Kravas auto izslīd puspiekabe, taču vadītājs panikā nekrīt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kravas auto izslīd puspiekabe, taču vadītājs panikā nekrīt.

Spriežot pēc redzamā, vainīgs varētu būt pastiprāks sānvēja brāziens. Bet nu profesionāli savāca, pa smuko!


Jā jā, sliktam dejotājam arī pauti traucē, tāpat, kā sliktam fūristam redz vēja problēmas...

debilais narcis, pastāsti, ko tu izdarītu tajās situācijās, kas redzamas šajā video?!
Tikai neklusē kā mazdūšīgs muldoņa. Ja jau pateici 'A' (pasprēgāji, ka tur kaut kas neprasmīgiem braucējiem traucē), tad esi pietiekami drosmīgs pateikt arī 'B'. Tikai konkrēti, bez ūdens liešanas, kā lēta mauka kaut kāda! Ko tieši tu darītu, un kā tas palīdzētu izvairīties no sānvēja????
Cilvēki tavu, 'viensexperts', pavisam neseno, tomēr ambiciozo parādīšanos šajā portālā ir pamanījuši. Nu tad pierādi, ko nozīmē tavi vārdi - tukša diršana vai arī kaut jel kāda sakarīga jēga?!

Nomierinies sīkais, neviens tev netaisās ņemt to konfekti nost, sēdi stūrī un klusē, kad vīri runā!
Tev tās čuras tā ir sakāpušas galvā, ka tu pat jautājumu nespēj normāli noformolēt. Tad tev sānvējšs, tad tev šis konkrētais, video kurā skaidri redzams, nav nekāda sakara ar vēju!
P.s.
Un sāc vienreiz izmantot savu reģistrēto niku ex ekspert ;)

Labi pietiks tev čikstēt un sūdzēties visās malās, tak komentē ar savu iepriekšējo niku un miers, vai nomaini foto un nebūs tāda līdzība, kur problēma?
Problēmas te ir tikai tev, debilais narcis, ja jau zodz cita cilvēka nika attēlu, tukši dirs un mazdūšīgi izvairies atbildēt par saviem vārdiem.
Tajā Vernona video ir redzams sānvējšs. Tik tik ļoti stulbs un augstprātīgs cilvēks, kā tu, tukšdirsēj, to var nepamanīt. Ja jau tu pie tā video paziņo, ka sānvējš nav problēma, tad uzraksti, ko tu to vadītāju vietā darītu un kā tas palīdzētu. Bet tu neko nespēj uzrakstīt. Jo esi pārāk stulbs. Visu labu, dauni!

Es Tev atbildēju Ņivas postā, vari krātīties tālāk mazuli..
P.s.
NEkad neesmu neko zadzis un arī šoreiz ne, ja tu par bildi, tad tas ir kluba logo, un ir brīvi pieejams jebkuram, ja vēlies arī vari sev tādu uzlkit, es būsu tikai pagodīnāts
P.s.s
Ja tu nebūtu akls tad pamanītu, ka es runāju par raksta, ne vernona video.
Tā kā iedzer siltu pienu, kā tev mazulim pieņemts un liecies uz auss. ;)

Ņemot vērā, ka tavas intereses ir pamatskolas pabeigšana
www.iauto.lv/profils/viensexperc/
tieši jau tev būtu lietderīgi iedzert siltu pienu, mazulīt...

Nu b*a salīdzināji.
Varbūt ieliec video - 6000kg trotils vs debesskrāpis?

Nekā neparasta, mana ikdiena.
A ko jūs domājāt- 95. kods!

Piespieda bremžu pedāli, ieejot līkumā! Vis bremzēšanas proces tikai uz puspiekabes sešiem riteņiem. Tukša puspiekabe.

Diemžēl tā kā brauc Nordeka šoferi tāds skats arī agri vai vēlu sagaida mūs. Vēl ir iespēja to novērst bet maz ticama.

Spečuki, ble! Speciāli sanesa piekabi, nekā īpaša. BMW braucēja ikdiena... ![]()
Vernīt!Nav tur līkums.Iespējams,nedarbojas ABS,tad piekabei bremzes ir naži.Bet savāca smuki un visi laimīgi!
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk
iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk
Vācijas autobūves koncerns, līdzīgi kā Toyota, ir secinājis, ka tā modeļu klāsts ir kļuvis pārāk plašs. Uzņēmums plāno samazināt modeļu un to versiju skaitu, koncentrējoties uz populārākajiem un pieprasītākajiem automobiļiem, lai palielinātu ražošanas apjomus un uzlabotu efektivitāti. Lasīt vairāk
slikti, ka pieļāva, ka piekabe izslīd, labi, ka savāca un tobrīd pretī neviens nenāca