Video autors vaicā, kurš vainīgs avārijas izraisīšanā. Lai iegūtu "pilnu bildi", jānoskatās arī otrs video.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors vaicā, kurš vainīgs avārijas izraisīšanā. Lai iegūtu "pilnu bildi", jānoskatās arī otrs video.

Virsraksts: "BMW un motocikla sadursme". Bet ja nu motocikls arī ir BMW? Tad sanāktu "BMW un BMW sadursme".
Viens BMW saskrienās ar citu BMW. Tad atbilde būtu ļoti vienkārša - vainīgs BMW. Jebkurā gadījumā, nekļūdīgi, grozi kā gribi ![]()

Ir tāds teiciens "digitālie zīdaiņi" - tagad arī es saprotu, uz kādiem komentētājiem tas attiecas![]()

Čau visiem vainīgs motociklu vadītājs kurš brauc kur nau atļauts. Bmw nau vainigs

Man vienīgajam besī, ka cilvēki neprot uzrakstīt "nav"?

Es arī saku - mocis, kurš lidoja, ne brauca. BMW varbūt var pārmest neuzmanību, bet neko citu
Viss vienkārši, tā kā ieskrēja aizmugurējās durvīs tātad bija pietiekoši laika un distances nobremzēt. Motociklists pats apzaga sevi laikā un telpā.

tā nu gan nevajadzēja teikt, jo tad tu automātiski pievienojies Pļurkt pasludinātajiem dauņiem, tak, ja būtu teicis, ka vainīgs BMW, varētu braukt pie viņu uz Latgali iedzert šmakauku

Kā kau teicu - dauņi šajā vietnē tikai vairojas.

Es ar saviem 3 komentāriem varētu būt dauņu karalis! Kautgan man labāk patīk būt dalbajobam-mīkstpēdiņam.

Vēl viens mudaks ar moci. Teikšu tā, pieredzējis vadītājs kurš domā ar smadzenēm spēj izvērtēt situāciju kas darās uz ielas,bet Te ir tikai mudaks uz moci
![]()

Man patīk kā ir salikti uzsvari. BMW un motocikls, nevis auto un motocikls, nevis BMW un konkrētas markas motocikls. Tas jau vien parāda BMW pārākumu, tas nav parasts auto, bet kautkas pārāks - BMW! A motocikls, tā ir sīka, zema vienība.
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk
Valsts policija uzsver, ka pie stūres jāsēžas tikai skaidrā prātā. Ja svinību laikā plānots lietot alkoholu, par drošu nokļūšanu mājās jāparūpējas jau iepriekš. Lasīt vairāk
Valsts policija no 19. līdz 25. jūnijam strādās pastiprinātā režīmā, veicot arī reidus, lai novērstu braukšanu alkohola reibumā, “Rīta Panorāmā” pastāstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk
Šī jau nu gan ir "īstā" vietne, kur prasīt kurš vainīgs, jeb pareizāk būtu kurš VAINOJAMS CSN izraisīšanā.
Vietnē kur laikam nav NEVIENA kas vispār kaut ko jēgtu no CSN(noteikumiem)!
Pilnīgi TUKŠĀ krustojumā nav spējīgi apgriezties pretējā virzienā!
Neapstājas pie "stop" zīmes un meklē vainīgos kāpēc sasita šo autiņu!!
Idiotu saiets, kur vienīgais kāpēc ir vērts ieiet - lai pamatīgi izsmietos par totāliem dauņiem!!