Vadītājs redz, ka blakus joslā braucošais "aizsapņojis", taču gāzes pedāli neatlaiž
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vadītājs redz, ka blakus joslā braucošais "aizsapņojis", taču gāzes pedāli neatlaiž

Katram uz cela ir jarikojas TA, lai nerastos bistama situacija.
Vaditajam jasamazina atrums pirms skersla, kuru speja pamanit!
Pirms manevra savlacigs br. Signals!
Prieksa esosam ar savu ricibu jagarante drosiba.
Zel ka tie abi nedabuja " poti" pakala, kad noblokeja kustibu.
Domaju, ka ari sis video rit pazudis!!! Man butu kauns!!!

Lai gan negadījumā tehniski vainīga ir otra mašīna, filmētājs ir totāls pidars.

Filmētājs pidars, bet tas otrs arī pidars. Absolūti nejūtu viņam līdzi.
172. Skaņas signālu atļauts lietot, tikai lai novērstu ceļu satiksmei bīstamas situācijas...

Un kur garantija, ka abi bakstija telefonu?
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk
Atbalstat vai nosodat?
Vakar braucot pa mukusalas tiesi tads pats bija, lenam ripo blakus josla bez pagrieziena un bez skatisanas spogulos...
Ko darīji tu?
Nombremzeju un uztaureju, bet domaju, ka vinam no ta nekada maciba nebus.
Protams. Tapec ka Tev "Distanci" javero, jaievero, jo Tu tacu bauc no aizmugures un vainigs pec policijas uzskata no dzimsanas. CSN ir jazina un jaievero katram otram, tresajam, vai varbut tikai katram ceturtajam!
Princips ir svēta lieta, galvenais, ka man taisnība - tas, ka pēc tam jācīnās ar apdrošinātāju, jādzīvojas pa servisu + a/m vērtības zudums, nu tas tā
Un kā tu zini, ka tā nav jau iepriekš apskādēta stūra "pārdošana" apdrošinātājam, bet princips?
Nezinu, protams, bet ja tā ir "iepriekš apskādēta stūra pārdošana" tad tas jau ir likumpārkāpums un krāpniecība, nevis šaura piere ar lieliem principiem
Trūkst konteksta lai atbalstītu vai nosodītu. Ja pirmo reizi mūžā gadījās aizpeldēt, tad nosodu tādu pārmācīšanu, bet ja konstanti dročī telefonu, tad žēl ka nesameta un neiepisa vēl borģūrā.