Video autoram izdodas izvairīties no sadursmes ar Hyundai Solaris, taču tad ne ar Hyundai Creta, kas brauc otrā pusē.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autoram izdodas izvairīties no sadursmes ar Hyundai Solaris, taču tad ne ar Hyundai Creta, kas brauc otrā pusē.
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk
Valsts policija uzsver, ka pie stūres jāsēžas tikai skaidrā prātā. Ja svinību laikā plānots lietot alkoholu, par drošu nokļūšanu mājās jāparūpējas jau iepriekš. Lasīt vairāk
Valsts policija no 19. līdz 25. jūnijam strādās pastiprinātā režīmā, veicot arī reidus, lai novērstu braukšanu alkohola reibumā, “Rīta Panorāmā” pastāstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk
Vai prātīgāk nebija piebremzēt?
Nu nevar tik ātri to oglobļu noņemt no gāzes pedāļa kā gribās!
1kārt gan autoram, UN NOTEIKTI arī Solaris bija jāpaliek savā joslā.
piebremzēt vai nē - to katrs pēc savas pārliecības. piebremzējot, tiek radīti nevajadzīgi draudi aizmugurē braucošajam, arī krustojuma caurbraukušo skaits tiek samazināts... un tas viss tikai dēļ viena (solaris), kuram ir VAIRĀK jāsteidzas. Protams, es arī piebremzētu, un tikai tādēļ, lai nebūtu klapatu, tomēr domās, es to joslas mainītāju ar greideri iestumtu grāvī, jo tieši šādi "tramīgie" ar vienu gājienu rada uzreiz vairākas citas bīstamas situācijas.
Kas notiktu, ja Solaris nebūtu izbraucis? Nekas, pastāvētu ar jau esošiem 0km/h un aizbrauktu nākošajā "zaļajā", ja tiešām šajā nepaspēsi.
Kādēļ citam un visiem pārējiem aiz autora jābremzē?
p.s. jau atvainojos par minētā ekstrēmisma pieskaņu, tomēr katru rītu un vakaru vērojot "steidzīgos" Rīgas ielās ... nu neredzu es nevienu iemeslu, kādēļ, lai es jebkādā veidā cienītu"pa otro joslu" apbraucējus.
