Video autors vaicā, kurš vainīgs avārijas izraisīšanā. Lai iegūtu "pilnu bildi", jānoskatās arī otrs video.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors vaicā, kurš vainīgs avārijas izraisīšanā. Lai iegūtu "pilnu bildi", jānoskatās arī otrs video.

Ir tāds teiciens "digitālie zīdaiņi" - tagad arī es saprotu, uz kādiem komentētājiem tas attiecas![]()

Čau visiem vainīgs motociklu vadītājs kurš brauc kur nau atļauts. Bmw nau vainigs
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk
Valsts policija uzsver, ka pie stūres jāsēžas tikai skaidrā prātā. Ja svinību laikā plānots lietot alkoholu, par drošu nokļūšanu mājās jāparūpējas jau iepriekš. Lasīt vairāk
Valsts policija no 19. līdz 25. jūnijam strādās pastiprinātā režīmā, veicot arī reidus, lai novērstu braukšanu alkohola reibumā, “Rīta Panorāmā” pastāstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk
Man patīk kā ir salikti uzsvari. BMW un motocikls, nevis auto un motocikls, nevis BMW un konkrētas markas motocikls. Tas jau vien parāda BMW pārākumu, tas nav parasts auto, bet kautkas pārāks - BMW! A motocikls, tā ir sīka, zema vienība.