Traģiska avārija Polijā - vilciens sadragā ātro palīdzību (+ VIDEO) 15

 

Foto: Ekrānšāviņš

iAuto | 6.aprīlis 2019 12:41

3.aprīlī, Polijā, pie Puščikovas pilsētas notikusi traģiska avārija, kurā bojā gājuši divi un smagi ievainots viens cilvēks.

Vietējie mediji vēsta, ka ātrās palīdzības automašīna steigusies pēc smagi slima pacienta, kurš bija jānogādā Poznaņā. Brīdī, kad busiņš uzbrauca uz pārbrauktuves, tuvojās ātrvilciens un barjeras tika nolaistas. Šoferis centās novietot mašīnu tā, lai vilciens to neskartu, taču tas neizdevās. Avārijā bojā gājuši divi mediķi, bet šoferis smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

 
Visi komentāri
 
imzz 6.aprīlis 2019 13:03
11 0 Atbildēt

busiņa šoferis šoreiz bija pārāk aukstasinīgs un pat šādā situācijā uzskatīja, ka "viss pasaules laiks" vēl ir viņa rīcībā.

?? 6.aprīlis 2019 13:12
3 0 Atbildēt

Kāpēc viņš neglābās izbraucot atpakaļgaitā kaut ar visu barjeru?

ILmārs 6.aprīlis 2019 13:50
18 0 Atbildēt

Bet barjeras taču maksā naudu!Un saskrāpēs to busu...bet ja godīgi,es reizēm nesaprotu tos barjeru saudzētājus.Savu un citu dzīvības nolikt zemāk par nolauztu barjeru...

Vernons 6.aprīlis 2019 14:41
0 4 Atbildēt

Ar pirmo kustību, atpakaļgaitā, bija iespēja un varēja nostāties paralēli blakus abām sliežu līnijām!

Vernons 6.aprīlis 2019 14:44
3 0 Atbildēt

Barjera viegli ar roku paceļama. Attapība arī ir dzīvības vērta!

650 6.aprīlis 2019 15:48
5 0 Atbildēt

Dzīvības(-u) glābšanai (būtu) pieticis tikai ar izkāpšanu...Ikdienas pieradums pie stresa un bezbailības ar laiku iemidzina reālu briesmu savlaicīgu novērtēšanu.

Pļurkt 6.aprīlis 2019 17:42
4 1 Atbildēt

Patiešām nesaprotu kā CILVĒKS tā var rīkoties!!!

Iebrauc pārbrauktuvē, kad barjeras jau laižas, nebrauc tālāk salaužot barjeru lai glābtu savu dzīvību un galu galā neizkāpj no busa!!!

Nu dien dabiskā atlase....

vakars 6.aprīlis 2019 18:58
1 0 Atbildēt

var jau būt visādi - varbūt, tāpat kā pie mums, algas mazas (tiešām?), darbinieku trūkst, uzliek uz ātrās nepieredzējušu šoferi-mediķi vienā personā un, lūk arī rezultāts

Pļurkt 6.aprīlis 2019 19:54
5 1 Atbildēt

Vienu reizi dzīvē nācās PERSONĪGI redzēt kā ugunsdzēsēju ekipāža šķērsoja dzelzceļa pārbrauktuvi pie mirgojoša luksofora.

Vadītājs piebrauca pie pārbrauktuves ar ieslēgtām bākugunīm, bet nevarēja redzēt vai vilciens nāk vai nē, jo skatu aizsedza stāvošais vilciens. Blakussēdētājs izlēca no mašīnas, aizskrēja uz pārbrauktuves vidu un rādīja zīmi, ka tomēr var braukt pāri. Šoferis uzsāka kustību ļoti strauji - maksimāli ātri šķērsoja to pārbrauktuvi ar 4 sliežu ceļiem un tikai pārbraucot visām sliedēm pāri apstājās lai paņemtu savu ekipāžas locekli.

Vot tie IR profisonāļi!! Ko tie no video var izglābt, ja nespēj paši sevi paglābt?

torkjis 6.aprīlis 2019 22:28
10 0 Atbildēt

90tajos dienēju Siguldā. Ar GAZ 66 braucu ap 6iem no rīta. Iela kaisīta, bet pirms pārbrauktuves laikam bija smiltis izbeigušās un un daždesmit metrus pirms pārbrauktuve balts ledus palicis. Bomis ciet un jūtu, ka hren es mierā dabūšu. No kreisās puses nāk baigi lielie uguņi .. Pedālis grīdā un barjeras pajūk. Gubā, bet dzīvs...

Bet es toč pie stūres kājās piecēlos.

Artūrs 6.aprīlis 2019 22:45
4 0 Atbildēt

Skatoties šādus avāriju video, tāda sajūta, ka tās barjeras ir zelta vērtē, jo visi kā viens, labāk paglabs barjeru, nevis savu vai pasažieru dzīvību. Skumji

Palaidniex 7.aprīlis 2019 13:07
5 1 Atbildēt

Bet kāpēc par visu vari jāiebrauc starp ciet vērties sākušām barjerām un jāmēģina tur grozoties atrast “vietiņa”, ja reiz neesi gatavs barjeru nolauzt?

Ko tur var vinnēt, iegūt?

Ko tieši tas umņiks iegūtu salīdzinot ar palikšanu ārpus pārbrauktuves?

Tāpat kā vernons - braucot bezjēdzīgi mazā distancē domā galapunktā var ierasties ar praktiski pielietojamu laika ekonomiju...

Vernons 7.aprīlis 2019 13:34
0 8 Atbildēt

Pamato savu apalvojumu ar avām bezjēdzīgi mazām smadzenēm, ja tādas Tev vispār ir!

Palaidniex 7.aprīlis 2019 13:44
5 1 Atbildēt

Ne jau es spiežu uz apgalvojumu, ka ieturēt normālu distanci nav progresīvi un ka to neieturēt ir teju cilvēka pamattiesības, un ka cilvēks pie stūres nezkāpēc ir vērtīgāks, par gājēju.

Šis video ir tikai kārtējais piemērs, ka cilvēks pie stūres nav ne par matu vērtīgāks par gājēju, bet tikai un vienīgi bīstamāks gan pats sev, gan citiem.

Kanibaals 7.aprīlis 2019 21:01
2 0 Atbildēt

Darvina balvas kandidāts

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 1

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti