem automobiļiem, lai palielinātu ražošanas apjomus un uzlabotu efektivitāti. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti