Avārija uz Bauskas šosejas - kravas auto nobrauc no ceļa (+ VIDEO) 12

 
iAuto | 16.septembris 2018 11:07

Satiksmes negadījums noticis 15.09.18 uz Bauskas šosejas, taču precīzākas informācijas nav. Iespējams, šoferis kļūdījies nobraucot no lielā ceļa.

 
Visi komentāri
 
Vernons 17.septembris 2018 8:19
3 9 Atbildēt

1. Jāprot braukt ar fūri!

2. CSN 77. punkts priekš tādiem manevriem.

3. Ir jābūt CSN punktam, kas uzliek par pienākumu cienīt smagu un lielu transportu.

Vernons 17.septembris 2018 8:29
1 0 Atbildēt

CSN 75. Ja transportlīdzekļa gabarītu vai citu iemeslu dēļ nav iespējams nogriezties no attiecīgā malējā stāvokļa, ir atļauta atkāpe no šīs prasības, ja tas netraucē citu transportlīdzekļu kustību.

650 17.septembris 2018 12:41
5 1 Atbildēt

Uzprasās tradici(o)nālais secinājums- filmētājs ir idiots.Apraksta autors arīdzan cenšas “neatpalikt”.Mērķauditorija gavilē,jo atkal ir “iemesls”.

iAuto 17.septembris 2018 15:36
2 2 Atbildēt

Tas ir aculiecinieka video, vēlies, lai kāpj ārā un intervē...

Video saturiski labs un netipisks.

650 17.septembris 2018 17:15
2 0 Atbildēt

Aculiecinaieka "netipiskais" video (šoreiz...?) ir (kā parasti) ar cēlu ideju.Jo (mums visiem) ir skaidrs, ka 8/10 izlasītāju to iztulkos vnk tā, ka (kārtējoreiz) smagsvara vadītājs nemāk braukt un "mīda kājām" LV zaļo dabu un degradē LCeļabūves grandiozos sasniegumus.Ja zemniekam nav kur nogriezties no 6-tās šķiras starplauku brauktuves uz savas sausās atejas pievadceļu, tas ir skaidrs,pats vainīgs.Bet, ja nav kur nogriezties no vienīgās 9x kapitāli izmahremontetās Valsts Mēroga Starpgalaktiku Maģistrāles E67 (nejaukt ar E629.. ), tad tas ir jau drusku cits jautājums. Es personīgi to iekomentēju tā iemesla dēļ, ka šodien te nebij svarīgākas ziņas,ko komentēt.Labi vel ka Vernons pieslēdzās,to Galveno domu tā "pamatotāk" izskaidrodams.

CP 17.septembris 2018 13:07
2 1 Atbildēt

Kautkāda pid... dēļ tiek kavēts CP ekipāžas tiešais darbs. Kādēļ šādos gadījumos nevar vienkārši izsaukt evakuatoru un apdrošinātājus, lai noformē zaudējumus ceļam un par pilnu maksu izvelk to pid... ārā.

Vernons 17.septembris 2018 13:28
3 0 Atbildēt

Nevar! Ir iestājies apdrošināšanas gadījums. Sabojāta manta 3. personai, Latvijas Valsts ceļiem piederošs īpašums, kurš arī būs jāsakārto par apdrošinātāju naudu! Pie kam puspiekabe, iespējams, ir bankas īpašums, ar Casko. Evakuācija no grāvja. Apdrošinātāji segs piekabes remontu, varbūt! Bet evakuāciju no grāvja var segt gan, gan, pats vai apdrošināšana. Tā kā policijas protokolam jābūt obligāti!

650 17.septembris 2018 13:44
6 0 Atbildēt

Jebkurā gadījumā, LV valsts ceļi var Pamatoti Lepoties ar šo Gaumīgi un Droši iekārtoto krustojumu uz ši skaistā EU-nozīmes lielceļa.Ir izpildīti itin visi iespējamie Eur un Gost un Cssd un un Eraf un pLizda normatīvi.Bravo.

Vernons 17.septembris 2018 13:49
11 6 Atbildēt

Mani tracina, ka pārbūvējot ceļus netika projektētas ieskrējiena un ātruma samazināšanas joslas. Bet ceļam, kā nekā, ir Eiropas apzīmējums E 67. Zirgu pajūgiem, traktoriem un velosipēdistiem tur nav vieta!

650 17.septembris 2018 15:40
3 0 Atbildēt

Ja cilvēku šodien kaut kas "tracina", tas taču nozīmē, ka te ir darbs prokuroriem,psihologiem un homeopātiem.Jo tie "tracinātie" atklātā textā Neciena savu valsti un noniecina visu tajā sasniegto.Kādu tev nafig ātrumu tur vajag samazināt- brauc lēnāk, vesels būsi.Zzirgu pajūgs, piemeeram,- tas tak tas čigān/kučieris pats vainīgs.Led dienasgaitas tam nav, pakaļēejais/vidējais pavarotņiks reku ar zirgasuudiem nosmerēejies un pats važonis nav dbs kursus izgājis.Lohi, pletj.Paskat, tie LCeļi cik tur dibenu plāsuši un cik pPūles ieguldījuši, cik reizes to suudagabalu labdarības uzplūdā kapitāaali izmontējuši priekš shitiem nepateicīgi/lopveidiigajiem...

usaexperc 17.septembris 2018 20:25
3 1 Atbildēt

Man ir tikai viens ieteikums, negribi, nevari, nemāki braukt un ievērot CSN, nebrauc. Ej roc grāvjus, slauc buļļus vai dari jebkādu citu ar braukšanu nesaistītu darbu. Braukšana nav obligāta prasība un visiem nav obligāti jābūt braucējiem! Ļauj braukt tiem, kuri to māk un netaisa sūdus uz ceļa...

Kanibaals 17.septembris 2018 22:34
0 0 Atbildēt

Pačučēja

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 

Arī Volkswagen domā, ka modeļu par daudz 5

Vācijas autobūves koncerns, līdzīgi kā Toyota, ir secinājis, ka tā modeļu klāsts ir kļuvis pārāk plašs. Uzņēmums plāno samazināt modeļu un to versiju skaitu, koncentrējoties uz populārākajiem un pieprasītākajiem automobiļiem, lai palielinātu ražošanas apjomus un uzlabotu efektivitāti. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti